/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Pomocy! Sukienka plus.... buty NIE na obcasie!!
Autor Wiadomo
KINGSofLEON



Imi: Mjj
Doczya: 18 Kwi 2013
Posty: 7
Skd: Wrocław

Wysany: 2013-04-18, 13:19   Pomocy! Sukienka plus.... buty NIE na obcasie!!

Hej wszystkim :-)

A więc, pytanie kieruje zwłaszcza do płci pięknej ;-)
W maju czeka mnie komunia młodszego brata... Chciałabym ubrać sukienkę. Ale jest jeden problem. Do stycznia 2013 ubierałam zawsze jakieś fajne szpileczki, botki itd, ale teraz jestem w związku z facetem mojego wzrostu, może 4cm niższym i nie wiem jak dobrać buty nie na obcasie do sukienki... Wiem, że może wydaje się Wam to śmieszne, ale nigdy nie nosiłam sukienek, czy mini do płaskiego obuwia.... Może macie jakieś porady? :-))
z góry dziękuje :-)
 
 
pioter0




Imi: Piotr
Pomg: 3 razy
Wiek: 30
Doczy: 24 Maj 2012
Posty: 322
Skd: Poznań

Wysany: 2013-04-18, 14:12   

Nie jestem kobietą, przepraszam. :(

Trochę dziwna sprawa, bo ja miałem dziewczynę mojego wzrostu ( siatkarka, jak zawsze ) i totalnie nie przeszkadzało mi to, że nosiła obcasy, a wręcz przeciwnie wyglądała zabójczo. Sam znam pary, gdzie facet jest niższy i takie zestawienie jest u nich normalne, a przynajmniej się przy mnie o to nie kłócili. :D
Wiem, wiem, że to pewnie nie o taką radę Ci chodziło, ale chyba warto się zastanowić czy to konieczne. :)

Przepraszam, ale kobiety + szpilki = Wedlowa mieszanka :crazy:
 
 
gadula




Imi: Julia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 44
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 339
Skd: Polska,Wiedeń

Wysany: 2013-04-18, 14:19   Re: Pomocy! Sukienka plus.... buty NIE na obcasie!!

KINGSofLEON napisa/a:
Hej wszystkim :-)

A więc, pytanie kieruje zwłaszcza do płci pięknej ;-)
W maju czeka mnie komunia młodszego brata... Chciałabym ubrać sukienkę. Ale jest jeden problem. Do stycznia 2013 ubierałam zawsze jakieś fajne szpileczki, botki itd, ale teraz jestem w związku z facetem mojego wzrostu, może 4cm niższym i nie wiem jak dobrać buty nie na obcasie do sukienki... Wiem, że może wydaje się Wam to śmieszne, ale nigdy nie nosiłam sukienek, czy mini do płaskiego obuwia.... Może macie jakieś porady? :-))
z góry dziękuje :-)


Domyślam się, to jest pewnego rodzaju problem, ale do rozwiązania, nie musisz wkładać szpilek,(bo wyglądałoby to nieco śmiesznie, chociaż co kogo obchodzi jak Wy byście wyglądali w takim wypadku razem?.To tylko Wasza sprawa) ani tym bardzie na płaskim obcasie.Zawsze możesz włożyć lekkie obuwie na nieco podwyższonym obcasie.ewentualnie jakieś super balerinki,teraz tak modne, a na płaskej podeszwie. Pomyśl nad tym.Powodzenia.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
KINGSofLEON



Imi: Mjj
Doczya: 18 Kwi 2013
Posty: 7
Skd: Wrocław

Wysany: 2013-04-18, 14:29   

pioterO szpilki dla mojego ukochanego zakładam tylko w sypialni <dokuczacz>

I jak napisałam w temacie, chcę ubrać sukienkę i płaskie obuwie :-) ale chodzi mi o konkretne zestawy.... Nie jestem modnisią itd.... Na co dzień wybieram t-shirt i potargane dżiny :-) macie jakieś pomysły? może jakaś stronka?
 
 
sparkle




Imi: Michalina
Wiek: 28
Doczya: 08 Lut 2013
Posty: 54
Skd: Łódzkie

Wysany: 2013-04-20, 18:43   

Teraz jest w sklepach taaki wybór balerinek, że to żaden problem dobrać coś. Faktycznie sukienka najlepiej wygląda ze szpilkami, ale w połączeniu z balerinkami też nie jest źle.
W maju może być już ciepło, więc mogą być też jakieś lekkie sandałki.
_________________
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2013-04-24, 11:09   

No to tylko balerinki, albo postaw na coś innego i ubierz trampki do sukienki, np. http://3.bp.blogspot.com/...520sukienka.jpg
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
wiedźmin




Imi: boj
Doczy: 21 Lut 2012
Posty: 83
Skd: land

Wysany: 2013-04-29, 14:40   

ładne sandały albo te - baletki ;pp
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2013-04-30, 07:27   

cygaretka napisa/a:
No to tylko balerinki, albo postaw na coś innego i ubierz trampki do sukienki, np. http://3.bp.blogspot.com/...520sukienka.jpg

To jest chyba najgorsze połączenie jakie może być do sukienki zakładać trampki.. O-o
KINGSofLEON napisa/a:
ale teraz jestem w związku z facetem mojego wzrostu, może 4cm niższym i nie wiem jak dobrać buty nie na obcasie do sukienki...

Też mam z tym problem tylko mogę się pocieszyć tyle, że na obcasie mogę jeszcze założyć, ale jak kupuję to zawsze z nim żeby się wzrostem dopasować.
A do sukienki jakieś baleriny czy sandałki na płaskiej podeszwie też będą. ;)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
atlantyda



Imi: Atlantyda
Pomoga: 1 raz
Doczya: 02 Mar 2013
Posty: 114
Skd: polska

Wysany: 2013-04-30, 15:25   

jeśli nie chcesz zakładać butów na obcasie to wybierz balerinki ;)
 
 
gat



Imi: szymon
Doczy: 04 Pa 2010
Posty: 48
Skd: pl

Wysany: 2014-01-08, 10:30   

A może szpileczka, tyle że delikatna ? ;-)



Nie będziecie się od siebie aż tak bardzo różnić ;-)

Tutaj masz więcej fotek: http://www.merg.pl/produc...kie-OKAZJE.html
 
 
Gadka



Imi: Rabunia
Doczya: 12 Pa 2010
Posty: 15
Skd: Warszawa

Wysany: 2014-01-09, 19:27   

Jak płaski to płaski, ale nie wiem czym się stresujecie. Znam co najmniej kilka par, gdzie facet jest dużo niższy od kobiety.
Czy to grzech? Przestańcie myśleć stereotypowo, każdy niech się nosi jak mu się podoba ;-)
 
 
gat



Imi: szymon
Doczy: 04 Pa 2010
Posty: 48
Skd: pl

Wysany: 2014-01-10, 09:56   

Żaden grzech, również znam sporo par, gdzie facet jest niższy. Czy to ma znaczenie?
Kto ma obgadywać, i tak będzie to robić, a wy cieszcie się sobą i zakładajcie takie buty, jakie wam odpowiadają.
 
 
Juki



Imi: Beata
Wiek: 28
Doczya: 22 Sty 2014
Posty: 46
Skd: Wrocław

Wysany: 2014-01-23, 09:37   

Ja na Twoim miejscu ubrałabym balerinki :) Swoją drogą, moja przyjaciółka też ma niższego faceta, a i tak chodzi w szpilkach bez martwienia się o wzrost ^^
 
 
kuku.na.muniu




Imi: Marta
Doczya: 25 Mar 2013
Posty: 79
Skd: Śląsk

Wysany: 2014-04-14, 14:29   

Teraz jest mnóstwo ślicznych, eleganckich balerinek. Na Twoim miejscu wybrałabym właśnie coś z nich. Moda żeńska to dziś nie tylko wysokie szpilki, ale i wygodniejsze opcje eleganckiego obuwia i warto z nich czasami korzystać :)
 
 
zzedd



Imi: Zbyszek
Doczy: 16 Kwi 2014
Posty: 4
Skd: Wrocław

Wysany: 2014-04-16, 11:42   

Orientuje się ktoś czy można drugi raz wziąć udział w tym konkursie???? http://zgarnijbuty.pl/a2636
Jedną pare udało mi się zgarnąć i niestety pies się do nich dorwał :(
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: