/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Dlaczego sięgamy po alkohol
Autor Wiadomo
Abarth
Terror. :D




Imi: Radek
Doczy: 26 Lip 2009
Posty: 368
Skd: Żywiec

Wysany: 2010-12-14, 17:47   

Oj jest wiele powodów. Ale najczęściej sięgam po alkohol z jakieś dobrej okazji czyli np: Urodziny, Imieniny, Jak mam dobry humor.:D A czasem to jak się już smucę.
_________________
Nadzieje dał mi Bóg, Matka miłość, Ojciec siłę to nie czekam na cud w kolejce po zasiłek.
 
 
Szogi1910



Imi: ---------
Doczy: 22 Cze 2010
Posty: 197
Skd: Z Polski

Wysany: 2010-12-14, 20:41   

Jak jest jakaż okazja urodziny itp
_________________
 
 
Patryś




Imi: Patryk
Doczy: 23 Lis 2010
Posty: 263
Skd: Podkarpacie

Wysany: 2010-12-15, 09:56   

Tak jak napisali koledzy wyżej jak są jakieś okazje to piję, czasami z kolegami jak mamy po prostu ochotę. :)
 
 
monia1234




Imi: Monika
Wiek: 28
Doczya: 18 Cze 2012
Posty: 10
Skd: Polska

Wysany: 2012-06-19, 00:11   

ja osobiście sięgam często po alkohol, nie robię tego dla lansu czy coś, po prostu jest to dla mnie odprężeniem, odreagowaniem problemów :) znam swoje możliwości, i nie przesadzam z napojami procentowymi więc jest okej:)
 
 
sandza



Imi: .........
Pomoga: 1 raz
Wiek: 29
Doczya: 24 Lut 2012
Posty: 147
Skd: Lubuskie

Wysany: 2012-06-22, 16:08   

kiedyś z czystej ciekawości i chęci bycia takim jak inni w moim wieku .. teraz sięgam i to dosyć często bo często mam małe imprezy czy spotkania .. a piwko do byle jakiego spotkania zazwyczaj musi być.. polubiłam to w sumie, lepiej sie bawie , poprawia mi sie humor, pogarsza stan umysłu, ogólnie alkohol chyba pomógł mi stać sie bardziej otwartą w sumie < co mnie niepokoi > <głupek>
_________________
...Wtedy zadaj mi pytanie, jak to jest mieć osiemnaście lat i mieć bezustanne ataki alergii, zwyczajnie puchnąć od uczulenia na ludzkość.
 
 
nieperfekcyjna
*angel from hell*




Imi: J...
Doczya: 28 Lip 2012
Posty: 147
Skd: far away

Wysany: 2012-07-29, 22:25   

Z jakiejś okazji, niektórzy uciekają od problemów, a jeszcze inni myślą, że jak się upiją to są fajni
 
 
jelczurr




Imi: &#1098;
Wiek: 50
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 417
Skd: ug

Wysany: 2012-08-02, 13:03   

Lubię piwo, lubię jego smak. Zimne piwo w letni wieczór, na świeżym powietrzu, w gronie znajomych - sama pychota, wszystko co najlepsze. Wódki nie lubię, stronię od niej jak się tylko da, sięgam po nią kiedy sytuacja tego wymaga.
 
 
Monia*




Imi: Monika
Pomoga: 1 raz
Doczya: 17 Lut 2012
Posty: 411
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-08-02, 14:20   

Też lubię piwo, ale musi być zimne. Zwłaszcza w lato, pychota :P
Kiedyś często sięgałam po wódkę, jakoś szybciej brało na imprezach. Ale teraz raz na ruski rok, odpycha mnie.
Lubię też wino, ale to musi być nastrój, najlepiej z facetem i słodkie, ewentualnie pół.

Dlaczego sięgam? Lubię i często poprawia nastrój.
 
 
ChaotyczneMyśli



Imi: Noemi
Pomoga: 1 raz
Doczya: 24 Lis 2012
Posty: 92
Skd: z bliska

Wysany: 2012-11-24, 12:34   

Mam czasami duże trudności, jeśli chodzi o nawiązywanie nowych znajomości. Alkohol wprawia mnie w lepszy nastrój, sprawia że bardziej się otwieram, lepiej czuję w towarzystwie. Piję, owszem, ale tylko w dobrym towarzystwie, dla zabawy, a nie dla chwilowego zabicia smutków. No i w dodatku mi smakuje. Jasne, że nie każdy, ale lubię napić się dobrego piwa, lub jabola. Sięganie po alkohol w chwili, kiedy jestem zmęczona, żle się czuję-nic mi nie daje, jedynie pogłębia w danej chwili mój nienajlepszy stan psychiczny.
Natomiast jeśli chodzi ogólnie o młodych ludzi, to zgadzam się ze stwierdzeniem ,że większość pije, dlatego, że piją koledzy. Co według mnie jest niezwykle idiotyczne.
Dorosli ludzie piją z różnych powodów. Nie chciałabym wrzucać wszystkich do jednego wora, ale większość robi to dla zabicia smutków, szuka w kieliszku pocieszenia. Uważam, że takim ludziom trzeba pomóc, ponieważ to prosta droga do uzależnienia.
_________________
Nigdy nie zamykaj oczu.

Matka Anarchia, ojciec Jabol.
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-11-24, 12:54   

Wiele osób sięga po alkohol żeby zatopić smutki, Ci młodsi często się spijają dla szpanu.
A ja? Ja piję na imprezach, bo wtedy luźniejsza atmosfera się robi. No i w rzadkich przypadkach po to, żeby mi się poprawił nastrój podczas "wielkiego doła".
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Maddeleine




Imi: Madzia
Doczya: 18 Lis 2012
Posty: 59
Skd: Chodzież

Wysany: 2012-11-24, 13:09   

gdy jest mi smutno, albo żeby rozluźnić atmosferę na imprezie. jednak bardzo ważne jest znać swoje granice i zachowywać umiar, nie upijać się jak świnia, że tak powiem :D wtedy wszystko jest okej. poza tym lubię smak np. szampana czy dobrego wina, piwo bardziej dla zapomnienia na chwilę o problemach.
 
 
Rocky



Imi: Anna
Doczya: 17 Gru 2013
Posty: 10
Skd: Warszawa

Wysany: 2014-04-29, 22:26   

Osobiście potrafię się bawić bez alkoholu. Ale lubię się napić drinka czy szota z Absolwenta podczas spotkania ze znajomymi. Pomaga się zluzować.
 
 
andruszczyk



Imi: Artur
Doczy: 15 Maj 2014
Posty: 2
Skd: Warszawa

Wysany: 2014-05-15, 08:32   

Wszystko może być dobre ale z umiarem , czasami można sobie dla smaku i rozluźnienia coś wypić.
_________________
dobry ortodonta warszawa
 
 
powerpuff.1992



Imi: dsde
Doczya: 23 Maj 2014
Posty: 2
Skd: wawa

Wysany: 2014-05-23, 15:05   

Ludzie piją, żeby się dobrze bawić, bo muszą, albo nie wiem. Można się czasem napić owszem, ale nie trzeba pić przy każdej pierwszej lepszej okazji.
_________________
www.aviva.pl/direct/samoc...eczenie-oc.html
 
 
kitek



Imi: ola
Doczya: 24 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Łódź

Wysany: 2014-05-24, 21:06   

żeby sobie humor poprawić
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: