/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Łańcuch disco-polowy
Autor Wiadomo
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-11, 09:22   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Jogobella




Imi: Sylwia
Wiek: 30
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 302
Skd: ...

Wysany: 2009-08-11, 22:12   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-12, 08:44   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Jogobella




Imi: Sylwia
Wiek: 30
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 302
Skd: ...

Wysany: 2009-08-12, 22:41   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-13, 09:27   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
L'amour




Imi: M****
Wiek: 33
Doczya: 04 Sie 2009
Posty: 34
Skd: z daleka

Wysany: 2009-08-13, 10:58   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-13, 11:01   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Jogobella




Imi: Sylwia
Wiek: 30
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 302
Skd: ...

Wysany: 2009-08-14, 00:43   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-14, 09:49   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej- Dziewczyna zapłakana
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Jogobella




Imi: Sylwia
Wiek: 30
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 302
Skd: ...

Wysany: 2009-08-14, 23:09   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej- Dziewczyna zapłakana- Szesnaście lat
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-15, 08:55   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak sie krecisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej- Dziewczyna zapłakana- Szesnaście lat- Jedna noc to za mało
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Marikaa_xD
<3




Imi: Marika
Wiek: 28
Doczya: 18 Sie 2009
Posty: 127
Skd: mam niby wiedzieć?

Wysany: 2009-08-19, 13:28   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak się kręcisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej- Dziewczyna zapłakana- Szesnaście lat- Jedna noc to za mało - Nie jestem łatwa
_________________
Kiedy mam wybierać między jednym złem a drugim zwykle wybieram to którego jeszcze nie próbowałam... ;]
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-20, 21:24   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak się kręcisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej- Dziewczyna zapłakana- Szesnaście lat- Jedna noc to za mało - Nie jestem łatwa - Boys - Ty, Tylko Ty
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Jogobella




Imi: Sylwia
Wiek: 30
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 302
Skd: ...

Wysany: 2009-08-20, 23:56   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak się kręcisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej- Dziewczyna zapłakana- Szesnaście lat- Jedna noc to za mało - Nie jestem łatwa - Boys - Ty, Tylko Ty- Całowanie to przyjemność
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-08-21, 16:05   

Tylko Ty- Mówiłaś, że kochasz - 4 razy po 2 razy- Bliskość ciała - Bliska moim myślom -Deja vu - pokaz jak się kręcisz- anioł i diabeł - nauczyłaś-całuj mnie - przepraszasz mnie- Lamour Pour Toujours - chodź kochanie- kochać całym sercem- Ewa odeszła- Nauczyłaś żyć- Łobuz - daj mi tę noc- Gorzkie łzy- sąsiadka- gwiazda-Gdy niemożliwe staje się możliwe- Chodź bliżej- Dziewczyna zapłakana- Szesnaście lat- Jedna noc to za mało - Nie jestem łatwa - Boys - Ty, Tylko Ty- Całowanie to przyjemność - Niedługo Znów Spotkamy Się
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: