/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
czy mu się podobam
Autor Wiadomo
paulaberedzia-22



Imi: paulina
Wiek: 24
Doczya: 29 Mar 2012
Posty: 23
Skd: bażyny

Wysany: 2012-11-08, 18:33   czy mu się podobam

koleś który mi się podoba jest ze mną w klasie.według mnie zachowuje się w stosunku do mnie co najmniej dziwnie.Jego koledzy moim towarzystwie też robią się dziwni więc prosę oceńcie czy on mnie kocha na podstawie przykładów;

1. Kiedy o coś prosze on to wykonuje <wszedł do damskiej przeprosić koleżankę na moją prośbe chociaż o to samo prosiły go też inne koleżanki>

2.Kiedy zdarzyło się nam razem siedzieć na religi <1 raz> wszyscy dookoła <szczegulnie 2 jego naj kumple> zaczeli sie dziwie uśmiechac i docinać mu typu -o dzisiaj u dziewczynki -coś się święci a on się zaczerwienił siadł cicho i uwazał CAŁĄ RELIGIĘ ,co nie jest do niego podobne

3.na polskim zawsze siędo mnie odwraca uśmiecha

4.zawsze wiem z czega ma przypal lub beke <sam sie wyzala>

5.na slowa "idź ję pocaluj i miej wszystko a sb" jak sie zorientowałam że o mnie chodzi uśmiech"ale ty glupi jesteś","zabawa w chowanego"

iem że moze przesadzam ale 1to niewsystkie sytuacje 2kocham go 3to moze wyglądac zupelnie iaczej niż rozumiecie ale komentyjcie ja nie wytrzymam jak nie bcd miala pewności
 
 
deeran




Imi: Tośka
Doczya: 03 Lis 2012
Posty: 48
Skd: nigdziebądź

Wysany: 2012-11-08, 18:36   

On Cię nie kocha, jak już to mu się podobasz. I uwaga na literówki.
 
 
paulaberedzia-22



Imi: paulina
Wiek: 24
Doczya: 29 Mar 2012
Posty: 23
Skd: bażyny

Wysany: 2012-11-08, 19:22   

tak podobam mu sie ale czy na 100% bo raz w innym przykładzie straciłam naj kumpla
a ja go KOCHAM <jupi> <jupi> <jupi> <jupi>
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-11-10, 00:07   

Czemu teraz wszyscy tak nadużywają tego stwierdzenia, że kogoś kochają?
Uwierz, że na pewno go nie kochasz, ani on Ciebie, a na 100% to my Ci nie powiemy, bo nie jesteśmy wróżkami, ale myślę, że możesz się mu podobać.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2012-11-10, 10:50   

Moim zdaniem nie nam oceniać czy Cię kocha czynie z tego co widzę masz 13 lat i jakoś nie wydaje mi się żebyście wiedzieli tak na prawdę co to miłość może być tylko i wyłącznie zauroczony w Tobie. I z tego co piszesz po jego zachowaniu na to wygląda, że możesz mu się podobać. A czy Cię kocha to się go za pytaj i się dowiesz.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imi: Damian
Wiek: 28
Doczy: 13 Lip 2012
Posty: 162
Skd: Lubelskie

Wysany: 2012-11-10, 11:18   

hmmm. raczej to jest zauroczenie , albo po prostu robi sobie żarty i robi to żeby dać Ci fałszywą nadzieję na coś więcej.
jako iż dziewczyny lubią grać w różne gry , podchody z chłopakami to może teraz on postanowił zagrać z Tobą? szczerze mówiąc to nie nam to oceniać. musicie to wyjaśnić w 4 oczy. i wtedy będziesz pewna.
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
paulaberedzia-22



Imi: paulina
Wiek: 24
Doczya: 29 Mar 2012
Posty: 23
Skd: bażyny

Wysany: 2012-11-10, 12:41   

A czy Cię kocha to się go za pytaj i się dowiesz.
_________________
teraz pytanie jak zapytać ? Nie wylece z testem czy mu się podobam jak do niego podejść zacząć spytać
 
 
Gatto




Imi: Majka
Wiek: 27
Doczya: 11 Lis 2012
Posty: 5
Skd: Łódź

Wysany: 2012-11-11, 15:49   

Daj mu jakieś znaki. No wiem, jak się na przykład mijacie to mrugnij okiem i się uśmiechnij i powiedz cześć.
_________________
Born to die
 
 
 
katjuszka




Imi: Nadia
Doczya: 01 Wrz 2012
Posty: 63
Skd: Wąchock

Wysany: 2012-11-11, 16:28   

A słyszała o przecinkach, które wzbogacają i niejednokrotnie wskazują na meritum sprawy?
_________________

 
 
 
Nothing




Imi: Wiola
Doczya: 28 Pa 2012
Posty: 115
Skd: Śląśk

Wysany: 2012-11-11, 20:57   

Mi się wydaje ,że możesz mu się podobać,aczkolwiek zapewne nie jest to miłość..
 
 
bombka



Imi: Beata
Doczya: 15 Lis 2012
Posty: 10
Skd: wrocław

Wysany: 2012-11-15, 21:44   

Mam na to sposób - sa serwisy typu gochat.in gdzie ludzie mają swoje profile i można w taki sposób zagadywać anonimowo. Jak masz trochę sprytu to wybadasz czy taki chłopak ma takie konto. A reszta już z górki.
A to, że kolesie robią z niego bekę to norma, pewnie im też się podobasz, ale nie mają tyle śmiałości by siedzieć z Tobą... na religii <hahaha> <hahaha>
 
 
volken1991



Imi: Krzysztof
Wiek: 32
Doczy: 15 Lis 2012
Posty: 45
Skd: Kraków SYTY

Wysany: 2012-11-15, 23:21   

1. To o niczym nie świadczy. Ja też mogę o coś poprosić dziewczynę, zrobi to i na tej podstawie mam uważać, że mnie kocha? :P
2. Chłopak się zaczerwienił i nie odzywał, bo kumple zrobili mu obciach.
3. Samo uśmiechanie się do kogoś też jeszcze o niczym nie świadczy.
4. Chłopcy często zwracają się do dziewczyn, bo z nimi z reguły można pogadać na poważniejsze tematy.
5. Nie mam pojęcia, o co chodzi w tym zdaniu. O zabawę w chowanego? :P :P

W zupełności zgadzam się z przedmówcami, to zwykłe zauroczenie, a przytoczone przez Ciebie sytuacje można interpretować na wiele sposobów. Pogadaj z nim poważnie na ten temat, bo uwierz mi, pozory potrafią czasem naprawdę mylić ;)
_________________
Niektórzy skurwiele zawsze żeglują pod wiatr
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: