/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Języki obce w naszych szkołach.
Autor Wiadomo
Jula




Imi: Julia
Doczya: 16 Lip 2012
Posty: 64
Skd: Grudziądz

Wysany: 2012-07-16, 23:38   

W liceum uczyłam się angielskiego, francuskiego i łaciny.
W gimnazjum miałam angielski i niemiecki, a w podstawówce tylko angielski.
 
 
HappyFace16




Imi: Bożena
Wiek: 25
Doczya: 10 Lip 2012
Posty: 31
Skd: Muszaki

Wysany: 2012-07-17, 10:49   

W podstawówce miałam rosyjski i angielski. Teraz w gimnazjum mam niemiecki i angielski. ;)
_________________
Każdy ma swój wehikuł czasu. Gdy chcesz się cofnąć w czasie - masz wspomnienia. A gdy chcesz zobaczyć przyszłość - masz marzenia ; )
 
 
 
Apila
devil's sister




Imi: Dorota
Doczya: 15 Lip 2012
Posty: 94
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-07-17, 21:14   

W liceum miałam angielski, niemiecki i łacinę. W gimnazjum natomiast angielski i rosyjski, a w podstawówce tylko angielski. Na studiach - angielski i rosyjski ponownie.
 
 
Facelift




Imi: Paulina
Wiek: 27
Doczya: 23 Lip 2012
Posty: 56
Skd: Pszczyna

Wysany: 2012-07-23, 22:32   

Od podstawówki uczę się angielskiego i niemieckiego. W technikum czeka mnie to samo, bo jak na złość nie mam możliwości wyboru języków do nauki. Ale wraz z rozpoczęciem roku szkolnego zaczynam uczęszczać na kurs włoskiego, bo mam słabość do tego języka.
_________________
– (...) Miłość jest jak morderca. Wcale nie jest ślepa. To kanibal o wyjątkowo ostrym wzroku. Przypomina wiecznie głodnego owada.
– A co jada? (...)
– Przyjaźń.
 
 
 
alram




Imi: Miriam
Pomoga: 1 raz
Doczya: 23 Lip 2012
Posty: 88
Skd: z daleka

Wysany: 2012-07-24, 00:22   

Od podstawówki uczę się angielskiego, od gimnazjum też niemieckiego. Lubię oby dwa języki, oczywiście angielski bardziej bo dla mnie jest łatwiejszy. Kiedyś uczyłam się francuskiego przez ponad pół roku, a że byłam młoda i głupia to zrezygnowałam i nic z tego nie pamiętam.
Kiedyś może zapiszę się na jakiś kurs Włoskiego lub Hiszpańskiego, to takie małe pragnienie :)
_________________
"Pozostanę tu przy Tobie, dopóki przychodzić będziesz na brzeg tej rzeki. A gdy pójdziesz spać, ułożę się do snu u drzwi Twojego pokoju. A kiedy odjedziesz, podążę Twoim śladem. Aż powiesz mi: Zostaw mnie!, a wtedy odejdę. Ale do końca moich dni nie przestanę Cię kochać."
 
 
Alicja




Imi: Ala
Wiek: 28
Doczya: 02 Sie 2012
Posty: 102
Skd: w-ce

Wysany: 2012-08-03, 13:31   

Od 1 klasy podstawówki uczę się angielskiego. Niemieckiego zaczęłam się uczyć rok temu. angielski ubóstwiam a niemieckiego nie cierpię;p za to bardzo chciałabym się nauczyć hiszpańskiego - kiedyś sama nawet próbowałam ale coś nie wyszło ;p
 
 
jelczurr




Imi: ъ
Wiek: 50
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 417
Skd: ug

Wysany: 2012-08-04, 13:43   

Alicja, jeśli angielski idzie Ci dobrze to bierz się za hiszpański, te języki mają ze sobą wiele wspólnego w gramatyce i możesz się oprzeć na angielskim.
 
 
nika.



Imi: po co mi się
Wiek: 38
Doczya: 24 Lip 2012
Posty: 165
Skd: :)

Wysany: 2012-08-04, 13:53   

Od podstawówki mam angielski, a od gimnazjum niemiecki. Teraz dalej uczę sie obu tych jezyków. Myślę nad hiszpańskim, a tata chce mnie uczyć serbskochorwackiego.
 
 
brygidka13




Imi: Brygida
Wiek: 28
Doczya: 02 Sie 2012
Posty: 11
Skd: Podkarpacie

Wysany: 2012-08-04, 18:09   

Angielski i Niemiecki : )
Obydwu przedmiotów nie znoszę XD
 
 
 
Catalina




Imi: Karolina
Doczya: 27 Lip 2012
Posty: 8
Skd: Tłuszcz

Wysany: 2012-08-10, 16:44   

W podstawówce i gimnazjum angielski i rosyjski. W liceum angielski i hiszpański. Na studiach angielski i hebrajski. Ale bardzo szanuję ludzi, którzy uczą się takich języków jak suahili, japoński czy czeski. W czasach kiedy co drugi polak zna niemiecki czy francuski ciekawie jest poznać kogoś, kto zainteresował się czymś innym:) Poza tym, w momencie kiedy jakiś pracodawca potrzebuje kogoś np z językiem słowackim, to niewiele osób się do niego zgłosi - tak więc automatycznie rosną twoje szanse na dostanie tej pracy:)
_________________
Jesteś przed maturą, świeżo po, a może już studiujesz? Wejdź na www.studiowac.pl i zaczerpnij wszystkich potrzebnych informacji o kierunkach, uczelniach i rekrutacji z całej Polski, bądź podziel się doświadczeniem z innymi!
 
 
Helena




Imi: Paulina
Wiek: 26
Doczya: 11 Sie 2012
Posty: 15
Skd: Zagłębie

Wysany: 2012-08-11, 22:25   

Od 1 klasy podstawówki uczę się angielskiego,a od 4 niemieckiego. Z obydwóch idzie mi średnio,zniechęciłam się też przez nauczycielki. Może w liceum mi przejdzie niechęć :P
 
 
Bloodellines




Imi: Weronika
Doczya: 11 Sie 2012
Posty: 6
Skd: Dąbrowa Górnicza

Wysany: 2012-08-12, 14:30   

od przedszkola ucze sie angielskiego a od 4 klasy niemieckiego. niecierpie niemieckiego, chetnie wymienilabym go na hiszpanski...
angielski lubie bardzo, zastanawialam sie nad studiami w ta strone ale jednak uznalam ze to nie jest cos co chce robic... ;P
_________________
Bloodellines
 
 
chillin




Imi: Marysia
Pomoga: 1 raz
Doczya: 12 Sie 2012
Posty: 75
Skd: Łódź

Wysany: 2012-08-14, 00:30   

Od przedszkola uczę się angielskiego(całkiem lubie), od trzech lat rosyjskiego(umiem mówić ale nie umiem pisać:D) a teraz zamiast rosyjskiego będę miała niemiecki, nugdy w życiu nie miałam z nim styczności. Chciałabym uczyć się hiszpańskiego, francuskiego albo chińskiego:)
_________________
... and they lived happily ever after.
 
 
 
touch_the_sky




Imi: Agnieszka
Wiek: 28
Doczya: 24 Sie 2012
Posty: 7
Skd: Legnica

Wysany: 2012-08-24, 23:57   

Angielski od jakiś 10 lat. niemiecki i rosyjski dopiero 2 rok ale idzie bardzo mozolnie i ciężko. w przyszłości marzą mi się studia na japonistyce albo filologii chińskiej.
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imi: Damian
Wiek: 28
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 162
Skd: Lubelskie

Wysany: 2012-11-07, 22:19   

W podstawówce i gimnazjum tylko angielski . w liceum obowiązkowo angielski i do wyboru : niemiecki , francuski , hiszpański lub włoski ;)
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: