/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Jak się malować?
Autor Wiadomo¶æ
Karolcia



Imiê: Karolina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 26
Do³±czy³a: 10 Lis 2012
Posty: 43
Sk±d: kujawsko-pomorskie

Wys³any: 2013-11-27, 19:55   Jak siÄ™ malować?

Hej. Mam 15 lat i chodzę do 3 gimnazjum. Chce zacząć się jakoś lekko malować. Najgorszy problem mam z wypryskami. Moje pryszcze zawsze są czerwone i duże. Zawsze jak próbuje je zakryć pudrem to robią się takie "płaty", czy coś w tym stylu. Nie mam pojęcia również jak dobrać sobie odpowiedni podkład i puder. Co do rzęs to nie mam problemu bo używam takiej fajnej odżywki. Nie chce się malować po to by wyglądać starzej, chce tylko ukryć swoje niedoskonałości. Wiem że przez internet nie da się wszystkiego powiedzieć, ale może chociaż troszkę? Z jakiej firmy są najlepsze kosmetyki? Dodam że moja cera jest raczej sucha. Nie mam również pojęcia jak mogę sobie włosy układać. Mam włosy lekko kręcone (to co mnie w nich denerwuje to to że kręcą się od połowy to znaczy że na szczycie głowy mam proste a nad uszami zaczynają się kręcić) jak mogę podkreślić swoje loki, dodam że nie chce robić żądnego koka bo jest mi nie ładnie, zazwyczaj chodzę w rozpuszczonych. Proszę o jak najszybszą poradę;p Z góry dziękuje ;)
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-11-27, 21:36   

A te podkłady BB? Fajna sprawa, tylko nie wiadomo czy pokryje Ci wszystkie niedoskonałości, ale na to możesz kupić sobie dodatkowo korektor w sztyfcie i te pojedyncze zakrywać wypryski.
Co do włosów, to jest wiele odżywek podkreślających splot loków. Albo na noc zaplataj je w warkocze... Opcji jest dużo, wystarczy poszperać w necie i zobaczysz ile masz uczesań, albo możliwości na zdrowsze i ładniej wyglądające włosy.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-11-29, 14:29   

Powiem szczerze że lepiej jest zacząć się malować jak najpóźniej, bo niszczy się cera od kosmetyków
 
 
kuku.na.muniu




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 25 Mar 2013
Posty: 79
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2013-12-20, 10:17   

Od dobrych kosmetyków raczej nie niszczy się cera. Słyszałam nawet, że podkład chroni skórę przed zanieczyszczeniami.
 
 
Juki



Imiê: Beata
Wiek: 28
Do³±czy³a: 22 Sty 2014
Posty: 46
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2014-05-09, 14:48   

Dokładnie. Ja używam azjatykich kremów BB, które bardzo korzystnie działają na cerę.
 
 
kuku.na.muniu




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 25 Mar 2013
Posty: 79
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2014-05-14, 10:19   

A czemu akurat azjatyckich? SÄ… lepsze?
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: