/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: RocketQueen
2012-03-11, 01:06
Pierwszy pocałunek i ciąża pozamaciczna
Autor Wiadomo¶æ
rmusa




Imiê: Kostka<33
Do³±czy³a: 10 Mar 2012
Posty: 1
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-03-10, 20:53   Pierwszy pocaÅ‚unek i ciąża pozamaciczna

Wczoraj pocałowałam się z chłopakiem, całowaliśmy się bardzo długo z języczkiem. Przeszkadzał mi trochę jego kolczyk na wargach, ale i tak to było najpiękniejsze uczucie na świecie, którego nie da się opisać słowami. Tak, to był mój pierwszy pocałunek.

Na drugi dzień opowiedziałam o tym koleżankom, gdy powiedziały mi że od długich pocałunków z języczkiem zachodzi się w ciąże, to trochę się przeraziłam. Niestety, chyba wykrakały. Na łokciu u prawej ręki zrobił mi się dość duży guz, obawiam się że może to być ciąża pozamaciczna. Boje się o życie płodu oraz tego, jak może wyglądać poród. Będą mi ciąć rękę czy maluszek jakoś sam "przeskoczy" we właściwe miejsce (czyli w macice)? Nie wiem też jak powiedzieć o tym rodzicom, oni nawet nie wiedzą że mam chłopaka!
_________________
Michał;*;*
 
 
Aveyron




Imiê: Martyna
Do³±czy³a: 21 Lut 2012
Posty: 228
Sk±d: zewszÄ…d

Wys³any: 2012-03-10, 21:00   

rmusa napisa³/a:
Boje się o życie płodu oraz tego, jak może wyglądać poród. Będą mi ciąć rękę czy maluszek jakoś sam "przeskoczy" we właściwe miejsce (czyli w macice)?

Błagam, by to była prowokacja. Marna.
_________________
Jak to możliwe, dziwna dziewczyno,
że jesteś tak wieloma kobietami dla tylu ludzi?
Sylvia Plath
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-03-10, 21:15   

Nie dość, że ciąża pozamaciczna, to jeszcze embrion na sterydach, że urósł tak w ciągu jednego dnia.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2012-03-12, 12:31   

Boże trzymaj mnie bo nie wytrzymam weź na początku dowiedz się co to jest dokładnie ciąża pozamaciczna i jak można zajść w ciąże a potem pisz takie denne tematy. A tak w ogóle ile masz lat jeżeli można wiedzieć ?!
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: