/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2009-08-06, 19:28
Za kółkiem
Autor Wiadomo
beatag60



Imi: Beata
Doczya: 13 Cze 2009
Posty: 26
Skd: Lublin

Wysany: 2009-06-14, 19:58   Za kółkiem

Czy posiadasz Prawo Jazdy? Czy masz samochód?Jak oceniasz markę swojego samochodu?

Mam Prawo Jazdy i samochód Renault Safrane:) Uwielbiam tą "furkę"! Jest megawygodna i szybka.
_________________
Największą w życiu radością jest miłość z wzajemnością.
 
 
 
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-14, 20:39   

Ja jestem w trakcie robienia prawa jazdy, ale jeżdżę bez tego dokumentu :)

Jakie mam auto? Mam tak Opla Astrę 1.4 sedan, Fiata Tipo, VW Transportera, Mitsubishi Pajero, Żuka, Poloneza.
_________________
Wypowiedz życzenie śmierci, a nadejdzie dzień szubienic...
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-06-15, 07:53   

Nie mam, ale zastanawiam się czy sobie za rok nie zrobić. Wydaje mi się jakoś, że nie zdam nie wiem czego. :P
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Sweetaśna



Imi: N :D
Wiek: 34
Doczya: 12 Cze 2009
Posty: 232
Skd: Meksyk :D

Wysany: 2009-06-15, 19:25   

ja nie mam prawa jazdy i nigdy nie zrobię, ponieważ nie wyobrażam sobie siebie za kółkiem, to nie dla mnie....
_________________
SANTA NO SOY Y NO SERE :p
 
 
 
endriu



Imi: Andrzej
Doczy: 28 Lip 2009
Posty: 85
Skd: pomorze

Wysany: 2009-07-30, 19:02   

prawko mam już parę lat, nie liczę ile dokładnie. jakoś chyba stuknęły trzy wiosną.
jeżdżę w polo z '93 i sobie chwalę-zwinny mieszczuch. i mało awaryjny. jedyne rzeczy, które mi nie do końca grają wynikają z błędów mechaników-ściąga mnie na prawo nieco (złe wyważenie lub zbieżność) i niedawno miałem kłopot z odpaleniem (dwa przewody nie były podłączone po odebraniu z warsztatu ;) ).
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imi: Bramencja
Wiek: 31
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 875
Skd: Psycholandia

Wysany: 2009-08-01, 19:44   

Nawet choć trochę jeździć nie umiem. A prawa jazdy pewnie długo jeszcze mieć nie będę. Chciałabym się nauczyć jeździć, ale zanim się wezmę za to to pewnie minie jeszcze parę ładnych lat.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
konczynka220
crazy driver girl




Imi: Viktoria
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Doczya: 04 Sie 2009
Posty: 145
Skd: z daleka

Wysany: 2009-08-04, 16:29   

mam prawko i ciesze sie ze je mam:) zawsze moge sobie pojechac kiedy jest potrzeba i lubie podrozowac autkiem i mam autko jesli mozna je nazwac autkiem, mam skode octawie 2000r i powiem wam ze zanim ja z mezem kupilismy mialam obawy bo zle mi sie kojarzyla ta marka ale teraz jestem zadowolona i jesli zmienie to na nowsza jezdzi mi sie wygodnie jak na kobiete w duzym aucie kiedy mielismy vectre to jakos nie lubilam jej prowadzic i balam sie bo byla duza a swoja niunia smigam i sie nie boje:)zakochalam sie w niej od pierwszego "ruszenia".
_________________
Viki
 
 
Fragles




Imi: Mirek
Doczy: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Skd: City

Wysany: 2011-02-04, 11:49   

Mam prawo jazdy jakoś od roku zrobiłem tak jak najszybciej mogłem bo u mnie w domu to nikt nie miał. Swojego golfa 3 też mam i póki co nie narzekam na niego dobre autko. :D
_________________
;]
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imi: Patrycha!
Wiek: 37
Doczya: 15 Gru 2010
Posty: 946
Skd: z daleka

Wysany: 2011-02-04, 12:36   

Ja mam prawko już dobre 5 lat,fiu-fiu no w prawie 6.

Teraz jeżdżę Hondą Civic,ale jakoś mi nie pasuję ten samochód ;/
Moim ukochanym autem był mój Mondek,którego mi rozwalił pijany kierowca! <bezradny>
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, łapaj
 
 
gdzieswemgle




Imi: Agnieszka
Doczya: 20 Wrz 2012
Posty: 24
Skd: Katowice

Wysany: 2012-09-27, 13:32   

Mam prawo jazdy 2 lata i na razie wożę się fordem mondeo kombi. Mimo tego, że autko typowo niesportowe uwielbiam Muńka. :) A za jakiś czas może honda civic. ;)
_________________
nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości, jak Ty.
 
 
zraniona




Imi: Daria
Wiek: 31
Doczya: 27 Sty 2013
Posty: 55
Skd: Kępno

Wysany: 2013-01-28, 22:26   

Mam prawko, prawie od roku :) Jeżdżę swoją Corsą, ale też Oplem Astrą rodziców :) Oba auta są świetne i dobrze mi się nimi jeździ :) Także marka Opel jest jak dla mnie bardzo dobra :)
_________________
nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
zabiłeś tę miłość, zabiłeś Nas.
 
 
RozgadanyPatryk




Imi: Patryk
Wiek: 29
Doczy: 19 Sie 2012
Posty: 56
Skd: Mazowieckie

Wysany: 2013-01-28, 23:08   

Jestem młodziakiem jeśli chodzi o prawko mam je od 20.12.2012 ale jeżdżę myślę w miarę sprawnie co przyznał mi mój tata który prawko ma ponad 20 lat i jeden wypadek jeżeli mowimy o kontakcie samochód samochód w zyciu a był od Ukrainy po Włochy w aucie i nie jedno spotkanie ze zwierzyną na drodze przeżył:).
Aktualnie w domku mam Fiata Seicento 900, Opla Vectre 1.9 Desiel (94r) i Skode Fabie 1.6 ( 2006 rok), każde auto prowadzi mi się dobrze, tylko potrzeba mi paru kilometrów żeby przywyknąć bo każdy jest w czyms innym ( benzyna, gaz, desiel). Jakoś za kółkiem zbytnio nie szaleje, miałem okazję wyszaleć się z ojcem w wielu bezpiecznych miejscach przed zdaniem prawka :)
 
 
dwukropek



Imi: Ewela
Doczya: 21 Gru 2012
Posty: 162
Skd: Zewsząd

Wysany: 2013-02-18, 09:11   

Od roku mam prawo jazdy, za kierownicą siedziałam od tego czasu może 7 razy :P Posiadam własny samochód (co prawda jest to stary lanos, ale lepsze to niż nic :P ), który sprezentował mi narzeczony, mam obiecane, że jak się nauczę ładnie jeździć i będę jeździć częściej, to dostanę inne autko, jakieś zgrabniejsze i ładniejsze ;-) Mój narzeczony natomiast ma jakąś manię kolekcjonowania prawek i samochodów ;P Jesteśmy razem 5 lat i przez ten czas On już 5 razy zmieniał samochód :D Teraz ma Peugota 206, robił jednak także prawo jazdy kat. C i chciał zająć się zawodowo transportem międzynarodowym, ale nie wyszło. Teraz odgraża się, że kupi sobie tira i będzie nim jeździć na zakupy ;P :D
 
 
atlantyda



Imi: Atlantyda
Pomoga: 1 raz
Doczya: 02 Mar 2013
Posty: 114
Skd: polska

Wysany: 2013-03-14, 09:23   

mam prawko, mam auto, toyotę yaris i jest boska
 
 
Red




Imi: Anka
Doczya: 23 Lis 2012
Posty: 127
Skd: J-no

Wysany: 2013-03-14, 11:37   

Mam prawo jazdy - B od dwóch lat i A od roku. Przez jakiś czas jeździłam cinquecento, ale, niestety, zostało skradzione spod bloku.
Na chwilę obecną nie posiadam własnej maszyny, niestety, ale jeśli miałabym wybór, to wolałabym kupić motocykl niż samochód.
_________________
'O naszej własnej śmierci nie będziemy mieli nic do powiedzenia"
- Carlos Fuentes
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: