/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 08:42
Jestem lesbijkÄ…/gejem
Autor Wiadomo¶æ
unreal




Imiê: unr
Pomog³a: 3 razy
Do³±czy³a: 16 Lut 2012
Posty: 325
Sk±d: ZnikÄ…d

Wys³any: 2012-02-20, 11:33   

Myślę, że najgorzej zareagowałby mój ojciec. Trudno byłoby mu to zaakceptować, zwłaszcza, że sam specjalnie tolerancyjny nie jest. Pewnie byłby to dla nich niezły szok, bo w rodzinie nie było nigdy homo/biseksualistów (a przynajmniej nie jest mi to wiadome). Nie sądzę jednak, aby rodzice odrzucili mnie z tego powodu, w końcu nadal byłabym ich córką. Jakoś by sobie poradzili i przywykli do tej myśli.

Mnie osobiście niespecjalnie interesują preferencje seksualne innych osób. A co do traktowania ludzi odmiennej orientacji, podzielam:
Ploaie napisa³/a:
Normalnie. Bez napiętnowania, ale także bez przywilejów.
_________________
Toż to absurd.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-02-20, 15:26   Re: Jestem lesbijkÄ…/gejem

Rozgadana napisa³/a:
Jak waszym zdaniem powinno się traktować ludzi innej orientacji?
Jak powinno się traktować blondynki? Nie zrównuję koloru włosów z orientacją, ale jedna właściwość to trochę mało, bym mógł jednoznacznie określić swój stosunek. Chyba, że chodzi o stosunek seksualny z kobietą, z dużymi piersiami - jeden atrybut... w zasadzie dwa, no dobra, może wystarczy. Ale tutaj? :crazy:

- Hej, jestem gejem.
- Och <poprawia krawat>!

Jeżeli homoseksualiści, biseksualiści, a także ludzie ze słabościami do zwierząt i połykania bananów są odpychani przez towarzystwo - to to jest wyłącznie wina homoseksualistów, biseksualistów i tej dziwacznej reszty. Raz, że niepotrzebnie się ze swoimi preferancjami afiszują, dwa - dobierają sobie złe towarzystwo. :crazy:

Ja? Zbyt wysoki poziom abstrakcji... nie no, sądzę, że ze strachu zostałbym jednak hetero. :crazy:
  
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: