/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Misja Zazdrosc
Autor Wiadomo¶æ
majer92



Imiê: Marek
Wiek: 32
Do³±czy³: 21 Sty 2012
Posty: 1
Sk±d: wandalin

Wys³any: 2012-01-21, 09:01   Misja Zazdrosc

Witam mam pewien problem :( natury emocjonalnej. Otoz chodzi o te,że pisze z dziewczyna juz prawie 3 miesiace :( spotykamy sie rozmawiamy itp.... jednak ona po moim tekscie " cieżko w ciebie trafic" odpowiada no wiem wiem ,że ciezko , nie trafisz xD ..... cos takiego... :( normalnie załamanie . No nic tak napisała rozmwaiała z moja kolezaka i sie jej zwierzyła mowiac ze sie jej podobam ble ble ble . . . .ale mnie olewa i zmienia temat jak wchodze w temat zwiazku :( to przykre nie wiem co ona mysli ,czy to moze celowe??? czy moze taki sygnał, w sensie daj sobie spokoj??? pomozcie:( . Przyjaciołka powiedziała mi zebym zrobił pewein myk :P otoz przejsc siem po korytarzu udajac ze pisze sms i np lekki flirt z inna dziewczyna o takie cos ;) Czy to wzbudzi w niej zazdrosc i mysel "a moze za długo zwlekałam :( , ojej on chyba intersuje sie inna;( doradzcie mi bo nie mam juz do tego siły nigdy miałem z takim czyms problemow a to moj pierwszy taki ciezki orzech :) pozdrawiam
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2012-01-22, 08:47   

majer92 napisa³/a:
przyjaciołka powiedziała mi zebym zrobił pewein myk :P otoz przejsc siem po korytarzu udajac ze pisze sms i np lekki flirt z inna dziewczyna o takie cos ;)


Przez takie coś szczerze mówiąc może poczuć się zazdrosna, ale również może zaproszeniem Cię olać.

Nie wiem ciężko jest powiedzieć jeżeli się nie zna tej osoby. Może ona potrzebuje więcej czasu, może po prostu spotkajcie się we dwoje i powiedz jej, że chcesz wiedzieć na czym stoisz. Czy będzie coś miedzy wami ? Czy masz sobie odpuścić i nie robić nadziei.
Nie wiem co mogę Ci jeszcze doradzić.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: