/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2009-08-06, 19:53
Młodzież i papierosy
Autor Wiadomo
damager
Przyjaciel




Imi: Paweł
Wiek: 31
Doczy: 27 Sie 2009
Posty: 583
Skd: Kraj kwitnącej pyry

Wysany: 2009-08-28, 21:39   

To co powiecie na to..
http://www.youtube.com/watch?v=deWsD4bw1vk
_________________
 
 
ave666




Imi: Sławek
Wiek: 33
Doczy: 27 Sie 2009
Posty: 96
Skd: z marzeń

Wysany: 2009-08-28, 21:50   

stwierdzam że to patologia :P u nas też się dzieją takie rzeczy :P
 
 
xooy




Imi: Gosia.
Wiek: 114
Doczya: 19 Sie 2009
Posty: 476
Skd: Trójmiasto

Wysany: 2009-08-28, 21:51   

dzizys. słów mi troche brak.
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-29, 08:39   

Takie coś to lekka przesada ile to dziecko ma 3 - 4 latka ??
I o ile się nie mylę za pewne to jego ojciec siedział za nim.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imi: Bramencja
Wiek: 31
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 875
Skd: Psycholandia

Wysany: 2009-08-29, 11:33   

A dorośli zadowoleni, ja piernicze... nie no brak słów dla czegoś takiego...
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Blue Rose



Imi: Klara
Doczya: 26 Sie 2009
Posty: 58
Skd: ;D

Wysany: 2009-08-29, 16:21   

takie życie.. młodzież robi to teraz na pokaz i w ogóle..
mnie jakoś nie ciągnie do tego i jeszcze nigdy nie próbowałam i nie mam zamiaru!
_________________
`nie wstydź się, bo kroki znasz. Roztańcz ze mną cały świat.. ruszaj ciałem, ej ciałem!`
 
 
 
damager
Przyjaciel




Imi: Paweł
Wiek: 31
Doczy: 27 Sie 2009
Posty: 583
Skd: Kraj kwitnącej pyry

Wysany: 2009-08-29, 20:17   

Blue Rose, długi czas też tak mówiłem, ale jakiś czas temu, jak trochę sobie popiłem to spróbowałem, chociaż nigdy nie chciałem. Na szczęście ani trochę mi to nie posmakowało, nie palę i nie mam zamiaru palić.
_________________
 
 
Ginger




Imi: Kinga
Doczya: 29 Sie 2009
Posty: 11
Skd: Poznań

Wysany: 2009-08-29, 21:32   

No właśnie, młodzież robi wiele głupot, ale kiedy w grę wchodzą papierosy, to
coś poważniejszego, no ale cóż chyba wiele 13 latków próbuje. Ale ja nigdy
nie paliłam przed 18 rokiem życia, bo mama straszyła mnie, że będę mała xD
_________________
Wiem, że z mężczyzną należy komunikować się wprost.
To nie kobieta, co chwyta w lot każdą dygresyjkę, aluzyjkę i nie zgubi nici przewodniej, o nie. -_-
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-30, 09:04   

Ja paliłam i to długo, ale się cieszę, że przestałam u mnie w miejscowości dzieci z 2 podstawówki pala tak samo na imprezach piją..
Gdzie pomyśleć, że ja w tym wieku siedziałam do 2 w nocy na imprezie i paliłam piłam..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
kinia




Imi: Kinga
Doczya: 17 Lip 2011
Posty: 320
Skd: Jesteśmy

Wysany: 2011-09-09, 15:21   

To sie robi już normalne wystarczy się przejść koło jakiejkolwiek szkoły i każdy pali...
i szczerze mowiac jakie coś już jest normalne a rodzice mogą sobie mówić jak i tak bedą palić ci co palą
_________________
Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.
 
 
blacklist




Imi: Paulina
Wiek: 28
Doczya: 03 Sie 2012
Posty: 66
Skd: Bydgoszcz

Wysany: 2012-08-04, 22:15   

13 lat i pali- dla mnie to wygląda strasznie żałośnie. Jeszcze jak się tak "zaciąga", udusiłby się jeden z drugim -.-
 
 
Anajad2510




Imi: Diana
Wiek: 27
Doczya: 04 Sie 2012
Posty: 69
Skd: Polska

Wysany: 2012-08-06, 22:40   

Uważam, że to zależy. Tak są takie głupiutkie dzieci które palą dla szpanu . Ale np : Ja tak nie robię . Nie palę dla szpanu. Nie palę tylko przy kimś żeby ktoś mnie widział . Dużo miałam problemów w domu, w szkole , ze znajomymi , radzę sobie , ale jakoś to tak wpłynęło na mnie . Ktoś ma silną wolę a ktoś nie . Ale fakt, dla mnie takie coś to też jest już patologia z tymi dzieciakami . <bezradny>
_________________
" Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Powinieneś wiedzieć, że bardzo ją zraniłeś, kiedy zaczęła cie ignorować. "
 
 
chillin




Imi: Marysia
Pomoga: 1 raz
Doczya: 12 Sie 2012
Posty: 75
Skd: Łódź

Wysany: 2012-11-11, 10:08   

A mnie osobiście to przeraża.
Moja kuzynka zaczęła palić w pierwszej klasie podstawówki i pali do dziś, ostatnio stwierdziła w zasadzie, że żałuje, że pali. Jej rodzice dowiedzieli się, że pali jak była w może piątej klasie podstawówki i nic a nic z tym nie zrobili. Od zawsze było to dla mnie dziwne i w zasadzie nadal jest.
A ostatnio wychodzę sobie koło 22 z chłopakiem ze sklepu, a przed sklepem stoi grupka chłopaków i dziewczyn może z 10 lat mieli. Zaczepiali każdego czy kupi im ' paczke fajek i najtańsze wino ' jak spytali nas czy kupimy im to powiem szczerze, że zdziwiłam się niesamowicie. Odeszliśmy kawałek i czekaliśmy na kolegę. W końcu koło sklepu przechodził jakiś menel i bez problemu kupił im to co chcieli a przy okazji dostał piwo, więc czemu by nie. Nie wiem dla mnie to to co się teraz dzieje to jest jakaś patologia totalne.
_________________
... and they lived happily ever after.
 
 
 
Gatto




Imi: Majka
Wiek: 27
Doczya: 11 Lis 2012
Posty: 5
Skd: Łódź

  Wysany: 2012-11-11, 15:06   

Sama paliłam 2 lata temu. Nie dla szpanu, no ale cóż, paliłam. Ile miałam wtedy lat?14?Może 15?
Jednak kiedy czasami odbieram moją siostrę (ma 13 lat, 1 gimnazjum) to widzę koło spożywczaka grupkę ludzi z jej klasy, którzy palą. Żałośnie to wygląda, kiedy taka trzynastolatka na obcasach wdycha ten dym aż się przewracając, trzymając w drugiej ręce piwo :crazy:
_________________
Born to die
 
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-11-11, 15:21   

właściwie to w dupie mam co te trzynastolatki robią, ale jak widzę takiego to mam ochotę podejść, pogłaskać po główce i zapytać czy nie chcę zamienić szluga na grabki do piaskownicy.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: