/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jednak mu nie zależy? ;/
Autor Wiadomo¶æ
Monnaly



Imiê: Monika
Wiek: 29
Do³±czy³a: 08 Lis 2010
Posty: 5
Sk±d: Nibylandia xD

Wys³any: 2013-12-29, 14:00   Jednak mu nie zależy? ;/

Wczoraj po imprezie, na której byłam, nad ranem napisałam do kolegi, że mi się podoba. Oczywiście byłam pod wpływem alkoholu, bo normalnie nie przełamałabym się, aby coś takiego zrobić. Ogólnie rzecz biorąc obydwoje "mamy się ku sobie (jeśli rozumiecie aluzję)", ale on jest bardzo nieśmiały. Popisałam z nim chwilę. Ale w ostatniej wiadomości napisałam mu, że się o niego martwię itp. bo ostatnio był tak strasznie przygnębiony... ;( Widziałam, że odczytał wiadomość, ale NIC nie odpowiedział... Ogólnie to wiem, że on jest zakochany i to bardzo, ale teraz już zaczęłam mieć wątpliwości. Rozmawiałam jeszcze z przyjaciółką na ten temat i ona twierdzi, że on być może musi sobie to wszystko przemyśleć i później się odezwie, ale ja szczerze mówiąc tracę nadzieję ;( Co o tym myślicie? ;(
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-12-29, 18:40   

Chyba jednak nie masz takiej pewności, że on jest w Tobie zakochany, skoro pytasz na forum czy facetowi zależy.
Osobiście uważam,że gdyby tak faktycznie szalał za Tobą to wykorzystałby okazję, kiedy do niego napisałaś,a nie uciekłby. Nieśmiałość nie tłumaczy wszystkich zachowań, bo nawet nieśmiałe osoby jakoś w te związki wchodzą, nie?
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: