/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zioło
Autor Wiadomo¶æ
KaliguladeSade




Imiê: Zaku
Wiek: 74
Do³±czy³: 28 Gru 2012
Posty: 18
Sk±d: studnia Samary

Wys³any: 2013-01-17, 18:33   

sikora napisa³/a:
Borcejn, fajki piwo wódka ok, ale do ziółek mnie nie ciągnie.

To jeszcze cię pociągnie jak w wieku 15l. w wódeczce i papieroskach się lubujesz...

ZuaKoza666 napisa³/a:
gratuluje ludziom, ktorzy mysla, ze ziolo nie ma wlasciwosci leczniczych... to niby czemu uzywali go w szpitalach zanim stalo sie nielegalne? pisalam o tym prace w 1 gim.


Jak to pięknie zabrzmiało juz przez chwile myślałem ze magisterkę o tym pisałaś.
I gim :crazy:

BlueSeeker napisa³/a:
4. Psycholog od tego jest żeby dzielić się z nim problemami, chociaż czasami mam wrażenie, że psychologów mamy na forum ;)


Nie tylko psychologów, ale również wszelakich maści specjalistów
_________________
"Zastrzegam sobie prawo bycia człowiekiem samotnym. Nie tęsknię za towarzystwem. Przeszkadza mi ono. Żyję dla przyjemności. Jest niewiele osób, które mogą dać mi tyle przyjemności, co działania, które sam wykonuję''
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-01-17, 22:21   

Jak najbardziej powinno się zalegalizować zioło, przecież i tak każdy pali, a tak można by nałozyć na to akcyze, i załatać dziurę w budżecie albo dać premie tuskowi i jego pracownikom.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-18, 11:21   

lastrada napisa³/a:
Jak najbardziej powinno się zalegalizować zioło, przecież i tak każdy pali, a tak można by nałozyć na to akcyze, i załatać dziurę w budżecie albo dać premie tuskowi i jego pracownikom.

nie każdy pali.
To będzie moje nowy hobby, udzielanie się tutaj i mówienie,że jednak nie wszyscy są tacy "fajni" i zjarani.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-01-18, 13:47   

Fakt. Ale chodziło mi o to że ci co teraz jarają będą i tak sobie popalać, więc czemu nie można tego zalegalizować i czerpać z tego korzyści? Znam osoby które dużą część dochodów przeznaczają na zakup zioła, gdyby kupywali je np w sklepach jak wódkę to i reszta społeczeństwa miała by z tego korzyść( jakaś akcyza itp) i wcale nie powiedziałam że ci co jarają są fajni. Mnie osobyście nie obchodzi czy ktoś pali czy nie, sama nie pale bo mi szkoda środków na takie rzeczy, osobiście wolę napić się piwka.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-19, 16:19   

Po co legalizować zioło i zbierać na tym hajs, kiedy już mamy tyle fotoradarów ? :crazy:
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-01-19, 16:43   

fotoradary to za mało. Zreszto ja mam zamiar jeździć po 40 km/h żeby zdechły z głodu!!
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-01-19, 16:52   

lastrada napisa³/a:
fotoradary to za mało. Zreszto ja mam zamiar jeździć po 40 km/h żeby zdechły z głodu!!

Skoro nie zdechli z głodu do tej pory, to muszę Cię rozczarować... Twoje 40 km/h też nic nie zmieni.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
samba_mamba



Imiê: Anka
Do³±czy³a: 24 Sty 2013
Posty: 79
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-01-24, 13:12   

a mnie nie kręcą takie klimaty ziołowe
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-01-27, 20:43   

Ja nigdy nie próbowałam, uważam, że jeszcze nie dojrzałam.
"Opiekowałam się za to kumplem, który się zjarał". Taki typowy jaracz. Dobry humor, duży apetyt i artystyczne oko na otaczający go świat. Uważam, że skutki były wspaniałe i naprawdę nie mam nic przeciwko. Często właśnie z nim rozmawiałam na tematy narkotykowe i zgadzam się ze wszelkimi opiniami, które wyśmiewają legalizację alkoholu, który czyni więcej szkód niż Marysia.
 
 
RozgadanyPatryk




Imiê: Patryk
Wiek: 29
Do³±czy³: 19 Sie 2012
Posty: 56
Sk±d: Mazowieckie

Wys³any: 2013-01-27, 23:17   

Osobiście palę mało, sporadycznie od czasu do czasu jak już mi potrzeba się odprężyć.
Natomiast wku*** mnie media które ostatnio nakręciły sprawę, że chłopak od marihuany się zabił bo ją palił. Kupił pewnie jakiś szajs w bramie, psiukany jeszcze wiekszym gównem dla lepszego efektu i go zatruło. Ale media w tym Tomasz Lis już robią wywiady to tu to tam, eksperci się udzielają i wiedzą tyle, że to szok.
Kolejny raz społeczeństwo karmione jest bulshitem i w to wierzy, ostatnio pokłóciłem się przez to z ksiedzem z pelerynie o tą sprawę. mimo ze nie mam obowiązku chodzenia na ten przedmiot ( sprawy odłamowe kościoła i mój ateizm) zostałem wysłany do dyrektora gdy zabrakło mu argumentów i nie wiedział już co mi powiedziec to zostałem chamem i gbburem mimo ze prowadzilem kulturalna rozmowe ze spokojem w głosie :D
 
 
jelczurr




Imiê: ъ
Wiek: 50
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 417
Sk±d: ug

Wys³any: 2013-01-28, 21:44   

Co za rok.

Zdążyłem zajarać parę razy pod koniec roku. Wrażenia: cóż, jest fajnie, nigdzie się nikomu nie śpieszy, śmiesznie jest itd., ale jak dla mnie to za bardzo rozleniwia, taki efekt mi się nie podoba. Raz tak miałem, miałem fatalnego tripa. Zdawało mi się że co chwila miałem deja vu, coś pod stany lękowe. Nie wykluczam że to wina domieszek.
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-01-29, 08:33   

Nigdy nie paliłam. Nie ciagnie mnie po prostu, może kiedyś...
 
 
Red




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 23 Lis 2012
Posty: 127
Sk±d: J-no

Wys³any: 2013-03-14, 15:42   

Paliłam raz, w Holandii, ale nie ciągnie mnie do jakiegoś częstszego sięgania po skręty.
_________________
'O naszej własnej śmierci nie będziemy mieli nic do powiedzenia"
- Carlos Fuentes
 
 
WielkiZbyszek



Imiê: Zbyszek
Do³±czy³: 27 Mar 2012
Posty: 12
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-04-29, 12:00   

ja pale dość często, ale nie widzę jakiś poważniejszych skutków zażywania ganji, po za tym że zaczęłam się edukować w prawie, swoich prawach, historii konopi i jak używać i na co. Śmieszą mnie 12 latkowie z oszulkami dilla czy grubego lola, chociaż nie powinni wiedieć co to jest. Moim zdaniemganje powinny palić osoby powyżej 21 roku życia
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imiê: Krzysztof
Wiek: 30
Do³±czy³: 20 Mar 2013
Posty: 152
Sk±d: z Tortugi

Wys³any: 2013-05-02, 22:41   

WielkiZbyszek napisa³/a:
Moim zdaniemganje powinny palić osoby powyżej 21 roku życia


Wszyscy? O_o
W sumie... Może być wesoło (:
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: