/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2009-08-06, 20:09
Różnica wieku
Autor Wiadomo¶æ
vicky




Imiê: Martucha
Do³±czy³a: 14 Mar 2010
Posty: 214
Sk±d: StÄ…d

Wys³any: 2011-03-22, 16:30   

Zależy. Według mnie kilka lat tak ale później rozpad.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-23, 08:52   

Mi się również wydaje, że związek z taką różnicą długo by nie przetrwał jeżeli by się nie opierał na miłości..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
karioka




Imiê: Karolina
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Mar 2011
Posty: 852
Sk±d: MiejscowoÅ›ci

Wys³any: 2011-03-23, 09:07   

Borderline napisa³/a:
karioka napisa³/a:
jak myślisz czy związek dajmy 18 latki przetrwała by z 35 latkiem?!
Oczywiście.

No może i przetrwać, ale to zdarza się bardzo rzadko.
 
 
Borderline




Imiê: Tomasz
Do³±czy³: 15 Mar 2011
Posty: 280
Sk±d: Z serca

Wys³any: 2011-03-23, 13:08   

karioka napisa³/a:
No może i przetrwać, ale to zdarza się bardzo rzadko.
Następnym razem miej swoje zdanie i nie zmieniaj go pod wpływem innych.
 
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2011-03-23, 14:59   

A moim zdaniem wiek nie ma tu nic do rzeczy. Można rozmawiać o tym na płaszczyźnie dojrzałości. Znam 14-latków zachowujących się jak 25 i 42-latków (mój tata ^^), którzy zachowują się jak 15.
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2011-03-23, 23:15   

ja tam twierdzÄ™ ze zbyt duza roznica wieku moze zniszczyc zwiazek..
 
 
karioka




Imiê: Karolina
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Mar 2011
Posty: 852
Sk±d: MiejscowoÅ›ci

Wys³any: 2011-03-24, 10:21   

Borderline napisa³/a:
Następnym razem miej swoje zdanie i nie zmieniaj go pod wpływem innych.

Nie zmieniam jak byś nie zauważył, że wcześniej napisałam, że takich związków jest bardzo mało.. Czytaj uważnie a później się wypowiadaj.
_________________
 
 
kubas




Imiê: Kuba
Do³±czy³: 20 Pa¼ 2011
Posty: 173
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2011-10-20, 11:49   

Mi się wydaje ze różnica wieku tutaj nie ma największego znaczenia..
bo prawdziwa miłość nie patrzy ma to ile ma sie lat.. no oczywiście tez nie zrozumcie mnie źle bo powiedzmy co to za miłosć jeżeli gośc ma dajmy 16 lat a panienka 28 no bez jaj
_________________

 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2012-01-03, 09:26   

Witam!. Chyba ten dział nie jest zamknięty,można pisać. A wracając do tematu - dobrze, gdy chłopak jest starszy od dziewczyny.Wtedy jesteśmy pewni,że rozsądniej,poważniej myśli o życiu.Dużo starszy,nie jest dobrze,chyba,że kierują nami nieco inne pobudki,a facet w dodatku jest przystojny,wysportowany i nie widać tak jego wieku.Lepiej jednak mieć troszkę starszego.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2012-01-04, 18:05   

gadula napisa³/a:
Wtedy jesteśmy pewni,że rozsądniej,poważniej myśli o życiu.

Ee tam. Znam paru chłopaków, którzy mają np. 16 lat, a zachowują się, jak dojrzali faceci, serio. A paru po 20-stce zachowujących się jak g*wniarze. [;
Więc to wszystko zależy od charakteru.
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2012-01-05, 17:55   

Dla mnie wiek to żadna przeszkoda. Mógłby być młodszy ode mnie, dużo starszy i dla mnie nie miałoby raczej znaczenia. Oczywiście mówię tu o przypadku, w którym zachowywałby się on w sposób godny uwagi, a nie jak szczyl czy zakompleksiony dziadek, który szuka pocieszenia.

gadula napisa³/a:
dobrze, gdy chłopak jest starszy od dziewczyny.Wtedy jesteśmy pewni,że rozsądniej,poważniej myśli o życiu.


Uwierz mi, że niektórzy starsi mają większe fiu bździu w głowie, niż niejeden młodszy ;)
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2012-01-06, 15:41   

Oj to prawda, prawda. Nieraz zachowują się gorzej niż małolaty. Ale oni takim zachowaniem nieraz chcą podkreślić jacy to oni nowocześni ,że do wapniaków im daleko. Chociaż czasami wyglądają śmiesznie hi hi hi. Ale czasami dobrze mieć takiego wesołka przy sobie,bo nie pozwala nam się nudzić, oby tylko za bardzo się nie rozbrykał. <cwaniak> Pa.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imiê: ewa
Zaproszone osoby: 2
Do³±czy³a: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Sk±d: k-ce

Wys³any: 2012-01-12, 16:52   

Wszystko zależy od poziomu intelektualnego partnera. Mam kolegów, którzy mają po 16-17-18 lat (4, 3, 2 lata młodsi ode mnie), a o wiele lepiej się z nimi rozmawia niż z chłopakami w moim wieku/starszymi. Nie rozumiem tej zasady 'wyznaczania granicy wieku'. Jeśli poznamy kogoś i do końca nie znamy jej wieku, a nagle okaże się, że różnica wynosi dużo, to kopniemy ją w dupę? Miłość to miłość. Jeśli się w trafi w tym zdziczałym świecie to trzeba ją pielęgnować bez względu na wszystko.
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2012-01-18, 13:24   

Oczywiście to święta prawda, ale jeśli ktoś tylko wyglada na dorosłego,a w sumie jest bardzo młodym, lub jeśli ktoś wyglada bardzo młodo,a jest panem w bardzo podeszłym wieku? Wiem, ze milość nie wybiera, ale za to my mo żemy dokonać odpowiedniego wyboru. Zgadzasz się ze mną,prawda? Czytałaś może,lub słyszałaś o Marii del Rosario księznej Alby,która ostatnio wyszła za mąż za dużo mlodszego urzędnika pracującego w ubezpieczeniach. Albo o Joan Collins,która wyszła za mąż za o 33 l młodszego menadżera teatralnego.Nie wyglądają śmiesznie?,no może Collins nie, zawsze była elegancka,mimo swojego wieku, ale ta księżna Alby? Chyba trochę tak. Pozdrowionka.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-02-20, 01:33   

Jeśli chodzi o innych, to sami powinni wyczuć, czy są gotowi np. na związek z osobą o połowę młodszą/starszą i czy dadzą sobie radę. Nie zaglądam im gdziekolwiek, czy w psychikę czy w serce, to ich sprawa.
(pogadamy, jak będę matką :crazy: )

Sama w sumie nie miałam jakiś takich związków, w których różnica wieku szczególnie by mogła razić. Dziwnie reagowało otoczenie, kiedy byłam z chłopakiem starszym ode mnie jakieś pięć lat.
Warto zaznaczyć, że ten związek nie rozpadł się ze względu na wiek.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: