/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2012-03-05, 09:09
Piercing
Autor Wiadomo
blacklist




Imi: Paulina
Wiek: 28
Doczya: 03 Sie 2012
Posty: 66
Skd: Bydgoszcz

Wysany: 2012-08-04, 11:51   

Cytat:
Jak już pisałem w temacie o studiach chciałbym pójść do Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych , ale czas pokaże.


A to fajnie, fajnie :) Ale szkoda, że większość osób, które piszę komentarze "ja bym wysłała takiego do wojska" nawet nie myśli o tym, żeby do niego samemu pójść ;p

W każdym razie co do tych kolczyków, a dokładniej do kolczyków w obojczykach; chciałabym mieć takiego typu:

tylko bardziej rozstawione :)
 
 
nika.



Imi: po co mi się
Wiek: 38
Doczya: 24 Lip 2012
Posty: 165
Skd: :)

Wysany: 2012-08-04, 11:55   

Ładnie to wygląda *.* . Szkoda, że mam brzydkie obojczyki :P .
Lubię kolczykowanie się, ale chwilami obrzydza mnie to, że ludzie nie znają umiaru i są wykolczykowani wszędzie, gdzie można.
 
 
blacklist




Imi: Paulina
Wiek: 28
Doczya: 03 Sie 2012
Posty: 66
Skd: Bydgoszcz

Wysany: 2012-08-04, 11:59   

Czasami ludzie przesadzaja, i to bardzo, np tutaj:


Nie obrzydza mnie to, ale zastanawia, co sobie ktoś taki myślał, ale z drugiej strony to jego ciało...
 
 
Zatori




Imi: Zatori
Pomoga: 1 raz
Doczya: 02 Lis 2011
Posty: 275
Skd: z gór

Wysany: 2012-08-06, 15:09   

Kolczyki są spoko jak do kogoś pasują i podkreślają charakter, ale Wszystko jest dobre tylko z umiarem...
_________________
Blog na każdy temat
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-08-08, 13:40   

Podoba mi się w uszach, w obojczykach, karku, wardze, brwi. Nie lubię w pępku, języku, a także w nosie, po prostu mi się nie podobają. Osobiście będę przekłuwać jedynie uszy jak na razie, kolczyki w brwiach i wardze nie pasują do mojego typu "urody". A kiedyś.. kiedyś to nie wiem, wszystko się zmienia, mój gust też. Może zdecyduję się na coś więcej, ale nie chcę przesadzić lub podkreślić tego, czego nie powinnam.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
mrauwhisky




Imi: Hania
Doczya: 23 Sie 2012
Posty: 11
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-08-23, 13:36   

Nie mam nic do piercingu. Jest to rzecz indywidualna, więc jeśli komuś podoba się to jak wygląda z masą kolczyków to jego osobista sprawa. Ja mam kolczyki w uszach i tunel 6mm (prawe ucho - jeden kolczyk, lewe ucho - tunel i dwa kolczyki nad nim). Moim zdaniem ładnie wygląda kolczyk na karku, frowney, smiley, cheeks, labret, vertical labret, helix i tunele (do pewnych rozmiarów).
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo, co ci się trafi
 
 
 
pioter0




Imi: Piotr
Pomg: 3 razy
Wiek: 31
Doczy: 24 Maj 2012
Posty: 322
Skd: Poznań

Wysany: 2012-08-23, 23:51   

mrauwhisky napisa/a:
frowney, smiley, cheeks, labret, vertical labret, helix

To są jakieś akrobacje w powietrzu? :crazy:

Tak się wtrące, jak już ktoś ma tunele to polecam jeszcze zapiąć na nich kłodeczki takie małe! Nigdy nie wiesz, kiedy mogą się przydać. <hahaha>
Ja tylko czekam, aż zrobią tunele, które przechodzą przez nogę, albo rękę. To będzie wypas!
 
 
mrauwhisky




Imi: Hania
Doczya: 23 Sie 2012
Posty: 11
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-08-24, 12:38   

pioter0 napisa/a:
mrauwhisky napisał/a:
frowney, smiley, cheeks, labret, vertical labret, helix

To są jakieś akrobacje w powietrzu?


To nie akrobacje a rodzaje kolczyków. :P

A tunele przez nogę już są:)
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo, co ci się trafi
 
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-08-24, 12:45   

pioter0, tak, mam nadzieję, że ktoś Ci buzię na taką kłódeczkę zamknie.

Ja generalnie się ostatnio nad karkiem/nadgarstkiem zastanawiam. No straszne dla mnie jest to, że mi na ryju nie pasuje. Okrutne.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
pioter0




Imi: Piotr
Pomg: 3 razy
Wiek: 31
Doczy: 24 Maj 2012
Posty: 322
Skd: Poznań

Wysany: 2012-08-24, 13:04   

dż. napisa/a:
pioter0, tak, mam nadzieję, że ktoś Ci buzię na taką kłódeczkę zamknie.

Ciężko by było, ponieważ nie mam takowych dziur, aby to zrobić. :/ Dzięki za pomysł!

mrauwhisky napisa/a:
A tunele przez nogę już są:)

Wow! To już pomału taka mała Afryka się robi! Ja bym to nazwał "Dzikie plemię dziurawych", chwytliwa nazwa, może nawet Pan Wojciech Cejrowksi by Was odwiedził!

btw. Nie mam jakiś uprzedzeń do kolczyków, ale wszystko z umiarem.
 
 
Avis




Imi: Agnieszka
Doczya: 19 Lut 2012
Posty: 96
Skd: Swarzędz/Poznań

Wysany: 2012-08-24, 15:17   

Teraz w gimnazjum jest "szał" na smiley, okropnie mi się to nie podoba. Osobiście to mam tylko w uszach i na tym pozostanie. U innych to różnie, jednym pasuje do urody, innym nie. Na pewno nie podobają mi się w języku, pępku i tam no, między nosem, a górną wargą, nie wiem jak to się nazywa :crazy:
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imi: Rozgadana
Pomg: 3 razy
Doczy: 15 Lut 2012
Posty: 478
Skd: Rozgadana

Wysany: 2012-08-24, 17:37   

pioter0 napisa/a:
może nawet Pan Wojciech Cejrowski by Was odwiedził!
Obawiam się, że zboczeniom mówi stanowcze nie, a innego określenia na okaleczanie własnego ciała z pobudek czysto estetycznych (a fuj!), bez jakichś religijnych, kulturowych uwarunkowań, nie znajduję. Śmiem twierdzić, że kobiety obładowane złomem liczą na mężczyzn działających jak magnes, bądź z magnesami. :crazy:

pioter0, jesteś niewyedukowany - to jest seksi, trendy i na topie, niczym P5. Nie odzywaj się, zacofańcu z ciemnogrodu, bo możesz urazić osobę, która właśnie przeciąga sobie przez tunel kaszankę. :crazy:
 
 
white_owl




Imi: Kailena
Wiek: 31
Doczya: 26 Wrz 2012
Posty: 8
Skd: Lublin

Wysany: 2012-09-26, 15:14   

A ja piercing lubię, mam kolczyka w brodzie, kilka w uszach, a ostatnio zrobiłam sobie w... sutku. ;] Chociaż na tego w brodzie nie zawsze mam ochotę, wtedy zwyczajnie go wyciągam, i łazę bez.
_________________
.każda róża ma swój kolec
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2012-09-27, 10:08   

Nie dla mnie takie coś mi się nie podoba.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
lusia07




Imi: Lusia
Doczya: 21 Wrz 2012
Posty: 103
Skd: Polska

Wysany: 2012-09-27, 19:37   

Podoba mi się,aczkolwiek bez przesady.
Osobiście posiadam 6 kolczyków w uszach. I jeden kolczyk w dłoni miedzy palcem wskazującym i kciukiem. (jednak jest on bardzo niepraktyczny i strasznie długo się goi)
Miałam również w pępku ale mi się znudził i wyciągnęłam.
Marzy mi się w języku, jednak boję się przekucia.
_________________
`Pielęgnuj swoje szczęście aby trwało wiecznie.` ; )
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: