/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2009-08-06, 19:54
Dentysta
Autor Wiadomo¶æ
Szogi1910



Imiê: ---------
Do³±czy³: 22 Cze 2010
Posty: 197
Sk±d: Z Polski

Wys³any: 2011-04-18, 16:56   

Co jakieÅ› 3 miesiÄ…ce na kontrole chodzÄ™ i mam nawet taka fajnÄ… dentystkÄ™
_________________
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-03-24, 17:55   

Chodzę co parę miesięcy, nie przeraża mnie to, bo rzadko kiedy coś mnie tak naprawdę boli, żeby mnie to ruszało (nie licząc migreny). Zresztą mam świra na punkcie zębów, więc gdyby nawet :crazy:
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
unreal




Imiê: unr
Pomog³a: 3 razy
Do³±czy³a: 16 Lut 2012
Posty: 325
Sk±d: ZnikÄ…d

Wys³any: 2012-03-24, 18:47   

Dbam o swoje zęby i staram się chodzić regularnie na kontrolę do dentysty. Nie boję się, a że czasem poboli to trudno - przestanie, a ząbki będą zdrowe.
_________________
Toż to absurd.
 
 
Miśka




Imiê: Dominika
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 24 Lut 2012
Posty: 438
Sk±d: ElblÄ…g/GdaÅ„sk

Wys³any: 2012-03-25, 21:17   

Od zawsze mam straszne problemy z zębami i jak trochę zaniedbałam wizyty u dentysty to potem spędziłam u niego tydzień, dzień w dzień i zapłaciłam za to niezłą sumkę. Od tamtej pory regularnie chodzę na kontrolę plus jak tylko coś mnie mocniej boli.

Jak byłam mała to się bałam, zresztą do tej pory jak przechodzę w Elblągu ulicą, która prowadziła do tego gabinetu z mojego dzieciństwa czuję zapach dentysty ;) Teraz wiem, że to konieczne i czasami musi trochę poboleć żeby potem był spokój.
_________________
Posłuchaj, Em.
Gdybym miał podarować ci w życiu tylko jedną rzecz, wiesz, co by to było?
Pewność siebie.
— One Day
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-27, 11:05   

Moje dwie babcie pracowały w stomatologii, więc bywam tam ciagle, od dziecka. Nie lubię, ale kto lubi? Mam ładne, ale słabe zęby, nawet bardzo słabe. Dlatego muszę często tam łazić, często boli niemiłosiernie, ale cóż, zęby są ważne i trzeba o nie dbać. Nie uznaję znieczulenia (tzn. nie to, że nie uznaję, to może złe słowo, ale jest to niezdrowe i miałam je z dwa razy w życiu, jak już inaczej się nie dało).
 
 
Jamaica




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 23 Lut 2012
Posty: 271
Sk±d: Skalne Podhale

Wys³any: 2012-04-09, 16:34   

Taki ból, jak u dentysty, to nic ;) Chodzę, właśnie wykruszył mi się kawałek pierwszej plomby, zobaczymy, jak to będzie ;)
_________________
,,(...)Nie znam roli, którą gram.
Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.
O czym jest sztuka, zgadywać muszę wprost
na scenie. (...)"

W. Szymborska
 
 
9pawel



Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 32
Do³±czy³: 12 Lis 2013
Posty: 2
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki

Wys³any: 2013-11-18, 09:32   

Mam pytanie czy to prawda, że implant jest wstawiany jest na 10 lat i po tym czasie najczęściej trzeba go wymieniać???? Proszę o informację, bo też zastanawiam się nad uzupełnieniem mojego uzębienia. Zastanawiam się nad usługami www.edentica.pl?? Polecacie?
_________________
Polecana i rekomendowana strona - http://edentica.pl.
 
 
CutiePie




Imiê: Ag.
Wiek: 35
Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2013
Posty: 44
Sk±d: :)

Wys³any: 2013-11-22, 15:10   

Chodząc do dentysty na początku się denerwuję, ale mija mi szybko. ;) Moi rodzice zawsze regularnie mnie prowadzali, więc jestem można powiedzieć "oswojona". :D Dolne zęby nawet czasem daję sobie leczyć bez znieczulenia, górne - tylko po znieczuleniu. ;) I wtedy jest ok i bez stresu.
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-12-19, 11:12   

Ja nie lubię, odwlekam wizytę tak długo, jak to możliwe, a później boli bardziej i płacę więcej :(
 
 
kuku.na.muniu




Imiê: Marta
Do³±czy³a: 25 Mar 2013
Posty: 79
Sk±d: ÅšlÄ…sk

Wys³any: 2013-12-20, 10:07   

Z wizytami u dentysty nie miałam nigdy większego problemu. Nie czułam przed nimi strachu, nawet jako dziecko. Dziś po prostu chodzę na takie wizyty jak do normalnego lekarza i wiem, że nie stanie mi się tam krzywda. Mój stomatolog (dentysta Warszawa) wie, kiedy podać mi znieczulenie i stara się robić wszystko na tyle delikatnie, że często nawet nie czuję momentu borowania lub aplikowania plomby.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: