/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
PieniÄ…dze
Autor Wiadomo¶æ
Niemaszgłowy




Imiê: Marcin
Do³±czy³: 12 Lis 2012
Posty: 54
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-01-10, 18:41   PieniÄ…dze

Nie rozumiem, po co człowiek za nimi gna i traci życie. Cały czas dorośli biegają za nimi, ciężko pracują, nie mają czasu nawet na myślenie. Nie lepiej zostawić to wszystko i wyruszyć w długą drogą poprzez świat? Poczuć to życie, pojednać się z Bogiem i podziękować mu za ten niezwykły dar jakim jest Ziemia, cud istnienia?
 
 
Gestapo.




Imiê: Damian
Do³±czy³: 20 Cze 2012
Posty: 51
Sk±d: P-E.

Wys³any: 2013-01-10, 19:15   

Nie każdy jest wierzący to w odniesieniu do Boga, wiesz nie wszyscy mają kolorowo, niektórzy przez niefarta w życiu tracą wiare, sam też jestem tego przykładem w sumie ;x, pieniądze szczęścia nie dają to fakt, ale pomyśl jeśli ktoś by chciał sobie kupić porsche, jeśli je kupi będziesz szcześliwy, a za co je kupi ? za pieniądze..
tracimy życie gnając za nimi, tak to prawda, ale pracujemy na to aby móc przeżyć, i utrzymać bliskich.
życie da sie poczuć, są takie rzeczy które nie są materialne, a sprawiają że aż chce sie życ, kolejna sprawa, wyruszyć w długą droge poprzez świata - po co? na to też trzeba by mieć pieniądze cokolwiek to znaczy :x Pozatym, niektórzy może wola pozostać przy swoich skromnych kątach :x
tyle odemnie co do pieniędzy.
 
 
volken1991



Imiê: Krzysztof
Wiek: 32
Do³±czy³: 15 Lis 2012
Posty: 45
Sk±d: Kraków SYTY

Wys³any: 2013-01-10, 20:06   Re: PieniÄ…dze

NiemaszgÅ‚owy napisa³/a:
Nie rozumiem, po co człowiek za nimi gna i traci życie. Cały czas dorośli biegają za nimi, ciężko pracują, nie mają czasu nawet na myślenie. Nie lepiej zostawić to wszystko i wyruszyć w długą drogą poprzez świat? Poczuć to życie, pojednać się z Bogiem i podziękować mu za ten niezwykły dar jakim jest Ziemia, cud istnienia?


Żeby wyruszyć w taką podróż i tak musiałbym mieć szmal ;)
_________________
Niektórzy skurwiele zawsze żeglują pod wiatr
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-01-10, 20:24   

Twoje myślenie jest naiwne. Mając kilkanaście lat życie wydaje się być wieczną podróżą i nabiera metafizycznego sensu, lecz kiedy przychodzi proza życia i musisz sam zarabiać, nie jest tak kolorowo. Sam zaczynasz gonić za pieniędzmi, bo one dają Ci pewną niezależność.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-10, 20:37   

Spełnienie marzeń też kosztuję, niestety. Musisz wyrosnąć z tych mrzonek o łatwym i kolorowym życiu, bo niestety filmy nijak się mają do rzeczywistości.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Niemaszgłowy




Imiê: Marcin
Do³±czy³: 12 Lis 2012
Posty: 54
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-01-10, 20:50   

To właśnie wy jesteście naiwni. Czy życie na tym właśnie polega, by zbierać pieniądze, wracać do domu, spać i jeść? Czy naprawdę ludzie chcą przepieprzyć swą jedyną szansę, by zaistnieć, by być kimś, by...żyć? Życie to nie film - lecz można zamienić życie w film, w opowieść, to wy decydujecie nad tym, co robicie, jakie są wasze myśli, uczucia, nie dajcie sobie wmówić, że pieniądze są ważne. Ludzie o tym zapomnieli przez pośpiech, który sami wywołali. Może uznacie mnie za nastolatka żyjącego marzeniami, dla którego świat wydaje się taki łatwy. Ja jednak w odróżnieniu od Was nie chcę tracić szansy.
_________________
Kiedyś wszyscy znajdziemy się tam, w niebie i powiemy - O kurde, jak wysoko zaszliśmy!
 
 
Gestapo.




Imiê: Damian
Do³±czy³: 20 Cze 2012
Posty: 51
Sk±d: P-E.

Wys³any: 2013-01-10, 21:01   

tak więc wytłumacz nam, jak przeżyć rok, podróżując po świecie, próbując gdzieś zaistnieć, bez pieniędzy...
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-10, 21:03   

No dobrze, tak nam tutaj mówisz, że nie chcesz tracić tej swojej szansy, więc proszę, opowiedz mi o tym co już zrobiłeś w swoim życiu.
A bez hajsu to nawet nie zjesz, a co tu dopiero mówić o podróżach. Nie no, oczywiście są autostopy i sponsorzy :crazy:
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2013-01-10, 21:04   

To jej nie trać i staraj się żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami.
Ja chcę mieć taką pracę, która poza pieniędzmi będzie dawała mi też możliwość realizowania siebie. I zarabiania na dalekie podróże.
 
 
Gestapo.




Imiê: Damian
Do³±czy³: 20 Cze 2012
Posty: 51
Sk±d: P-E.

Wys³any: 2013-01-10, 22:00   

praca którą kochasz + dobre zarobki = nic dodać nic ująć ; )
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-01-11, 09:30   

Niemaszgłowy, rozumiem, że lubisz patetyczne myslenie, ale tak to nie działa. Nawet, żeby podróżować, musisz się sprzedać, bo za coś musisz żyć. Nie da rady inaczej, przykro mi. A licząc, że spotkasz osoby, które będą Ci pomagać, to jesteś w błędzie.
 
 
BlueSeeker
Smile!




Imiê: PaweÅ‚
Do³±czy³: 05 Sty 2013
Posty: 122
Sk±d: Gliwice

Wys³any: 2013-01-11, 15:04   

Pieniądze są potrzebne, często też za ich pomocy dokonujemy poczucie szczęścia więc nie udawajcie pieprzonych ascetów ;pp
_________________

 
 
 
Lidia




Imiê: Lidia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 27 Gru 2012
Posty: 83
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-11, 23:12   

Banalne rozumowanie. Żeby żyć musisz mieć za co żyć!
_________________
"...Każdy chce mówić, nie każdy potrafi słuchać..."
 
 
katjuszka




Imiê: Nadia
Do³±czy³a: 01 Wrz 2012
Posty: 63
Sk±d: WÄ…chock

Wys³any: 2013-01-12, 12:15   

Rozumiem, że ty jesteś właśnie w trakcie takiej podróży ? A jeżeli jesteś jeszcze nastolatkiem, to po ukończeniu 18 lat zarzucisz tobołek na plecy i pójdziesz w świat ?
_________________

 
 
 
Niemaszgłowy




Imiê: Marcin
Do³±czy³: 12 Lis 2012
Posty: 54
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2013-01-12, 23:42   

Myślałem nad tym, by osiągnąć coś w życiu, potem wyruszyć w świat, a pod koniec dnia przyłożyć sobie lufę do skroni i nacisnąć spust
_________________
Kiedyś wszyscy znajdziemy się tam, w niebie i powiemy - O kurde, jak wysoko zaszliśmy!
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: