/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Melisa
2012-07-26, 17:20
Alternatywa dla telefonu zaufania

Czy to dobry pomysł?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
G³osowañ: 0
Wszystkich G³osów: 0

Autor Wiadomo¶æ
doshu



Imiê: doshu
Do³±czy³: 26 Lip 2012
Posty: 1
Sk±d: Polska

Wys³any: 2012-07-26, 14:44   Alternatywa dla telefonu zaufania

Witam,
na początku może w kilku słowach wyjaśnię, co konkretnie znaczy tytuł. Mianowicie przyszło mi ostatnio do głowy, że sprawdzę jak wygląda w Polsce sprawa z telefonami zaufania i to co mnie spotkało nie napawa niestety optymizmem. Osoby z którymi miałem "przyjemność" porozmawiać są ponoć w większość po odpowiednich studiach, które, to mają ich przygotować do tego typu rozmów. Ale po pierwsze, sztywna etykieta telefonu zaufania już wprowadza coś co przynajmniej dla mnie nie pozwala na luźna, dającą większe zadowolenie rozmowę. Ograniczony czas rozmowy (nie mylić z godzinami pracy "t.z"), przeprowadzanie rozmowy tak naprawdę w formie monologu - często nie idzie zacząć tematu, bo słychać tylko odpowiedź "nie mogę udzielić tej informacji", o ile taka zasada wydaje się w pewnych momentach jak najbardziej na miejscu, to często jest po prostu bezpodstawna. Mam nieodparte wrażenie, że telefon zaufania służy nie tyle rozmowie, co wygadaniu się ze świadomością, że ktoś słucha (nawet jeśli w tym czasie myślami jest zupełnie gdzie indziej) Jako, że są wakacje i wiele osób nie ma co ze sobą zrobić, a z chęcią by z kimś porozmawiały oferuję swoje "towarzystwo", przez kilka następnych dni i być może w czasie późniejszym jeśli mój pomysł przypadnie komuś do gustu. Ma to być coś w stylu rozmowy na czacie czy gg, tyle, że przez telefon. Wykonanie ewentualnego telefonu nie jest niestety bezpłatne, ale mam nadzieję, że są jakieś kody i promocje pozwalające rozmawiać za darmo z klientem sieci Orange. Tak czy owak serdecznie zapraszam. O czym chcesz, o której chcesz, jak długo chcesz. To trzy główne zasady którymi mam zamiar się kierować. Dodam tylko, że jestem 22-letnim mężczyzną, bo jak mniemam może mieć, to dla niektórych znaczenie. I nie chcę robić z siebie narcyza, ale jeśli zastanawiasz się nad telefonem zaufania, wybierz mnie :) 5xx (Orange) - czynne całą dobę.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: