/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wolny czas
Autor Wiadomo¶æ
tabll



Imiê: Oliwia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 16 Maj 2012
Posty: 32
Sk±d: Opole

Wys³any: 2012-05-20, 13:42   Wolny czas

Co robicie w wolnym czasie, kiedy jesteście sami?
 
 
jelczurr




Imiê: ъ
Wiek: 50
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 417
Sk±d: ug

Wys³any: 2012-05-20, 14:20   

Dobre pytanie. Najczęściej czytam, korzystając z ciszy w domu, bo to jest zagrożone wymarciem.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-05-20, 14:36   

Chodzę w piżamie po domu, przygotowuję różne rzeczy i śpiewaaaaam. Czytam machając nogami, biegam, gadam z żółwiem, piję wino, słucham muzyki i głośno wyrażam swoje emocje :crazy: Strasznie do siebie gadam i zapalam się na jakieś dziwne pomysły.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Lilavati




Imiê: Olga Klara
Wiek: 32
Do³±czy³a: 02 Mar 2012
Posty: 124
Sk±d: WszechÅ›wiat

Wys³any: 2012-05-20, 17:35   

Maluję obrazy. Piszę książkę, a czasem wiersze. Śpiewam. Gadam do Pana Boga, albo do siebie :P Piszę w pamiętniku, rozwalam zadania z matematyki, tańczę. Skaczę na skakance. Leżę w łóżku i nie robię nic :)
_________________
To jest zbyt piękne, żeby nie mogło być prawdziwe :)
 
 
vanilimili



Imiê: Eliza
Do³±czy³a: 21 Maj 2012
Posty: 9
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2012-05-21, 10:35   

u mnie chyba nie ma takiej chwili, w której jestem sama :D ciągle gdzieś latam :D na kursy, do pracy, na zajęcia ;p w AP edukacji mnie zarazili takim entuzjazmem, byłam u nich na kierunku i teraz chadzam regularnie na kursy, dlatego prawie mnie nie ma w domu :D
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-05-21, 22:54   

Rzadko kiedy jestem w domu i to jeszcze sama. Zwykle w nocy, więc śpię. Ale jak już, to siedzę w internecie, czytam książki, słucham muzyki, oglądam tv i tym podobne rzeczy, które się robi w domu, bo rozumiem, że w domu?
Marzy mi się taki jeden dzień, sama ze sobą. Paradoksem jest to, że nawet jak mogę posiedzieć sama w domu, to wolę jednak gdzieś wyjść.
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2012-05-22, 11:52   

Kiedy jestem sama,korzystam z ciszy,która mnie nakłania do refleksji.A tak ogólnie odpoczywam,oglądam telewizję,jeśli coś jest ciekawego,lub przeglądam prasę.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-05-22, 12:07   

Autodydaktykuję się, eryguję nad antypatyczny tętent antropoidalnej egzystencji. :crazy:
 
 
Miśka




Imiê: Dominika
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 24 Lut 2012
Posty: 438
Sk±d: ElblÄ…g/GdaÅ„sk

Wys³any: 2012-05-22, 13:45   

Hm. Jak dla mnie czas wolny nie zawsze oznacza bycia samemu i odwrotnie.

Jeżeli mam czas wolny i jestem sama to zazwyczaj siedzę przed komputerem, czytam książki, słucham muzyki, śpiewam, oglądam seriale i filmy, które P. już widział, czasami wychodzę ze znajomymi. Kiedyś grałam w różne gry, ale teraz jakoś nie bardzo (chociaż jak po sesji dorwę Diablo III to pożegnam się ze światem na jakiś czas :Crazy:)

A jak mam czas wolny wtedy kiedy P. ma wolne, to staram się spędzać z nim trochę czasu. Chodzimy na spacery, oglądamy filmy, pijemy wino, rozmawiamy, czasami uda mi się go wyciągnąć gdzieś na miasto (kino, teatr, muzeum, wernisaż; rzadziej jakaś knajpa).
_________________
Posłuchaj, Em.
Gdybym miał podarować ci w życiu tylko jedną rzecz, wiesz, co by to było?
Pewność siebie.
— One Day
 
 
Destroyer




Imiê: Magda
Wiek: 29
Do³±czy³a: 26 Maj 2012
Posty: 17
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2012-05-28, 18:23   

Jak jestem sama to brzdÄ…kam na gitarach, przynajmniej wtedy nikt na to nie narzeka.
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2012-05-28, 22:05   

wolny czas, chyba go już nie mam. Chociaż, niby wieczorami mam ten czas dla siebie, czyli wolny czas, jak dziecko pójdzie spać. od całej 20. mam czas na wszystko i zarazem na nic, wtedy zazwyczaj jakieś zakupy czy też net.
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Lucy




Imiê: Karolina
Wiek: 27
Do³±czy³a: 29 Maj 2012
Posty: 52
Sk±d: Ze Å›lÄ…ska

Wys³any: 2012-05-29, 19:22   

Czytam, bo nikt mi nie przeszkadza. Słucham muzyki, bo nikt się nie czepia, że za głośno i nie zmyśla, że 30 Seconds To Mars to jakieś straszne wrzaski.
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-03-26, 20:53   

Rzadko kiedy teraz jestem sama w domu a jak już jestem to słucham muzyki takiej jak ja chce i jak głośno chce tak jak napisała Lucy, nikt się nie czepia, że za głośno. ;)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: