/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
iPod
Autor Wiadomo¶æ
Furiatka




Imiê: Wiktoria
Do³±czy³a: 13 Wrz 2012
Posty: 15
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-10-10, 21:00   iPod

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem iPod'a modelu Nano lub Touch. Nie wiem tylko, czy jego zakup będzie rozsądny. Czy myślicie, że warto wydać na to urządzenie sporo pieniędzy? Czy jest praktyczne? Czym się różni od innych, nie Apple'owych MP4? Może ktoś z Was ma iPod'a i mógłby się podzielić swoją opinią? A jeżeli nie macie i z jakiegoś powodu nie chcielibyście mieć, to dlaczego? ;)
_________________
Ika
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-10-10, 22:11   

Nie ciągnie mnie do niepraktycznych multicudów. Tatuś niedawno stwierdził, że stare telefony miały lepszy zasięg w piwnicach - ja się z nim zgadzam, ponieważ miałem w rękach Ericssona T coś tam, z antenką anal-predator. Druga sprawa to kruchość tych chińskich zabaweczek (bo przecież nie dajmy się zwieść - made in [tu wstaw inny kraj niż Chiny] = złożone z chińskich części na obszarze UE). Żelazna zasada, że jeżeli coś jest do wszystkiego, jest do niczego - po cholerę mi aparat, odtwarzacz i sokowirówka w jednym, skoro za te wszystkie rzeczy zapłacę taniej oddzielnie i będą lepszej jakości? Nieco bardziej subiektywnie - klawiatura. Postukaj sobie paluchami w biurko - fajnie? Ja wolę czuć, że coś wciskam. Zresztą - zawsze czuję, jak wciskam. I wszystkie moje kobiety. Bateria? Im więcej bajerów, tym MOCNIEJSZA BATERIA? Nie, niestety. Bo ogniwa dalej są chińskie. Włącz sobie super - ekstra mobilną aplikację wykorzystującą GPS-NAVSTAR - po po dwóch godzinach Twój rower (mówiłem - będzie subiektywnie) wyląduje w jeziorze.

Konkludując - nie polecam tego gówna. :crazy:
 
 
Kajo




Imiê: Kajtek
Wiek: 28
Do³±czy³: 06 Cze 2012
Posty: 14
Sk±d: MysÅ‚owice

Wys³any: 2012-10-11, 20:05   

Osobiście wolę wydać 20 złoty za odtwarzacz firmy - Nieznane niż kupić iPoda za 200 zł i szpanować przed znajomymi, tak samo z tymi wszystkimi smartfonami po co to komu rozumiem jakiś biznesmen to wiadomo przyda się mu ale po co mi telefon z nawigacją itd skoro nawet jej nie włączę bo po co mi. Wkurza mnie to w ludziach że jak ktoś posiada firmowe rzeczy szczególnie Nike, Aple to jest lepszy.
 
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2012-10-12, 21:13   

Dokładnie. Po co wydawać tyle kasy na takiego iPoda, jeśli zamiast to możesz kupić coś w podobie do tego o wiele taniej i wcale niewykluczone - równie dobre.
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2012-10-17, 13:06   

Ja tam bardziej gustujÄ™ w tabletach :P
_________________
Blog na każdy temat
 
 
kape



Imiê: Kacper
Do³±czy³: 17 Pa¼ 2012
Posty: 6
Sk±d: Daleko :P

Wys³any: 2012-10-17, 19:53   

Ipod Nano jest to tylko odtwarzać, a na Touchu mozesz sobie pograć, oglądać filmy, słuchać muzyke. Taki nowoczesny telefon, lecz bez możliwości dzwonienia i sms'owania :p
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: