/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Moje koszmary.
Autor Wiadomo¶æ
ToJa96



Imiê: Someone
Do³±czy³: 12 Sie 2012
Posty: 28
Sk±d: Poland

Wys³any: 2012-11-07, 10:25   Moje koszmary.

Nigdy nie miałem łatwo... Całe gimnazjum to było dla mnie piekło, dokuczano mi, izolowano, jednym słowem koszmar. Mieszkam na wsi, więc tym bardziej było beznadziejnie. Obecnie poszedłem do liceum do większego miasta, musiałem zrezygnowac z rozwijania swojej pasji, piłki noznej ( bo nie poszedlem do SMSu) tylko do normalnego LO,, co mnie bardzo, ale to bardzo boli, ale coz taka kolej losu... Przynajmniej nie bede musial teraz isc na AWF. myślałem że chociaż raz mi się w życiu poszczęści. Już miałem nadzieję, że tak, że będzie dobrze, jednak miesiąc pokazał swoje oblicze... Kolegów mam takich że masakra, nic tylko wyśmiać kogoś, obrazić, istna głupota... Do tego taki co ze mną siedzi, ciągle mi docina, nie wiem, traktuje mnie jak wroga? Co z tego ze jestem miły dla niego, i dla innych też. Wydaje mi sie, że tacy ludzie to nie wiem jacy są... Jest nas tylko dziewięciu, dwóch jest naprawdę spoko, ale oni mają dziewczyny i ciągle z nimi przebywają. Natomiast reszta, to naprawdę porażka. :( Na początku, bardzo to mnie bolało, że znów się nie udaje, ale teraz to odpuściłem trochę. I co najgorsze, poza klasą nie mam w ogóle przyjaciół, osób z którymi mógłbym się spotykać :( Boli mnie to bardzo, ale to bardzo, chociaż już przyzwyczaiłem się do tego... Ostatnie wakacje, normalnie koszmar :(( Całymi dniami sam w domu, starałem sie szukac jakiegos zajecia, np. rower, ale dobra to już było i nie wróci... Dlaczego ciągle tak mam? Dlaczego do cholery? najgorszy przeciez nie jestem, są gorsi a mają normalność. Ja to nigdy nie byłem na żadnej imprezie czy coś, w ogóle na niczym.. Potrzebuje jakiegos wsparcia, osoby z ktora moglbym pogadac jak człowiek z człowiekiem. Chwilami mam naprawde tego wszystkiego dosyc...
 
 
Nothing




Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2012
Posty: 115
Sk±d: ÅšlÄ…Å›k

Wys³any: 2012-11-07, 16:20   

A co z koleżankami ? :) Nie ma w Twoim środowisku dziewczyny wartej uwagi?
A jeśli chodzi o Twoje zainteresowanie, w Twojej szkole nie ma zajęć dodatkowych?Popytaj się, może właśnie będą prowadzone zajęcia z tej piłki nożnej.W okolicy nie ma żadnego klubu sportowego?A co do tych kolegów, hm.. może jest więcej ciekawych osób w innych klasach, i może ,gdybyś rzeczywiście zapisał się do tego klubu to rozwijając pasję znalazłbyś przyjaciół ?
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2012-11-07, 19:26   

Zapisz się na jakieś zajęcia, nie ma klubu w Twojej szkole? Zamiast się użalać, zrób coś w tym kierunku.
 
 
Nothing




Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2012
Posty: 115
Sk±d: ÅšlÄ…Å›k

Wys³any: 2012-11-09, 21:52   

On się wcale nie użala, chciał się tylko nas doradzić.
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2012-11-10, 21:11   

Nothing, to mu poradziłam, a chłopak adwokata nie potrzebuje, to nie szkoła.
 
 
Nothing




Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2012
Posty: 115
Sk±d: ÅšlÄ…Å›k

Wys³any: 2012-11-11, 20:46   

Retro girl,

To udzielaj odpowiedzi , a nie się go czepiaj o byle co, z taką postawą to najlepiej nie wchodź na wątki z czyimiś problemami.
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2012-11-12, 20:48   

Nothing, nie, mam razem z nim się użalać. Tak jest najlepiej. Jeżeli chcesz mi coś odpisać, by nie robić offtopu, proponuję PW.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: