/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Problem z dziewczyną, która mnie nienawidzi za nic !!
Autor Wiadomo¶æ
Lauritosik55




Imiê: Laura
Do³±czy³a: 11 Mar 2012
Posty: 5
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-11, 13:41   Problem z dziewczynÄ…, która mnie nienawidzi za nic !!

Więc ta dziewczyna nienawidzi mnie niewiadomo za co ! Przepraszałam ją ! Chociaż nie byłam winna ! A ona dalej mnie nienawidzi i wyzywa ! Mam jej serdecznie dosyc ! masakra bd jak pójdę do gimnazjum i bd się z nią co dzień spotykac ! Macie jakie pomysły jak jej uświadomi, że nie jestem gorsza od niej ?? Bo już mam jej serdecznie dosyc !!!
 
 
Jamaica




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 23 Lut 2012
Posty: 271
Sk±d: Skalne Podhale

Wys³any: 2012-03-11, 18:30   

Lauritosik55, Nie reagować. To najlepiej działa ;) Jesteście obie bardzo młode, emocjonalne. Zobaczysz, że jak będziesz siedzieć cicho i nie reagować na jej zaczepki, Jej się w końcu to znudzi i odpuści.
_________________
,,(...)Nie znam roli, którą gram.
Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.
O czym jest sztuka, zgadywać muszę wprost
na scenie. (...)"

W. Szymborska
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2012-03-11, 18:51   

Dokładnie, olej to. Znalazła sobie słabe ogniwo i chce pokazać kto jest tu górą. Nie reaguj na to, im bardziej będziesz starała się coś z tym zrobić, tym będzie gorzej. W końcu się uspokoi ;)
 
 
Lauritosik55




Imiê: Laura
Do³±czy³a: 11 Mar 2012
Posty: 5
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-11, 19:07   

Taktylko on jakoś odpuści nie chce !Nic spróbuje jeszcze raz . I dzięki za radę ! <brawo> ;pp
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-11, 22:08   

Nie zwracałabym uwagi na osobę, która nie potrafi powiedzieć mi dlaczego się mnie czepia. Nie warto, być może chce się dowartościować zachowując się w ten sposób, może podoba się jej to, że przepraszasz ją za nic. Swoją drogą nie przepraszaj kogoś, gdy nie czujesz się winna lub gdy nie wiesz o co drugiej osobie chodzi.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-03-12, 09:29   

Lauritosik55 napisa³/a:
Przepraszałam ją ! Chociaż nie byłam winna !

Nie rób tego więcej.

Ploaie napisa³/a:
Nie zwracałabym uwagi na osobę, która nie potrafi powiedzieć mi dlaczego się mnie czepia.

No ekstra, ale dziewczynę to boli i się przejmuje, bo jest jeszcze w podstawówce i jej zależy na tym, żeby być lubianą.

Masz inne koleżanki?
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-12, 22:43   

Nigdy nie przypodoba się każdemu, im szybciej to zrozumie tym lepiej dla niej.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-03-12, 22:45   

Ploaie, nie musi każdemu. Ale jeśli trzy czwarte idzie za tą dziewczyną, to wiadomo, że się źle czuje, skoro większość grupy w której się obraca jej przez to nie lubi. Ma do tego prawo, nie każdy ma tak wysoką samoocenę.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-12, 23:00   

Fakt, sytuacja nie jest ciekawa, ale czy ona może coś na to poradzić? Nie zmusi jej do tego by ja polubiła, tym bardziej, że tamta nie lubi jej - tak po prostu (przynajmniej tak wynika z tematu). Im bardziej będzie zabiegać o jej przychylną uwagę, tym tamta będzie czuć się pewniej na swojej pozycji.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-03-12, 23:08   

Ploaie, jasne, sęk w tym, że jeśli sama sobie z tym nie radzi, to dobrze, że przychodzi z radą nawet na jakieś głupie forum zamiast się zamknąć w sobie :) To naprawdę może skrzywdzić wrażliwą osobę.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-14, 11:16   

Jeśli ma dobrych pedagogów to tak, pomogą jej. Oby tylko nie skończyło się na zwróceniu tamtej uwagi przy całej klasie.
magdamiko1991 napisa³/a:
ale trudniej zrobić.
Nie. Nie jest trudno, a tym bardziej widzÄ…c bezsens zachowania tamtej dziewczyny.
 
 
arbuzowamamba



Imiê: KaÅ›ka
Do³±czy³a: 13 Mar 2012
Posty: 6
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-03-14, 15:55   

kiedyś też tak miałam , wysmiewali się ze mnie , bo mialam slabsze oceny niz reszta klasy, bylam troche przy tuszy... itp. nikt nie chciał ze mną siedziec, co nie powiedziałam to byłam wysmiewana, i pamietam jak to bolalo. Olalam to , dalam rade skonczylam podstwowke w gimanzujm juz bardziej odwazniejsza sie stalam zaczelam odpowiadac na jej zaczepki, potem juz jak zoabczyli ze nie daje sobie wejsc na glowe, przestali sie tak zachowywac. Teraz jak przechodze koło tych osób to aż mam ochote się smiać im w twarz za to jak oni skonczyli ...
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-14, 16:09   

Na Twoim miejscu bym się jej ostro postawiła, powiedziała coś, ale dosadnie. Olewanie nic nie daje. Tyle razy już powtarzałam, że jak raz sobie dasz, to będzie tak cały czas.
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-03-14, 23:50   

Ploaie, nie każdy jest tak pewny siebie jak Ty. Dziwię się, że jesteś w stanie zignorować tak prosty i oczywisty fakt.
Nie dojdziemy do porozumienia, ważne, żeby dziewczyna lepiej się poczuła, ja na tym kończę.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-15, 12:47   

ho, próbuję przemycić w moim postach fakt, że skoro jedna osoba potrafi, to inne też są w stanie się postawić. Albo może chociaż spróbować, nie ma nic do stracenia w tej sytuacji.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: