/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ach ta samoocena
Autor Wiadomo¶æ
sikora



Imiê: Patryk
Wiek: 26
Do³±czy³: 13 Gru 2012
Posty: 116
Sk±d: BÅ‚Ä…dzim

Wys³any: 2013-01-16, 23:11   Ach ta samoocena

Cześć. Dawniej byłem bardzo nieśmiały i trzymałem się z dala od innych.Chciałem to zmienić, gdyż zacząłem potrzebować przyjaciół, miłości.Teraz jestem śmielszy, lecz ciąglę się krytykuję, nie podoba mi się mój wygląd itp. więc to tak jakbym był nieśmiały. Bo gdy np chcę zagadać do dziewczyny, to się nie boję podejść, lecz myślę sobie, że z takim wyglądem, czy cechami nie spodobałbym się małpie w zoo. Może macie jakieś sposoby na podniesienie sobie samooceny?
_________________
Jak masz jakąś sprawę do mnie to pisz na gadu(nawet jak jestem niedostępny- przeczytam i tak) lub pw.
 
 
 
Lola



Imiê: Natalia
Do³±czy³a: 26 Lip 2012
Posty: 14
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2013-01-17, 22:08   

Spójrz w lustro i powiedz jestem naprawdę świetnym człowiekiem. Kiedy reprezentujesz sobą wiedzę i umiejętności, pasję to zazwyczaj to wystarcza. Dziewczyny lubią ambitnych, pewnie nie wszystkie, ale te, które są coś warte tak :)
 
 
szydlos



Imiê: Adam
Do³±czy³: 21 Gru 2012
Posty: 19
Sk±d: Tam i tu

Wys³any: 2013-01-17, 23:08   

Mam podobnie jak Ty, tylko, że mi zostały pozostałości ze starych lat, jak było o 25 kg za dużo sadła ;)

Cały czas z tym walczę i jakoś to idzie ale bez szału.
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-01-18, 09:00   

Każdy ma do swojego ciała obiekcje. Musisz zaakceptować swoje wady, albo zamknąć się w domu. Jak masz, np. brzydki nos, to znajdź coś innego, ładnego w sobie.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-18, 11:05   

Ja przy swoich kompleksach to myślę sobie, że co z tego, że mam brzydkie coś tam, kiedy mam ładne coś tam :D
Nikt nie jest idealny, uwierz. Tylko Ty tak bardzo widzisz swoje "wady".
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
sikora



Imiê: Patryk
Wiek: 26
Do³±czy³: 13 Gru 2012
Posty: 116
Sk±d: BÅ‚Ä…dzim

Wys³any: 2013-01-18, 20:06   

Tylko że ja wg np. dziewczyn jestem przystojny, ale ja siebie widze jako mało atrakcyjnego chłopaka.
_________________
Jak masz jakąś sprawę do mnie to pisz na gadu(nawet jak jestem niedostępny- przeczytam i tak) lub pw.
 
 
 
Niemaszgłowy




Imiê: Marcin
Do³±czy³: 12 Lis 2012
Posty: 54
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-01-18, 21:25   

cygaretka napisa³/a:

Gadanie. Jeżeli się zmieniamy, to przeważnie dla kogoś, więc np jeżeli mam ten brzydki nos i ja to zaakceptuje, to co mi z tego, jak nadal nos będzie brzydki, tylko ja będę z niego zadowolony?
_________________
Kiedyś wszyscy znajdziemy się tam, w niebie i powiemy - O kurde, jak wysoko zaszliśmy!
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-19, 16:11   

Bo jest jakaś prawdziwość w tym, że inni widzą nas tak jak my siebie widzimy. Jeśli ciągle będziesz narzekał na swój nos to inni też zwrócą na niego uwagę.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: