/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
puchnięcie i ból kostek
Autor Wiadomo¶æ
ola.mona80



Imiê: Ola
Do³±czy³a: 27 Lip 2014
Posty: 2
Sk±d: KÄ™trzyn

Wys³any: 2014-07-27, 13:44   puchniÄ™cie i ból kostek

Mam bardzo uciążliwy problem, bardzo często od chodzenia bolą mnie stopy i puchną! Lekarz zlecił mi badania na tarczyce (wyszło w porządku), mogła to być reakcja na leki ale żadnych nie brałam, lekarz zalecił zimne okłady i stwierdził że może to być spowodowane nieprawidłowym krążeniem i to wszystko.. znalazłam ostatnio na necie takie wyniki badań http://xeniapolska.com/ef...cja-opuchlizny/ czy myślicie że takie produkty mogłyby całkowicie wyleczyć mnie z opuchlizny? Czy ktoś próbował to leczyć samemu i ma jakieś doświadczenia, sposoby?
 
 
dzissele
[Usuniêty]



Wys³any: 2014-07-31, 15:43   

To może być coś z ciśnieniem albo naczyniami krwionośnymi, nie ma co czekać trzeba udać sie do lekarza.
 
 
kamila18



Imiê: Kamila
Do³±czy³a: 03 Sie 2014
Posty: 4
Sk±d: BiaÅ‚ystok

Wys³any: 2014-08-03, 13:58   

Lekarz to po pierwsze. Po drugie - produkty z takich tkanin mogą wspomagać leczenie dolegliwości, jeśli mają takie właściwości. Zawsze leczenie czegokolwiek powinno iść dwutorowo - tzn. pozbywamy się nie tylko objawów, ale przede wszystkim próbujemy ustalić przyczynę schorzenia. Tą odzież traktowałabym jako środek wspomagający. Ale może ktoś inny jeszcze się wypowie.
 
 
Iwona



Imiê: Iwona
Do³±czy³a: 14 Sie 2014
Posty: 1
Sk±d: Katowice

Wys³any: 2014-08-14, 10:43   

też uważam, że trzeba najpierw się upewnić u lekarza, a co do rzeczy xeni, to u nas w rodzinie znamy te rzeczy, mama pracuje w sklepie i wiecznie miała napuchnięte, obolałe nogi, wiele lat temu nawet przeszła operację na żylaki, ale się nie wyleczyła, w pracy nosi te podkolanówki które emitują promieniowanie podczerwone, nogi jej w każdym razie nie puchną, a w nocy może spać bo "nie pieką" jak to mówiła... a podczerwień jak wiadomo wpływa głównie na krążenie..
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: