/


Poprzedni temat «» Następny temat
Niezgodność stron
Autor Wiadomo¶ć
Catchmybeat



Imię: Marta
Wiek: 27
Doł±czyła: 30 Sty 2013
Posty: 63
Sk±d: Polska

Wysłany: 2014-01-27, 11:03   Niezgodność stron

Mam chłopaka i jestem z nim szczęśliwa , ale... No właśnie ale. Problem polega na tym , że często zdarza nam się nie zgadzać w kontekście zainteresowań. Ja lubię imprezy , jakieś wypady , on z kolei spokój . On woli szybką jazdę samochodem , ja nie za bardzo . No ale kwestia jest taka , że gdy chcę coś zrobić tego co lubię , to jemu to niezbyt odpowiada. Natomiast gdy on chce zrobić coś co lubi , to ja się nie kwaszę i to z nim robię chociażby dla tego ,że wiem ,że to lubi. i tu leży problem... Nie wiem jak z nim o tym porozmawiać
 
 
Jagielkaa



Imię: Joanna
Doł±czyła: 28 Sty 2014
Posty: 3
Sk±d: GdaĹ„sk

Wysłany: 2014-01-28, 13:16   

No różnicie się a przecież przeciwieństwa się przyciągają :) nie wiem czy byście byli szczęśliwi jakbyście byli tacy sami , tzn. z takimi samymi charakterami itp. :)
_________________
artego
 
 
Catchmybeat



Imię: Marta
Wiek: 27
Doł±czyła: 30 Sty 2013
Posty: 63
Sk±d: Polska

Wysłany: 2014-01-28, 17:06   

Ja o tym wiem , tylko po prostu ja siÄ™ zgadzam na jego warunki a on na moje nie zawsze..
 
 
cygaretka




Imię: Marta
Pomogła: 14 razy
Doł±czyła: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wysłany: 2014-02-01, 11:35   

To też przestań robić coś co nie sprawia Ci przyjemności, tylko dlatego, żeby misiaczkowi nie było przykro. To, że jesteście w związku nie oznacza, że macie być nierozłączni i lubić te same rzeczy.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Juki



Imię: Beata
Wiek: 28
Doł±czyła: 22 Sty 2014
Posty: 46
Sk±d: WrocĹ‚aw

Wysłany: 2014-02-05, 11:24   

W związku nie można nikogo trzymać w klatce. Skoro Ty mu pozwalasz na robienie tego co lubi, to on również powinien zaakceptować Twoje zainteresowania.
 
 
bapex



Imię: Bartek
Doł±czył: 05 Lut 2014
Posty: 4
Sk±d: Lublin

Wysłany: 2014-02-05, 12:55   

Dokładnie , właśnie chciałem to samo napisać , musicie dojść do jakiegoś kompromisu , skoro jemu na coś pozwalasz to i on musi zaakceptować Twoje zainteresowania , to co chcesz robić :)
_________________
https://beautikon.com/pielegnacja-twarzy/rodzaj-produktu/krem-bb.html
 
 
Szkolnis_pl
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-06, 17:56   

Związek tow zasadzie sztuka kompromisu a nikt nie lubi być ograniczony czy jeszcze gorzej- trzymany w klatce bo taki związek po prostu nie ma żadnej przyszłości. Sprawa jest do przemyślenia.
 
 
ciul



Imię: ciul
Doł±czył: 10 Lut 2014
Posty: 40
Sk±d: Ciulowo

Wysłany: 2014-02-10, 03:42   

aaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: