/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zakaz palenia
Autor Wiadomo¶æ
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-11, 16:07   

Rozgadana napisa³/a:

Uwierz mi, że teraz nic nie udają tylko czatują żeby komuś walnąć mandat 500 zł za palenie.


A Ty uwierz, że nawet na to uwagi nie zwracają. U mnie jest przystanek koło policji i policja jeździ sobie i patrzy jak inni palą, albo też czasem chodzą sami z papierosem w ręku na przystanku. Kiedyś taki jeden podszedł do mojej koleżanki a ona paliła, schowała papierosa a on powiedział, że to widzi ale jak chce to niech sobie pali. Widać jak czatują, żeby komuś mandat dać. ; >
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2011-03-11, 18:08   

U mnie też większej wagi nie przywiązują, ludzie tylko się trochę ograniczają sami z siebie.
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-12, 09:49   

Caramella., u mnie jest inaczej...
Jeżdżą po przystanku sprawdzają czy nikt nie pije nie pali..
A jak widzÄ… to od razu mandacik.
Cytat:

bez jednego 0.. nie spotkałam się z mandatem 500 tylko co najwyżej 50/100 jeśli o palenie chodzi..


Kiedyś tak było, że 50 czy tam 100 a teraz odkąd ta ustawa weszła to, to też się zmieniło.
Nawet tutaj masz napisane.
http://www.nowiny24.pl/ap.../KRAJ/131535881
http://e-prawnik.pl/forum...az-miejska.html
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-13, 11:18   

Rozgadana napisa³/a:
A jak widzÄ… to od razu mandacik.

U mnie akurat mówią tej osobie, żeby poszła palić gdzieś indziej, żeby się schowała albo nic nie mówią.

No te 500 zł dają tylko w takich wypadkach jak tam piszę co Rozgadana, dała linka, ale wątpie, żeby mamdat 500 zł był za to, że ktoś pali na przystanku.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-13, 11:29   

Caramella., Aaa ja nie wątpię... To w sumie też zależy od policjanta jak jest jakaś menda, która zrobi wszystko żebyś tylko jak najwięcej wybulił na to, to Ci wewali..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-13, 11:31   

Rozgadana napisa³/a:
To w sumie też zależy od policjanta jak jest jakaś menda, która zrobi wszystko żebyś tylko jak najwięcej wybulił na to, to Ci wewali..

No tak, ale mi tam się w to wierzyć nie chce.
U mnie w szkole np. palą i nic tez z tego nie mają chociaż są spisywani po 10 razy a podobno w szkole też jest zakaz.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Elatine




Imiê: *****
Do³±czy³a: 22 Sty 2011
Posty: 163
Sk±d: Duże miasto

Wys³any: 2011-03-13, 13:25   

Rozgadana napisa³/a:
Elatine napisa³/a:
Cieszy mnie ten zakaz, w końcu można gdzieś wyjść i się nie nawdychać, i nie trzeba od razu prać wszystkich ciuchów.

Znów nie przesadzaj, że wszędzie gdzie szłaś każdy palił i od razu śmierdziało fajkami...
Jak byś paliła to byś miała całkiem inne zdanie na ten temat.

Jakbym paliła to starałabym się nie szkodzić innym i na pewno wychodziłabym na papierosa na zewnątrz. Nie dało się przed wprowadzeniem zakazu pójść do knajpy i nie prześmierdnąć, nie mówiąc o tym, jak bardzo takie bierne palenie szkodzi. Teraz jest inaczej, i bardzo dobrze. A to, że palacze nie czują smrodu petów akurat mnie nie dziwi, ale nie palący zawsze go wyczują.
 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-13, 13:30   

Elatine napisa³/a:
Jakbym paliła to starałabym się nie szkodzić innym i na pewno wychodziłabym na papierosa na zewnątrz.

Pewnie jakbyś paliła to byś inaczej robiła, nie patrzyłabyś gdzie jesteś i jeśli była, by taka możliwość, że można palić, paliłabyś.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-14, 10:31   

Caramella. napisa³/a:
U mnie w szkole np. palą i nic tez z tego nie mają chociaż są spisywani po 10 razy a podobno w szkole też jest zakaz.

U mnie też był w szkole zakaz palenia w każdej średniej szkole jest zakaz palenia..
Ale i tak każdy chodzi na cygara bo sama chodziłam.. A nauczyciele Ci nie mogą nic zrobić jak masz to 18 lat jesteś pełnoletni i w ogóle..
Albo palisz po za terenem szkoły.

Elatine napisa³/a:
Jakbym paliła to starałabym się nie szkodzić innym i na pewno wychodziłabym na papierosa na zewnątrz.

Mówisz tak bo nie palisz.. Jak byś paliła i zobaczyła kogoś w lokalu, że pali wątpię że byś wyszła zapalić na zewnątrz.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
rafciq




Imiê: RafaÅ‚
Do³±czy³: 23 Lut 2011
Posty: 352
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2011-03-14, 11:18   

Moim zdaniem to troche lekka przesada.. zeby nie mozna bylo nigdzie palic... ;] w kazdym lokalu powinni zrobić jedno pomieszczenie dla palących i drugie dla nie palących.. ;] a nie takie coś ja teraz zrobili..
_________________
Moja pasja to mój rap pisząc opisuje ten liryczny świat. ...
 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-14, 15:28   

Rozgadana napisa³/a:
U mnie też był w szkole zakaz palenia w każdej średniej szkole jest zakaz palenia..

W szkołach, w których jest palarnia można palić od 18 lat.

Rozgadana napisa³/a:
A nauczyciele Ci nie mogą nic zrobić jak masz to 18 lat jesteś pełnoletni i w ogóle..

No nauczyciele nic, tylko, że jest zakaz palenie na terenie szkoły.

rafciq napisa³/a:
Moim zdaniem to troche lekka przesada.. zeby nie mozna bylo nigdzie palic...

Właśnie moim zdaniem to dobrze, bo ja nie palę i mi to przeszkadza.

rafciq napisa³/a:
w kazdym lokalu powinni zrobić jedno pomieszczenie dla palących i drugie dla nie palących.. a nie takie coś ja teraz zrobili..

Przecież w niektórych lokalach można palić, tylko jak kierownik sobie załatwi zezwolenie.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Elatine




Imiê: *****
Do³±czy³a: 22 Sty 2011
Posty: 163
Sk±d: Duże miasto

Wys³any: 2011-03-14, 19:33   

Caramella. napisa³/a:
Pewnie jakbyś paliła to byś inaczej robiła, nie patrzyłabyś gdzie jesteś i jeśli była, by taka możliwość, że można palić, paliłabyś.
Ciekawe, że lepiej ode mnie wiesz, co bym zrobiła a czego nie <co jest> . Co innego palenie w wyznaczonych miejscach tylko dla palących a co innego tam, gdzie niepalący są narażeni na wdychanie dymu. W takim miejscu na pewno bym nie paliła. A palaczom przydałoby się trochę mniej egoizmu, i myślenie o niepalących.
 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imiê: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 25 Lut 2011
Posty: 508
Sk±d: 41-208.

Wys³any: 2011-03-14, 21:47   

Elatine, nie mówię, że wiem co byś robiła, tylko teraz tak mówisz, bo nie palisz a jakbyś paliła byś nawet na to nie patrzyła czy komuś to przeszkadza czy nie. Jak każdy zresztą, każdy tak mówi, a potem jest inaczej.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-15, 08:58   

Caramella. napisa³/a:
W szkołach, w których jest palarnia można palić od 18 lat.

Heh.. Nie wszędzie bo u mnie w szkole nikogo to nie interesowało czy masz 18 lat czy nie.. Nauczyciele może i nic Ci nie zrobili jak ktoś palił, ale jak Cię dyrektor złapał na paleniu to już koniec jesteś skreślony z listy.
Caramella. napisa³/a:
No nauczyciele nic, tylko, że jest zakaz palenie na terenie szkoły.

I tak każdy ma to gdzieś i dobrze bo ja mam tak samo.

Caramella. napisa³/a:
Przecież w niektórych lokalach można palić, tylko jak kierownik sobie załatwi zezwolenie.


Uwierz, że jest ich bardzo bardzo mało...
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Elatine




Imiê: *****
Do³±czy³a: 22 Sty 2011
Posty: 163
Sk±d: Duże miasto

Wys³any: 2011-03-15, 16:32   

Patrzyłabym, bo palenie szkodzi nie tylko mnie ale też innym, tym niepalącym nawet bardziej.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: