/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-06-21, 22:25
Co sÄ…dzicie?
Autor Wiadomo¶æ
Sexualna




Imiê: Alexandra
Do³±czy³a: 15 Cze 2012
Posty: 31
Sk±d: z daleka ;d

Wys³any: 2012-06-15, 15:50   Co sÄ…dzicie?

Hey :)
Co sądzicie o osobach które się tną?
Wiem, że to dość dziwny temat ale chciałabym wiedziec co wy sądzicie na ten temat.
Pytam się ponieważ mam kumpla, który się tnie :(
I jak słysze to co on robi zaczynam się obawiać. :(
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-06-15, 15:55   

Według mnie jest to próba zwrócenia na siebie uwagi :) Teraz się tnie, a później co? Próba samobójcza? Dzisiaj ludzie mają naprawdę dziwne sposoby na radzenie sobie z problemami.. Niech walnie głową w ściane ból taki sam, a przynajmniej ludzie będą mieli ubaw z idioty :)
 
 
CarteR
RMC Driver




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³: 11 Cze 2012
Posty: 110
Sk±d: Psary

Wys³any: 2012-06-15, 15:58   

Napisze szczerze

Takie osoby to ktore sie tna nieważne czy nozem do masła żyletka kombajnem sierpem bagnetem Kosa Trawa.To sa osoby niezdrowe na mózgu niezrównoważone, i wgl jakies DARK EMO! do Psychiatryka z nimi!
Albo na stos albo....Kula w łeb i do piachu.(Bo Zycie jest zueee i musze sie pociac zeby bylo lepiej) ,,Hej kochanie potnijmy sie bedzie romantycznie ) WTF ? O_o gdzies takie teksty czytałem ^^
 
 
 
Sexualna




Imiê: Alexandra
Do³±czy³a: 15 Cze 2012
Posty: 31
Sk±d: z daleka ;d

Wys³any: 2012-06-15, 16:01   

pioter0 napisa³/a:
Według mnie jest to próba zwrócenia na siebie uwagi :) Teraz się tnie, a później co? Próba samobójcza? Dzisiaj ludzie mają naprawdę dziwne sposoby na radzenie sobie z problemami.. Niech walnie głową w ściane ból taki sam, a przynajmniej ludzie będą mieli ubaw z idioty :)
On twierdzi, że to mu daje w jakiś sposób ulge...
dziiiaaa za pomoc :)
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-15, 17:14   

Sexualna napisa³/a:
On twierdzi, że to mu daje w jakiś sposób ulge...
Jest taka grupa osób, które nie wiedzieć dlaczego, bez cienia krytyki przyjęła slogan "ból fizyczny pozwala zapomnieć o psychicznym". Ulga - owszem, na chwilę, ale w żaden sposób nie wpływa rozwiązanie problemu. Jeśli otwarcie mówi o tym, że się tnie to jeszcze nie jest z nim najgorzej, możliwe, że to taka pokazówka, ale nie należy podchodzić do niego jak do psychicznie chorego albo jak do rozpieszczonego dzieciaka, tylko poświęcić mu trochę uwagi, zająć go czymś, a później pokazać bezsens jego okaleczania się. Jeśli będzie mieć w kimś oparcie to w końcu przestanie to robić.
Ej dajcie sobie spokój z tekstami o kulach w łeb czy psychiatrykach, jak ktoś to robi dla szpanu to jest idiotą i wyrośnie z tego za kilka lat, a może byc osoba, która po prostu lubi zadawać sobie ból i nie dorabia do tego większej ideologii jednocześnie nie zakwalifikowałaby się jak pacjent szpitala psychiatrycznego.
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-06-15, 17:28   

Ploaie, też nie jestem za tym, aby sypać tekstami typu "
CarteR napisa³/a:
Albo na stos albo....Kula w Å‚eb i do piachu
". Tylko trzeba poruszyć temat mody, tak jest teraz wśród nastolatków , robienia sobie krzywdy poprzez cięcie się. Powiedz , aby pokazał Ci miejsce gdzie się pociął, jeśli to będą 2-3 "sznytki" to nic poważnego, zrobił to bo chciał zobaczyć jak to jest czy zaszpanować. Inna sprawa, gdy byłoby tego znacznie więcej i wyglądałoby to na głębokie cięcie, wtedy należałoby mu poświęcić trochę uwagi.
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-15, 19:19   

pioter0 napisa³/a:

". Tylko trzeba poruszyć temat mody, tak jest teraz wśród nastolatków , robienia sobie krzywdy poprzez cięcie się.
Rzeczywiście krzywda przeciąć sobie 3 warstwy naskórka ;) Jeśli ktoś to robi, bo jest taka moda, to zazwyczaj rany są bardzo płytkie i nawet blizny po nich nie zostają.
 
 
CarteR
RMC Driver




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³: 11 Cze 2012
Posty: 110
Sk±d: Psary

Wys³any: 2012-06-15, 19:22   

ja sie raz pociałem nożyczkami po pijaku :D
 
 
 
Sexualna




Imiê: Alexandra
Do³±czy³a: 15 Cze 2012
Posty: 31
Sk±d: z daleka ;d

Wys³any: 2012-06-15, 19:56   

a ja linijkÄ… >lol2<
 
 
CarteR
RMC Driver




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³: 11 Cze 2012
Posty: 110
Sk±d: Psary

Wys³any: 2012-06-15, 21:09   

rano sie ocknałem i o k*** co ja zrobiłem :D masakra :D

Proszę bez wulgaryzmów// rozgadana
 
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2012-06-15, 21:43   

Temat o autoagresji już jest, więc na przyszłość wystarczy trochę poszukać, a nie zakładać nowych tematów od razu!
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Sexualna




Imiê: Alexandra
Do³±czy³a: 15 Cze 2012
Posty: 31
Sk±d: z daleka ;d

Wys³any: 2012-06-15, 21:44   

Nielegalna napisa³/a:
Temat o autoagresji już jest, więc na przyszłość wystarczy trochę poszukać, a nie zakładać nowych tematów od razu!
6ec7]
sorry nie wiedziałam. :(
 
 
Siewier



Imiê: Antek
Wiek: 27
Do³±czy³: 19 Cze 2012
Posty: 1
Sk±d: z domu

Wys³any: 2012-06-19, 20:46   

Mam nadzieje że nie jesteś osobą o której teraz myśle, lepiej nie mów o tym jego rodzicą...
 
 
Sexualna




Imiê: Alexandra
Do³±czy³a: 15 Cze 2012
Posty: 31
Sk±d: z daleka ;d

Wys³any: 2012-06-19, 20:52   

Siewier napisa³/a:
Mam nadzieje że nie jesteś osobą o której teraz myśle, lepiej nie mów o tym jego rodzicą...
Chce ci tylko pomóc ):
Ale ty navet nie dasz sobie pomóc, już nawet do Tomka sie nie odzywasz a nie wspominając Majki -.-
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-06-19, 21:23   

Siewier napisa³/a:
Mam nadzieje że nie jesteś osobą o której teraz myśle, lepiej nie mów o tym jego rodzicą...


Jeśli to Ty jesteś tym Panem, który lubi sobie pomachać żyletką, powiedz mi jaki masz w tym cel? Bo czytałem , specjalnie czytałem do tego tematu artykuły o samookaleczaniu. Robią to ludzie , którzy czerpią z tego jakąś satysfakcje, tylko jest jeden mankament, większość z nich tego nie ujawnia. Jak można nazwać takie popieprzone zachowanie według Ciebie? Tniesz się i chwalisz się znajomym, chcesz się pokazać, to zrób tak jak napisałem wcześniej, przypiernicz głową w ściane i każdy Cię zapamięta. Czekaj, czekaj to już nie byłoby takie "mroczne" , chłopie weź Ty się ogarnij i nie rób z siebie pajaca!
Jak zgaduje masz długie włosy, obcisłe spodnie i słuchasz rocka typu Lady Gaga..

Teraz możecie mnie hejtować! :D
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: