/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2013-04-04, 21:45
Sposób na dodatkowy zarobek
Autor Wiadomo¶æ
k_14




Imiê: Kinga
Wiek: 30
Do³±czy³a: 20 Lip 2009
Posty: 127
Sk±d: Nibylandia

Wys³any: 2009-09-15, 21:07   Sposób na dodatkowy zarobek

Witam :)

Mam Wam do zaoferowania pracÄ™ dodatkowÄ… jako konsultant firmy Oriflame. Zysk dla Was to:
# Dołączenie do Klubu Oriflame za 1 zł (gdy przy rejestracji od razu zrobisz zakupy w Oriflame. W przypadku rejestracji online opłata promocyjna 1 zł obowiązuje przez 5 kolejnych dni od daty rejestracji, nie później niż 25 października 2009 r.).
# Zdobycie kuponów rabatowych i ekskluzywnego czerwonego portfela w Programie Witamy.
# Otrzymanie wybranej przez siebie nagrody w programie lojalnościowym.
# Skorzystanie ze wsparcia mojego i całej firmy, by dynamicznie rozpocząć współpracę.
# 30% zysku z każdego zamówionego kosmetyku.
Sprzedaż produktów Oriflame to tylko jeden ze sposobów zarabiania tutaj. Drugim, przynoszącym dużo większe zyski, jest budowa zespołu Konsultantów.

Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę o kontakt na maila: kundzia27@onet.eu :)


PS. Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat, jeśli założyłam go w złym dziale, to proszę o przeniesienie go.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-09-26, 09:59   

Ale też do tego trzeba mieć osoby zamawiające ja bym z chęcią się takim czymś zajęła, ale co mi z tego jak tutaj większość osób z moich okolic chodzi z avon albo właśnie oriflame to mi się już nie opłaca. :)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Pastelowa




Imiê: Eliza
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 20 Wrz 2009
Posty: 827
Sk±d: :P

Wys³any: 2009-09-27, 17:42   

zespol muzyczny lub taneczny ;p
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: