/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
kosmetyki
Autor Wiadomo¶æ
tojaa



Imiê: Iza
Do³±czy³a: 19 Gru 2012
Posty: 3
Sk±d: Åšwiat

Wys³any: 2012-12-19, 11:46   

kosmetyków nie mam wiele, a raczej niezbyt wiele używam - podkład l'oreal - używany max 2-3 razy w tyg. , tusz rimmel - obowiązkowo codziennie, perfumy DKNY, bezbarwny lakier do paznokci i dezodorant Dove. Absolutne minimum i max zarazem
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-12-20, 10:33   

Podkład do twarzy, tusz, brązer, róż, maseczki do twarzy, balsamy do ciała, perfumy, mgiełki, odżywki do włosów, lakiery do paznokci.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
dorota



Imiê: dorota
Do³±czy³a: 27 Gru 2012
Posty: 1
Sk±d: kraków

Wys³any: 2012-12-27, 21:36   

Ja polecam kosmetyki Oriflame. Są w dobrej cenie, osobiście nie zamawiam u konsultantki tylko zarejestrowałam się poprzez stronę ori-rejestracja.pl i zamawiam sobie z koleżanką na wlasne potrzeby sporo taniej niz z katalogu. Sponsorem jest fajna dziewczyna, która wyjaśnia dokładnie co i jak..przynajmniej w moim przypadku tak było. W każdym razie lubię kosmetyki, lubię też testować :) nie będę wymieniać czego używam, bo nie chcę straszyć ludzi ale jest tego sporo.. myslę, że najważniejsze to zachować umiar w nakladaniu kosmetyku ;p
 
 
Lidia




Imiê: Lidia
Wiek: 28
Do³±czy³a: 27 Gru 2012
Posty: 83
Sk±d: Opolskie

Wys³any: 2013-01-04, 23:17   

MAKIJAÅ»:
-podkład Maybelline Affinitone
-puder i korektor Synergen
-cienie kredka Avon
-maskara Rimmel jakas ròżowa
TWARZ:
-żel Garnier
-plyn do demakijażu Ziaja dwufazowy
-tonik Ziala Ulga
-krem Nivea
Ciało:
-żele pod prysznic ORIGNAL SOURCE uwilbiam je!!
-szampon z Avonu
-piling do ciała Avon
-balsam Johnsons Body Care lub jedwab do ciała
-perfumy zakupine dwa dni temu Davidoff Cool Water
-krem do rÄ…k Skin So Soft
_________________
"...Każdy chce mówić, nie każdy potrafi słuchać..."
 
 
KasiaWasia



Imiê: Kasia
Wiek: 32
Do³±czy³a: 08 Sty 2013
Posty: 2
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2013-01-08, 19:28   

dorota napisa³/a:
Ja polecam kosmetyki Oriflame. Są w dobrej cenie, osobiście nie zamawiam u konsultantki tylko zarejestrowałam się poprzez stronę ori-rejestracja.pl i zamawiam sobie z koleżanką na wlasne potrzeby sporo taniej niz z katalogu. Sponsorem jest fajna dziewczyna, która wyjaśnia dokładnie co i jak..przynajmniej w moim przypadku tak było. W każdym razie lubię kosmetyki, lubię też testować :) nie będę wymieniać czego używam, bo nie chcę straszyć ludzi ale jest tego sporo.. myslę, że najważniejsze to zachować umiar w nakladaniu kosmetyku ;p


zgadzam siÄ™ w 100% Oriflame rzÄ…dzi :) zamawianie przez stronkÄ™ jest bardzo wygodne ;)
 
 
leniwiec



Imiê: monika
Do³±czy³a: 22 Mar 2013
Posty: 42
Sk±d: toruÅ„

Wys³any: 2013-03-22, 08:47   

Jeśli chodzi o włosy to polecam kuracje natychmiastowe z L'Oreala - super sprawa. Perfumy kupuję w perfumeriach (takie rozlewane - bo oryginały troche kosztują;( ) a jeśli chodzi o zapach to euphorie polecam:)
_________________
Dołącz do badangowej społeczności na www.badanga.pl
 
 
kuku.na.muniu




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 25 Mar 2013
Posty: 79
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2013-03-25, 11:56   

Kosmetyków mam oczywiście całe mnóstwo, jak każda szanująca się kobieta :P . Ostatnio testuję wiele nowych form nawilżania twarzy i ciała i inwestuję w takie rzeczy jak olejek arganowy czy żel hialuronowy. Sama jestem ciekawa, co z tego wyniknie :)
 
 
caramellatte



Imiê: Anna
Do³±czy³a: 21 Maj 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-05-31, 23:27   

ja uzywam kosmetyków do skóry wrażliwej, bądź takich, o których wiem, że na pewno są przebadane dermatologicznie. ostatnio - seria do skóry wrażliwej flosleku - zarówno balsam do ciała, jak i kremy do twarzy. nie uczulają, nie są też drogie, więc dla mnie idealnie :)
 
 
petruska89



Imiê: pola
Do³±czy³a: 13 Cze 2013
Posty: 2
Sk±d: inowrocÅ‚aw

Wys³any: 2013-06-13, 23:18   

mnie sie ostatnio dostała z okazji dnia dziecka, hahaha, chyba cała seria Youngy firmy Lirene. Jest tam pianka do mycia, płyn micelarny, krem z takimi fajnymi drobinkami (zresztą płyn micelarny też takie ma, to witaminy są). No i muszę używać :)) )))))))))> ale poważnie, to całkiem sympatyczne te kosmetyki, dopiero niecałę dwa tygodnie stosuje, jest ok. Bardzo lubie zapachowe kosmetyki i tym tropem szła właśnie moja mama, bo one ładnie pachną.
 
 
gingerspice



Imiê: gina
Do³±czy³a: 31 Lip 2013
Posty: 13
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-07-31, 12:32   

Krem z filtrem obowiązkowo, aktualnie testuję P20 i jest super !!! nie bieli, szybko się wchłania i nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów, rewelacja. Zawsze mnie wkurzało że filtrem trzeba się smarować co 2-3 godziny a P20 wystarczy raz :D
_________________

 
 
samba_mamba



Imiê: Anka
Do³±czy³a: 24 Sty 2013
Posty: 79
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-09, 18:48   

Lubię kosmetyki i lubię próbować nowych. Ostatnio dostałam w prezencie całą linię Decubal i muszę Wam powiedzieć, że jestem nimi zachwycona. Fajnie nawilżają i nadają się do wrażliwej skóry, a ja wcześniej od wszystkiego (naprawdę!) łapałam uczulenia albo podrażnienia. Używała któraś z Was?
 
 
AceVentura




Imiê: Mateusz
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 07 Wrz 2012
Posty: 122
Sk±d: Parafia w Bullerbyn

Wys³any: 2013-10-09, 20:11   

Trądziku nie mam, ale mam problem ze skórą stóp ;) Nie jest tak zadbana jak bym chciał. Kupiłem sobie ostatnio maskę EpilFeet i szczerze mówiąc już po pierwszym stosowaniu zauważyłem poprawę - powoli zaczyna mi znikać zrogowaciały naskórek.
 
 
Jarzebina



Imiê: Iza
Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2013
Posty: 14
Sk±d: stolica

Wys³any: 2013-10-14, 10:08   

AceVentura napisa³/a:
Nie jest tak zadbana jak bym chciał. Kupiłem sobie ostatnio maskę EpilFeet i szczerze mówiąc już po pierwszym stosowaniu zauważyłem poprawę - powoli zaczyna mi znikać zrogowaciały naskórek.

Byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy i wspominała mi o tym - czasu miałyśmy sporo więc chyba wszystkie części ciała przerobiłyśmy pod względem pielęgnacji :D - zastanawiałam się jaki efekt to przyniesie. Nie sądziłam, ze znajdę informację na forum :D Podobno to całkiem nowy produkt, przynajmniej tak kosmetyczka twierdziła.

samba_mamba napisa³/a:
Używała któraś z Was?

W ogóle jakoś nie kojarzę nazwy..
 
 
samba_mamba



Imiê: Anka
Do³±czy³a: 24 Sty 2013
Posty: 79
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-10-14, 13:31   

A co to za maska i gdzie ją można kupić? Może bym spróbowała jeśli mówicie, że dobra.. :)
 
 
Jarzebina



Imiê: Iza
Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2013
Posty: 14
Sk±d: stolica

Wys³any: 2013-10-16, 21:20   

samba_mamba napisa³/a:
A co to za maska i gdzie ją można kupić? Może bym spróbowała jeśli mówicie, że dobra.. :)


Jeszcze nie wiem dokładnie, bo praktyczne zastosowanie przede mną, ale poszukałam w internecie informacji. Kosmetyczka powiedziała, że można zamówić przez internet.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: