/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
13 rad w miłości..
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-08-23, 08:58   13 rad w miÅ‚oÅ›ci..

1.Nie kocham ciÄ™ za to kim jesteÅ›, ale za to jaki jesteÅ›, kiedy przebywam z tobÄ….

2.Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

3.Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad życie.

4.Prawdziwy przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe.

5.Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

6.Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu.

7.Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

8.Nie trać czasu z kimś kto niema go, aby go spędzać z tobą.

9.Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi.

10.Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.

11.Zawsze znajdzie się ktoś, kto cię skrytykuje. Zdobywaj zaufanie ludzi i uważaj na tych, których zaufanie już raz straciłeś.

12.Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

13.Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy...
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imiê: Izka
Do³±czy³a: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wys³any: 2010-08-23, 10:03   

ja sie z tym zgodze
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imiê: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Do³±czy³a: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Sk±d: München

Wys³any: 2010-08-24, 08:21   

Rady radami, życie życiem..
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2010-08-24, 13:18   

Nielegalna napisa³/a:
Rady radami, życie życiem..


Nom to wiadomo ;)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
kaÅštarzyna



Imiê: Kasia
Do³±czy³a: 30 Lip 2010
Posty: 24
Sk±d: Olesno

Wys³any: 2010-08-24, 13:21   

sama prawda.
_________________
http://www.photoblog.pl/kastarzyna
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2010-08-24, 22:08   

rady kazdy moze dawac ale tak jak napisala nielegalna zycie zycie jest calkiem inaczej
 
 
vous




Imiê: Sylwia
Do³±czy³a: 24 Lis 2010
Posty: 225
Sk±d: Opole

Wys³any: 2010-11-24, 21:09   

Rozgadana napisa³/a:
12.Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.


Znać siebie ... ja nawet z tym mam problem. ;)
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2010-11-25, 07:50   

Rozgadana napisa³/a:
10.Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło.

To chyba najgorsza rada. Tzn. nie do zrealizowania. Jak można się uśmiechać, gdy chłopak cię rzuci/ zdradzi?

Rozgadana napisa³/a:
6.Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może sie zakochać w twoim uśmiechu.

Jeśli uśmiech- to tylko szczery.

Rozgadana napisa³/a:
5.Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.

Moim zdaniem najbardziej odczuwa się brak jakiejś osoby, gdy decyduje o tym czynnik zewnętrzny, a nie wy (np. odległość)

Rozgadana napisa³/a:
1.Nie kocham ciÄ™ za to kim jesteÅ›, ale za to jaki jesteÅ›, kiedy przebywam z tobÄ….

Gorzej jak chłopak jest dupkiem, gdy nie jest przy Tobie.
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imiê: Patrycha!
Wiek: 37
Do³±czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2010-12-17, 10:41   

Rozgadana napisa³/a:
12.Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.


O tak!
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Å‚apaj
 
 
Fragles




Imiê: Mirek
Do³±czy³: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wys³any: 2011-01-04, 09:42   

Nie które tutaj dobrze mówią..
_________________
;]
 
 
8tulipan




Imiê: A n a
Do³±czy³: 10 Wrz 2011
Posty: 11
Sk±d: OstroÅ‚Ä™ka

Wys³any: 2011-10-04, 21:24   

ja do tej listy dodałabym jeszcze:

- bądź szczery pod każdym względem, nie zależnie czy prawda będzie bolesna,
- w każdym związku bywają trudne chwile, ale to nie koniecznie znaczy że wasza miłość się skończyła,
- kiedy się kłócisz z partnerem staraj się to robić tak aby była to konstruktywna rozmowa a nie paplanina bzdurnych słów,
- kiedy pojawiają się problemy które cię przerastają nie bój się zasięgnąć rady.

To takie które mi przyszły teraz na myśl ale na pewno jest ich o wiele więcej.
 
 
Echo




Imiê: Andrzej
Do³±czy³: 24 Wrz 2011
Posty: 84
Sk±d: Z wysoka

Wys³any: 2011-10-06, 15:30   

Fajne rady z tym ze bym parę jeszcze dodał no i nie które hmm ciutkę dopisał

i jak to mam w zwyczaju podeśle link do utworku adekwatnego do temaciku hmmm niezłe nastraja na tego typu przemyślenia
Bas Tapjpan :)
 
 
żaroofka



Imiê: Å»aroofka
Do³±czy³a: 18 Wrz 2011
Posty: 9
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2011-10-08, 12:58   

a ja wiem z jakiej książki pochodzą te rady ;)
Ja bym jeszcze dodała, że trzeba pamiętać i powtarzać w głowie szczególnie w trakcie kłótni, jak ta druga osoba jest dla nas ważna :) to baaardzo pomaga!
i takie wyobrażenie sobie na chwilę, jak to by było, gdyby jej nie było - taka wizja jak nic innego łagodzi konflikty :)
_________________
Żaroofka
 
 
8tulipan




Imiê: A n a
Do³±czy³: 10 Wrz 2011
Posty: 11
Sk±d: OstroÅ‚Ä™ka

Wys³any: 2011-10-08, 13:54   

a co to za książeczka, która podaje takie mądre rady? może warto do niej zajrzeć
 
 
żaroofka



Imiê: Å»aroofka
Do³±czy³a: 18 Wrz 2011
Posty: 9
Sk±d: warszawa

Wys³any: 2011-10-10, 20:40   

To są aforyzmy Gabriela Márqueza, kolumbijskiego pisarza i dziennikarza, autora takich hitów, jak "Miłość w czasach zarazy" :) Polecam zbiory jego cytatów, są dostępne w formie małych książeczek.
A ja ostatnio trafiłam na coś takiego:
"Współpraca uwalnia tę krystaliczną moc i mobilizuje graczy do połączenia wysiłków" Barbara Gray.
Może to nie jest z kategorii "super romantyczne" :) , ale wydaje mi się, że bardzo pasuje do miłości i związków :)
_________________
Żaroofka
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: