/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ludzie psujÄ… mi bezpowodu opiniÄ™
Autor Wiadomo¶æ
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-07-06, 08:47   Ludzie psujÄ… mi bezpowodu opiniÄ™

Więc tak.. Mieszkam w niewielkiej gminie, mamy tu praktycznie kilka wsi, więc wszyscy się znają.. A ktoś wymyślił sobie zepsuć mi opinię i to bez_podstawnie. Po pierwsze, po tym jak zerwaliśmy z byłym, wszyscy jego znajomi umyślili wmówić mu, że ja na niego nagaduję, na prawo i lewo, a tak naprawdę w życiu bym na niego złego słowa nie powiedziała. Nie wiem co tam jeszcze o mnie mówią, ale pewno nie jedno.. Druga sprawa jest taka, że według mieszkańców mojej wsi codziennie chodzę do naszej remizy, siedzę z chłopakami i wychodzę strasznie pijana ( moja noga tam nigdy nie stanęła, więc nie wiem skąd oni to wzięli ). Nie wiem, ludzie im zaczynają wierzyc, nie wiem o co im chodzi.. Może to dlatego, że się tam niedawno przeprowadziłam, ogólnie sobie dobrze radziłam, a tu nagle się dowiaduje jakiś bzdur, boję się, że to wszystko pójdzie jakoś dalej i niedługo się dowiem, że się puszczam, mimo tego, że siedzę w domu lub spotykam się z moją przyjaciółką.. Mój były wierzy w to, że na niego gadam(mimo w miarę dobrych relacji), to co dopiero ci co mnie w ogóle nie znają?

Ort. Wyobraźnia.
Wyobraźnio, jeżeli już poprawiasz jakiekolwiek błędy, proszę, rób to rzetelnie. M.
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
człowiekbeton



Imiê: Stiffler
Wiek: 26
Do³±czy³: 05 Lip 2012
Posty: 20
Sk±d: tajemnica

Wys³any: 2012-07-06, 09:22   

Wszystko spoko ale WIERZYĆ od wiary nie wieżyć jak wieża.

Sory, że spytam ale ile masz lat?? może to wynika z młodego ich wieku i to poprostu przeminie jak dorosną :) nie widzisz żadnego powodu dlaczego mieli by tak na Ciebie gadać?? może jednak coś zrobiłaś, chyba nikt ot tak się na kimś nie uwziął bez powodu. Moim zdaniem powinnaś pogadać ze swoim byłym tak dość poważnie jeśli zależy Ci na jego opinii a ich zlewać
_________________
I'm back ;)
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2012-07-06, 09:43   

czÅ‚owiekbeton napisa³/a:
chyba nikt ot tak siÄ™ na kimÅ› nie uwziÄ…Å‚ bez powodu


Ludzi nie znasz, skoro tak uważasz.

Bellis_ napisa³/a:
Druga sprawa jest taka że według mieszkańców mojej wsi codziennie chodzę do naszej remizy siedzę z chłopakami i wychodzę strasznie pijana


Stare babki nie mają co robić w domu, więc z nudów wymyślają byle głupoty, żeby ubarwić jakoś chwile. W końcu im przejdzie, i uwieszą się hieny na kimś innym.

Bellis_ napisa³/a:
Mój były wierzy w to że na niego gadam(mimo w miarę dobrych relacji) to co dopiero ci co mnie wgl nie znają?


Twój były w to wierzy, bo jest najwyraźniej idiotą. Jeśli zależy Ci na dobrych stosunkach z nim, to może warto byłoby z nim porozmawiać? Tymi, którzy Cię nie znają się nie przejmuj, nie wiedzą o Tobie nic, więc łatwo im oceniać.
 
 
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-07-06, 09:54   

Wyobraznia__ napisa³/a:
Stare babki nie mają co robić w domu, więc z nudów wymyślają byle głupoty, żeby ubarwić jakoś chwile. W końcu im przejdzie, i uwieszą się hieny na kimś innym.


To nie stare babki tak mówią tylko chłopaki.. a przecież im uwierzą bo oni niby to widzieli.. tylko nie wiem w jaki sposób ehh
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
człowiekbeton



Imiê: Stiffler
Wiek: 26
Do³±czy³: 05 Lip 2012
Posty: 20
Sk±d: tajemnica

Wys³any: 2012-07-06, 09:54   

Wyobraznia__ napisa³/a:
czÅ‚owiekbeton napisa³/a:
chyba nikt ot tak siÄ™ na kimÅ› nie uwziÄ…Å‚ bez powodu


Ludzi nie znasz, skoro tak uważasz.


Otóż znam, nigdy nie jest tak że ktoś bez żadnego "bodźca" Cie atakuje. Musialo miec miejsce akies wydarzenie, bądź kiepska relacja .
_________________
I'm back ;)
 
 
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-07-06, 10:02   

Nie wiem właśnie o co im chodzi.. albo szukają nowych sensacji albo coś musiałam im zrobić. Wiem że chłopaki z miejscowości byłego nie są na mnie zbyt przyjaźnie nastawieni a ze oni się kumplują to może dlatego.. nie wiem, sama im nic nie zrobiłam na pewno, wiec nie wiem czemu tak jest
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-07-06, 13:44   

czÅ‚owiekbeton napisa³/a:
nie widzisz żadnego powodu dlaczego mieli by tak na Ciebie gadać?? może jednak coś zrobiłaś, chyba nikt ot tak się na kimś nie uwziął bez powodu.
Mówimy o małej miejscowości gdzie wszyscy się znają, komuś się nudzi i wymyśla takie historie.
Bellis_ napisa³/a:
To nie stare babki tak mówią tylko chłopaki.. a przecież im uwierzą bo oni niby to widzieli.. tylko nie wiem w jaki sposób ehh
Więc niech to udowodnią, bo na razie jest słowo przeciw słowu. Porozmawiaj ze swoim byłym chłopakiem, ale raz. Nikomu nie musisz się tłumaczyć, bo nic nie zrobiłaś. A próby przekonania każdego mogą wydać się podejrzane.
czÅ‚owiekbeton napisa³/a:
Musialo miec miejsce akies wydarzenie, bądź kiepska relacja .
Np. szukają sensacji, proszę masz powód.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-07-06, 14:41   

Nie reaguj. Pamiętaj,że tylko winny się tłumaczy. Olejesz, oni z czasem zapomną i znajdą inny powód do gadania.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-07-06, 14:51   

Nie reaguje.. ale wiecie jacy są ludzie.. nawet z największej cnotki potrafią zrobić dziwkę
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
człowiekbeton



Imiê: Stiffler
Wiek: 26
Do³±czy³: 05 Lip 2012
Posty: 20
Sk±d: tajemnica

Wys³any: 2012-07-06, 16:01   

Ale co Cie obchodzi zdanie innych jakichś frajerów?? Niech sobie mówią co chcą. Jak tak Ci zależy na opinii byłego to z nim porozmawiaj. I koniec sprawy
_________________
I'm back ;)
 
 
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-07-06, 16:04   

przejmuję sie bo ludzie na mnie krzywo się patrzeć zaczynają bez powodu
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
Out_Of_Touch




Imiê: Blanka
Do³±czy³: 08 Lip 2012
Posty: 16
Sk±d: Hogwart

Wys³any: 2012-07-08, 21:15   

Nie zwracaj na to uwagi. Inteligentni ludzie nie uwierzą w takie bzdury i po prostu wyśmieją plotkarzy. Możesz traktować twoją sytuację jak sitko na kretynów.
_________________
The godness of imaginary light
 
 
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2012-07-09, 10:09   

Tylko że wiecie jak to jest w wsiach, ludzie wieżą we wszystko i bez podstawianie potrafią zrujnować komuś opinię
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
akwarenka



Imiê: Arleta
Do³±czy³a: 19 Wrz 2013
Posty: 4
Sk±d: Kostrzyn

Wys³any: 2014-02-21, 11:12   

Ludzie zawsze interesowali się cudzym życiem, jakby swojego nie mieli, a założę się, że ci co najwięcej gadają, mają nie jedno na sumieniu.
 
 
werwo



Imiê: Albert
Do³±czy³: 21 Lut 2014
Posty: 2
Sk±d: werwo

Wys³any: 2014-02-21, 11:46   

Ludzie bywają okrutni , często gdy kogoś nie lubią czy zazdroszczą czegoś to chcą za wszelką cenę komuś uprzykrzyć życie i opowiadają różne historie a zwłaszcza na wsi gdzie każdy każdego zna. Nie przejmuj się tym , dlatego ja nigdy bym nie chciał mieszkać w takiej małej wiosce gdzie każdy każdego zna.
_________________
Tkaniny Milinkiewicz
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: