/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:09
Wasz styl
Autor Wiadomo
ewit




Imi: EWITA
Doczya: 23 Sie 2012
Posty: 6
Skd: ŁÓDŹ

Wysany: 2012-08-23, 12:57   

ostanio polubilam kobiece rzeczy, eleganckie, ale nadal w conversach. Genralnie kolorowo, pomysłowo
_________________

 
 
anna042




Imi: Anna
Wiek: 29
Doczya: 19 Sie 2012
Posty: 20
Skd: pomorskie

Wysany: 2012-08-23, 13:27   

nie mam określonego stylu .. codziennie podoba mi się coś innego raz wychodzę w szpilkach i żakiecie a zaraz w trampkach i dresie ;)
nie lubię się ograniczac ;)
_________________
Daj mi bezgraniczne szczęście ..
 
 
 
fantazja




Imi: Olimpia
Wiek: 28
Doczya: 25 Lis 2012
Posty: 80
Skd: tak?

Wysany: 2012-11-30, 18:29   

Ja raczej mam styl raczej elegancki, kobiecy. Często noszę spodnie rurki, buty na obcasie, koszule, żakiety, sukienki, spódniczki. Raczej ubieram się na jasno. Nie przepadam za dresami, szerokimi spodniami, nienawidzę bluz, sportowych butów i tak dalej.
_________________
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
                 
 
 
 
ChaotyczneMyśli



Imi: Noemi
Pomoga: 1 raz
Doczya: 24 Lis 2012
Posty: 92
Skd: z bliska

Wysany: 2012-11-30, 21:05   

Można by stwierdzić,że ubieram się jak brudas. :D Rurki, czasem bojówki, czasem krótka spódniczka, zawsze na czarno. Mam swoją ulubioną, taką zielonkawą kurtkę, ale przeważnie chodzę w skórze. Glanów niestety nie posiadam, aktualnie chodzę sobie w traperach. :D Lubię też kolorowe koszule, taak.. To chyba jedyna kolorowa rzecz, jaką posiadam.
_________________
Nigdy nie zamykaj oczu.

Matka Anarchia, ojciec Jabol.
 
 
Maddeleine




Imi: Madzia
Doczya: 18 Lis 2012
Posty: 59
Skd: Chodzież

Wysany: 2012-12-04, 12:09   

ChaotyczneMyśli napisa/a:
Można by stwierdzić,że ubieram się jak brudas.

to tak jak ja :D glany, podarte spodnie, czarne koszulki, najczęściej za duże, również za duże swetry, często męskie (np podkradam bratu XD), uwielbiam moro, noszę do tego kostkę, z kurtek to skóra albo coś ala wojskowy styl :D
 
 
Anajad2510




Imi: Diana
Wiek: 27
Doczya: 04 Sie 2012
Posty: 69
Skd: Polska

Wysany: 2012-12-08, 11:27   

Osobiście lubię ubierać się skromnie i elegancko . Mam blond włosy i dopasowuje aby wyglądać niewinnie . ;) .
_________________
" Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Powinieneś wiedzieć, że bardzo ją zraniłeś, kiedy zaczęła cie ignorować. "
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-12-08, 12:38   

Maddeleine napisa/a:
ChaotyczneMyśli napisał/a:
Można by stwierdzić,że ubieram się jak brudas.

to tak jak ja :D glany, podarte spodnie, czarne koszulki, najczęściej za duże, również za duże swetry, często męskie (np podkradam bratu XD), uwielbiam moro, noszę do tego kostkę, z kurtek to skóra albo coś ala wojskowy styl :D

też tak miałam. I czasem zdarza mi się założyć podartą, punkową koszulkę, ale i tak najlepsze są do spania :P

Coraz to bardziej zmieniony styl vintage, do mojego dostosowany. Na nowo pokochałam swetry i kupiłam kilka sztuk biżuterii.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
charlotte



Imi: Charlotte
Wiek: 26
Doczya: 27 Lis 2012
Posty: 35
Skd: Wielkopolska

Wysany: 2012-12-12, 10:17   

Ja też noszę podarte spodnie, czarne trampki lub galany, koszulki z zespołami ( lub inne luźne czarne ), koszule w kratę, kórtki skórzane w typie ramoneski i pieszczocha na rękę :D
_________________
"There are two kinds of people in this world – those what like me, and those that can go to hell."
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-12-12, 11:16   

raz jakieś rurki, szerokie swetry, marynarki, szpilki, spódniczki, a czasami lubię ubrać jakąś bluzę, niechlujną koszulkę, trampki. ;d nie mam określonego stylu, chodzę w tym co mi się akurat podoba.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
myszak



Imi: Hania
Doczya: 12 Gru 2012
Posty: 26
Skd: Lublin

Wysany: 2012-12-12, 15:17   

Zależy od dnia- czasem wyciągnięte podkoszulki i jeansy, czasem sukienka albo spódniczka i buty na obcasie :)
 
 
nieperfekcyjna
*angel from hell*




Imi: J...
Doczya: 28 Lip 2012
Posty: 147
Skd: far away

Wysany: 2013-05-04, 12:00   

Rurki, cygaretki, legginsy, koszule, tuniki, sweterki, marynarki. Bardzo lubię łączyć białe i czarne rzeczy. Ubieram się raczej elegancko. Nie lubię bluz, adidasów i tego typu rzeczy. A jeśli chodzi o buty to lubię mokasyny, baleriny, jazzówki i wszystkie które mają płaskie podeszwy. Jestem dość wysoka, źle się czuję w obcasach, poza tym boli mnie od nich kręgosłup
 
 
ZarazBędzieCiemno




Imi: Ola.
Wiek: 26
Doczya: 21 Sie 2013
Posty: 17
Skd: Jelenia Góra

Wysany: 2013-08-21, 22:55   

Mam głównie koszulki z zespołami, je ciągle noszę, a są luźne i duże [chociaż nie przesadzajmy : D]. Spodnie, to zwykłe rurki-jeansy czy zwykłe czarne. No i bluzy. A jeśli chodzi o buty, to cały rok najczęściej chodzę w trampkach, jeśli jest zima, to trampki ocieplane. Nie lubię przesadnie kolorowych ubrań, nie noszę sukienek, tym bardziej spódniczek. Ubieram się całkowicie inaczej niż dziewczyny np. w mojej szkole, ale nie przeszkadza mi to. Tak już się nauczyłam, nienawidzę obcisłych ubrań :D
_________________
"Jest tak duszno, otwieram okno, oddycham mocno..."
 
 
 
sylwka



Imi: Majka
Doczya: 09 Sie 2013
Posty: 4
Skd: Białystok

Wysany: 2013-08-22, 13:34   

A ja lubię chodzić różnie ubrana, raz mam ochotę na szpilki, elegancki żakiet a raz mam ochotę wskoczyć w adidasy i dres.
 
 
Wolna Bukowina




Imi: Bukowina
Doczya: 03 Sie 2013
Posty: 26
Skd: wieś

Wysany: 2013-08-22, 21:24   

Ubieram się zawsze we własnoręcznie podarte dżinsy z agrafkami. Wszędzie nosze agrafki. Oprócz tego dżinsowe bluzy (i agrafki), czarne i fioletowe bluzki z zespołami lub bez wzorów, kolorowe przypinki, własnoręcznie robiona biżuteria z modeliny, pomalowane markerem trampki. Mała kamizelka z szarego dżinsu z przypinkami i agrafkami. Na włosach opaska z ćwiekami i takowa bransoletka. Mój styl opiera się na czarnym kolorze i agrafkach :) Nazywam go rockowo- artystycznym, bo też taka jestem.
_________________
,,Spójrz niewidomy co za świat
szerokiej drogi chromy
wsłuchaj się głuchy w dźwięków grad
o szczęściu durniu pomyśl!"
 
 
argantil




Imi: Asia
Wiek: 35
Doczya: 27 Sie 2013
Posty: 22
Skd: Wwa

Wysany: 2013-08-27, 22:30   

Styl rockowy jest uniwersalny! Jeżeli dobierze się odpowiednie dodatki i zrezygnuje z drastycznych elementów (np. porwane spodnie;) to tak wystylizowanym można pójść wszędzie! Uwielbiam :)
_________________
biegam boso po trawie i nie obchodzi mnie nic... ;)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: