/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
e-papierosy
Autor Wiadomo¶æ
dilp



Imiê: Dariusz
Do³±czy³: 19 Lut 2014
Posty: 2
Sk±d: BiaÅ‚ystok

Wys³any: 2014-02-19, 09:30   

Znam osoby które dzięki elektronicznemu pozbyli się całkowicie nałogu bo zmniejszali obecność nikotyny w liquidzie.
_________________
innowacyjne rozwiÄ…zania - Cryogas
 
 
flowerpower




Imiê: Weronika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 67
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-02-20, 07:45   

AceVentura napisa³/a:
Wielu moich znajomych pali e-papierosy. Uważam, ze to nic innego jak kolejny nałóg.

Jak ze wszystkim, gdy robisz coś częściej niż potrzeba.

romus napisa³/a:
cale szczescie, bo już zazdroscilem Ci nadmiaru gotówki
a jakiego masz ?

Haha ojj nie ma czego zazdrościć :D Teraz używam dwóch e-p jeden jest od Foof a drugi.. emm nie pamiętam haha. Ostatnio mi się jakiś popsuł i nie wiem który mi został. :p

dilp napisa³/a:
Znam osoby które dzięki elektronicznemu pozbyli się całkowicie nałogu bo zmniejszali obecność nikotyny w liquidzie.

To prawie jak ja, tylko ja się przyznaje, że to lubie nawet jak pale liquidy bez nikotynowe. ;p
_________________
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?
 
 
Juki



Imiê: Beata
Wiek: 28
Do³±czy³a: 22 Sty 2014
Posty: 46
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-02-21, 13:30   

Ja słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii o e-papierosach. Ponoć część osób nie mogła się do nich przekonać i zaczęła palić więcej zwykłych.
 
 
romus



Imiê: roman
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 36
Sk±d: wrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-02-22, 13:30   

Juki napisa³/a:
Ja słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii o e-papierosach. Ponoć część osób nie mogła się do nich przekonać i zaczęła palić więcej zwykłych.

jakie by to nie bylo rzucanie palenia, to trzeba silnej woli, i konsekwencji, wiec to nie jest jakas regula co opisales


flowerpower napisa³/a:

Haha ojj nie ma czego zazdrościć :D Teraz używam dwóch e-p jeden jest od Foof a drugi.. emm nie pamiętam haha. Ostatnio mi się jakiś popsuł i nie wiem który mi został. :p

ten foof to dobry jest ? dobra jakosc ? bo nie slyszalerm wczesniej o tej firmie
 
 
flowerpower




Imiê: Weronika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 67
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-02-23, 10:57   

Nie wiem od kiedy siedzisz w temacie e-p, ale to jest dość nowa firma także mogłeś się z nią nie spotkać. Po za tym tyle się tych marek ostatnio namnożyło, że ciężko nadążyć.
_________________
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?
  
 
 
romus



Imiê: roman
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 36
Sk±d: wrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-02-27, 01:22   

nadążyć i wyszukać coś pewnego i dobrego
 
 
Obserwatorek




Imiê: Marek
Wiek: 33
Do³±czy³: 27 Lut 2014
Posty: 1
Sk±d: PawÅ‚owo

Wys³any: 2014-02-27, 13:25   

Główną zaletą E-Papierosów jest to, że w e-papierosie nie zachodzi spalanie dzięki czemu nie wydziela się silny zapach i powstaje bardzo niewiele substancji ubocznych. Przede wszystkim nie trujemy osób trzecich, co za tym idzie to wcale nie oznacza, że my (palący) również wchłaniamy mniejszą dawkę nikotyny.
_________________
Potrzebujesz dobrej reklamy ? Tylko u nas druk ulotek cennik niskobudżetowy
 
 
flowerpower




Imiê: Weronika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 67
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-03-02, 22:51   

Dawke nikotyny samemu wybierasz i sam się decydujesz na to ile chcesz tego wchłaniać przecież.
_________________
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?
 
 
romus



Imiê: roman
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 36
Sk±d: wrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-03-07, 01:00   

Obserwatorek napisa³/a:
Główną zaletą E-Papierosów jest to, że w e-papierosie nie zachodzi spalanie dzięki czemu nie wydziela się silny zapach i powstaje bardzo niewiele substancji ubocznych. Przede wszystkim nie trujemy osób trzecich, co za tym idzie to wcale nie oznacza, że my (palący) również wchłaniamy mniejszą dawkę nikotyny.


tez nie do konca prawda, bo z e-p masz wchlanialnosc nikotyny na poziomie 90%, o wiele wiecej niz w analogach, wiec dostarczasz to co organizm chce, czyli nikotyne bez sub smolistych i rakotworczych
 
 
flowerpower




Imiê: Weronika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 67
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-03-09, 12:39   

romus a ty w końcu rzucasz fajki czy nie? ;)
_________________
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?
 
 
Daamiann
Nieidealny.




Imiê: Damian
Wiek: 28
Do³±czy³: 13 Lip 2012
Posty: 162
Sk±d: Lubelskie

Wys³any: 2014-03-11, 23:25   

ostatnio kupilem sobie takowego ;) niby ma pomóc, większość znajomych przerzuciło się na nie ze zwykłych fajek ale czy pomaga rzucić.. hm. w pewnym sensie pomaga. ale liquidy smakowe a nawet bazy z lepszych firm tj Liqueen czy sensation niestety są drogie i na jedno wychodzi koszt co ze zwykłymi. plus jest. nie czuć tego specyficznego zapachu kiepa po palenia ale co do tego czy rzeczywiście pomaga rzucić to mógłbym dyskutować :) uzależnienie od nikotyny jest dalej chyba że jak wspomniała Weronika pali się te bez nikotyny ale wtedy to także wyrzucanie pieniędzy w błoto bo to nic nie daje ;) ani nie karmisz nałogu ani nie zerwiesz bo się przyzwyczailes bo poprostu lubisz czasem zapalić i tyle. zdania jak zwykle podzielone.
_________________
" Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie."

Paulo Coelho
 
 
 
flowerpower




Imiê: Weronika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 67
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-04-12, 09:49   

Wcale nie trzeba kupować najdroższych liquidów żeby popalić coś dobrego a i ważne gdzie się kupuje, bo galerie handlowe, żabki itd. to koszt kilkadziesiąt procent większy zazwyczaj.
_________________
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?
 
 
blist



Imiê: blist
Do³±czy³: 04 Cze 2014
Posty: 1
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2014-06-04, 10:24   

Znam kilka osób którym to naprawde pomogło i naprawde nie pala
_________________
Zaproszenia do Rosji dla cudzoziemców Polecane.
 
 
flowerpower




Imiê: Weronika
Wiek: 31
Do³±czy³a: 03 Gru 2012
Posty: 67
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-06-08, 20:41   

Ja pare dni temu zeszłam z mocą liquidu. Jest widoczny postęp. :)
_________________
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?
 
 
romus



Imiê: roman
Do³±czy³: 21 Mar 2013
Posty: 36
Sk±d: wrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-06-08, 23:47   

flowerpower napisa³/a:
romus a ty w końcu rzucasz fajki czy nie? ;)

a rzucam, nawet chyba rzucilem, ma juz epapieros foof, nawet w takim programie abonamentowym

Daamiann napisa³/a:
ostatnio kupilem sobie takowego ;) niby ma pomóc, większość znajomych przerzuciło się na nie ze zwykłych fajek ale czy pomaga rzucić.. hm. w pewnym sensie pomaga. ale liquidy smakowe a nawet bazy z lepszych firm tj Liqueen czy sensation niestety są drogie i na jedno wychodzi koszt co ze zwykłymi. plus jest. .

ja oszczednosci widze i to znaczne, nawet polowe miesiecznych wydatkow na fajki udaje mi sie zaoszczedzic poprzez epapierosa
co do rzucania nalogu nikotynowego, to w zasadzie metody sa dwie tak i przy analogach jak i przy e-p,
albo rzucasz wszystko na raz, albo redukujesz ilosc nikotyny, odzwyczajajac organizm, a potem odzwyczajasz sie od samych przyzwyczajen psycho-fizycznych

flowerpower napisa³/a:
Ja pare dni temu zeszłam z mocą liquidu. Jest widoczny postęp. :)

a odczulas to jakos ? wiecej epalisz na mniejszej mocy ? czy bez problemu sie przyzwyczailas ?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: