/


Poprzedni temat «» Następny temat
Przyjaźń, czy miłość.
Autor Wiadomo¶ć
Karolcia



Imię: Karolina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 26
Doł±czyła: 10 Lis 2012
Posty: 43
Sk±d: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2014-07-07, 22:14   Przyjaźń, czy miĹ‚ość.

Nie mam pojęcia jak to logicznie zacząć. Miałam w klasie chłopaka, z którym ciągle o coś się sprzeczałam, w końcu gdy został miesiąc do końca roku szkolnego ( a byliśmy w 3 gimnazjum), zrozumieliśmy, że już nigdy nie będzie tak jak zawsze przez 10 ostatnich lat było, zaczęliśmy dawać sobie buziaki, przytulać się i na tym się skończyło. Zrozumiałam, ze moje dawne uczucie jednostronne znowu do niego odżyło. Gdy skończył się rok szkolny, a wakacje zaczęły, napisała do mnie moja koleżanka a od niecałego pół roku przyjaciółka, że jej się podoba i napiszę do niego żeby się spotkać. Ja oczywiście, ani jej, ani mu nic nie powiedziałam, o tym co czuje. I tak się stało oni stali się parą, a ja ich przyjaciółką. Ostatnio mieli kryzys z czego ja się trochę po cichu cieszyłam, liczyłam na to że on mnie wreszcie zauważy, że spojrzy na mnie jak na dziewczynę, a nie jak na tylko przyjaciółkę. Tamta dziewczyna z powodu tego kryzysu prosiła mnie, żebym do niego napisała, i spróbowała to jakoś naprawić. A ja musiałam to zrobić bo nie chciałam żeby wszystko się wydało. Teraz Oni są znowu parą, a ja muszę znowu cierpieć. Kusi mnie, żeby jej wszystko powiedzieć, zle nie chcę bo wiem, że wszystko popsuje.
 
 
mangusstaa
[Usunięty]



Wysłany: 2014-07-22, 09:48   

Ciężka sytuacja, na dobrą sprawę ja wybrałabym miłość, zawsze wybrałabym miłość
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: