/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Rodzice kupujÄ… niepotrzebne rzeczy...
Autor Wiadomo¶æ
TheAdwentureGod



Imiê: Adam
Wiek: 24
Do³±czy³: 29 Kwi 2012
Posty: 1
Sk±d: Koleczkowo

  Wys³any: 2012-04-29, 11:49   Rodzice kupujÄ… niepotrzebne rzeczy...

a więc, nie lubię motoryzacji wole gry komputerowe... rodzice kupują mi auta zdalnie sterowane, modele i inne, zupełnie niepotrzebne mi rzeczy.... a gdy proszę o coś co mi się przyda lub jest poprostu fajne słyszę "masz tyle samochodów książek, a ciągle chcesz więcej?!" i dalsza kłótnia... (jeżeli chodzi o książki, przeczytane wszystkie) , mam mase niepotrzebnych mi rzeczy które niczego nie wnoszą mi do życia... co robić? (rozmowa nie działa... kilka lat już próbuję rozmowy)
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-04-29, 13:52   

To może (trochę to niemiłe, ale cóż), za każdym razem jak kupią Ci jakiś samochód czy coś innego co kompletnie Ci się nie podoba, to nawet tego nie rozpakowuj, odstaw gdzieś, zostaw.
Może jak zobaczą,że wydają kasę, a Ty nawet się tym nie interesujesz to w końcu zapytają Cię o zdanie co byś chciał naprawdę dostać.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Lilavati




Imiê: Olga Klara
Wiek: 32
Do³±czy³a: 02 Mar 2012
Posty: 124
Sk±d: WszechÅ›wiat

Wys³any: 2012-04-29, 21:17   

cygaretka napisa³/a:
To może (trochę to niemiłe, ale cóż), za każdym razem jak kupią Ci jakiś samochód czy coś innego co kompletnie Ci się nie podoba, to nawet tego nie rozpakowuj, odstaw gdzieś, zostaw.
Może jak zobaczą,że wydają kasę, a Ty nawet się tym nie interesujesz to w końcu zapytają Cię o zdanie co byś chciał naprawdę dostać.


Również się pod tym podpisuję. W takich sytuacjach czyny o wiele więcej mówią niż słowa. Moja współlokatorka też ma mamę, która jej daje masę niepotrzebnego jedzenia. Na przykład chleb. I też nigdy nie zrobiła tak, że po prostu tego chleba nie wzięła. Tylko mówiła, że nie chce. Ale mówienie nic nie dawało i dalej nic nie daje. A chleb się psuje :)
_________________
To jest zbyt piękne, żeby nie mogło być prawdziwe :)
 
 
ciul



Imiê: ciul
Do³±czy³: 10 Lut 2014
Posty: 40
Sk±d: Ciulowo

Wys³any: 2014-02-10, 03:55   

gjughk
 
 
karun



Imiê: mateusz
Do³±czy³: 10 Lip 2014
Posty: 22
Sk±d: Malbork

Wys³any: 2014-07-10, 10:31   

Zacznij zarabiać, to kupisz sobie coś, co będziesz chciał
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: