/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
wynajem samochodów warszawa
Autor Wiadomo¶æ
Cruella



Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2012
Posty: 201
Sk±d: z kanapy

Wys³any: 2012-10-18, 16:39   

Rzadko mi się zdarza jeździć na gapę, nigdy mnie nie złapali.
 
 
Nothing




Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2012
Posty: 115
Sk±d: ÅšlÄ…Å›k

Wys³any: 2012-10-31, 18:36   

Może z 3 razy mi się zdarzyło ;p
 
 
nika.



Imiê: po co mi siÄ™
Wiek: 37
Do³±czy³a: 24 Lip 2012
Posty: 165
Sk±d: :)

Wys³any: 2012-11-03, 00:07   

Jeździłam na gapę wiele razy, złapali mnie raz, gdy nie wzięłam ze sobą karty miejskiej.
 
 
Hikaru007



Imiê: PaweÅ‚
Do³±czy³: 08 Lis 2012
Posty: 20
Sk±d: Gdynia

Wys³any: 2012-11-13, 12:09   

:D Czasem się to robiło, pamiętam takie momenty

1.Dzień Wagarowicza jadę z kumplem do centurm miasta autobusem, i tak jedziemy bez biletów nagle na jednym przystanku wpadają kanary ja łapię kolegę za ręke i mówie ty patrz KANARY! i nasz docelowy przystanek :P i sruuu przez ostatnie tyle dzwiczki przez nikogo nie pilnowane wybiegamy aby nas nie dorwali, o dziwo nikt nas nie zgłosił i nie udał się w pogoń, ale do domów wrócili piechotą aby znów na kanarów nie spotkać.

2.Jeden z moich kuzynów sobie i jej kochance sprawił dom ale postanowił go podać małemu remontowi więc mnie poprosił za 200zł o moją pomoc, więc udaję się do niego, niby nic wsiadam do autobusu bo tak nie chciałem iść na piechotę, i tu kanary na jednym z przystanków wchodzą, wszystkich sprawdzają, h...j przyznam się że jestem biletów i niech mnie spiszą czy wywalą z busa albo coś innego, a tutaj kanar obok mnie stoi sprawdza babkę za moimi plecami ja tam mu mówię moją sytułację a ten SIEDZ! ok siedzę na miejscu pewnie powie drugiemu aby mnie spisał i wiecie co ?.....NIC po prostu podeszedł do niego i jak autobus zatrzymał się na przysanku oni wysiedli.

3.Tym razem w pociągu, była chyba godz chyba 20 albo 21, nie wiem ale wiem że kasy biletowe zamknięte na dworcu a automatów jeszcze wtedy nie postawiono i nie mogłem kupić biletu, tylko wszedłem nie tymi dzwiczkami aby do konduktora dostać no nic siądę sobie może nic się nie wydarzy, a tutaj BILETY DO KONTROLI za moimi plecami, ok mają mnie, mówię mu że kasy biletowe zamknięte ale mam kasę, a oni głośnym tonem NA CO CZEKASZ IDŻ DO KONDUKTORA I KUP TEN BILET!

Mimo kupiłem go to i tak mnie nie sprawdzili.
 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2013-02-11, 10:56   

Całe życie przejeździłam na gapę do momentu aż nie poszłam do pracy i nie było mnie stać na miesięczny. Złapali mnie parę razy.
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-11, 16:00   

Dla mnie jeżdżenie na gapę to czyste chamstwo. Jedna osoba pracuje uczciwie na głupi bilet, a inna jeździ za darmo. To po prostu kradzież. A potem wszyscy się dziwią, dlaczego jakość autobusów jest przeciętna, a czasem i gorsza.
 
 
Red




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 23 Lis 2012
Posty: 127
Sk±d: J-no

Wys³any: 2013-02-14, 23:31   

Zdarza mi się jechać na gapę jeśli do przejechania mam jeden czy dwa przystanki, a brakuje mi forsy. Są to jednak bardzo rzadkie przypadki - na co dzień mam wykupiony bilet miesięczny.
_________________
'O naszej własnej śmierci nie będziemy mieli nic do powiedzenia"
- Carlos Fuentes
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-02-15, 09:52   

Nigdy nie jeżdżę na gapę, ( autobusy miejskie) ponieważ wolę się przespacerować. Ale raz zdarzyło mi się i to był raczej przypadek. Zgłosiłam konduktorowi, że nie mam biletu, kazał mi usiąść i poczekać, aż przejdzie cały skład, a ponieważ to był wieczór - byłam zmęczona, zasnęłam. Konduktor nie przyszedł, wysiadłam na swojej stacji. I tym sposobem dojechałam na gapę.:)
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-02-16, 09:47   

Nigdy, uważam, że lepiej wydać ok. 2 złotych na bilet, niż później 150 na mandat, czy ile tam jest.
 
 
iblue



Imiê: marcin
Do³±czy³: 22 Sty 2013
Posty: 76
Sk±d: bydgoszcz

Wys³any: 2013-02-18, 08:10   

Ja ostatnio kupiłem bilet w kiosku i zapomniałem go skasować :P a tak to na miesięcznych śmigam i nie patrzę czy mam bilet czy nie mam
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-02-18, 13:03   

Retro girl napisa³/a:
Nigdy, uważam, że lepiej wydać ok. 2 złotych na bilet, niż później 150 na mandat, czy ile tam jest.


Też tak twierdzę odkąd dostałam mandat w wysokości 115 zł i go nie płaciłam i musiałam zapłacić 300 jak dobrze pamiętam. ;D
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-02-18, 13:17   

Rozgadana, oj, musiało boleć...
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-02-18, 13:31   

Cytat:

Rozgadana, oj, musiało boleć...


No i to bardzo bo co innego jak by to był mandat od policji bo tam odsetek nie odliczają a od kanarów to liczy i to dużo ;D
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
unreal




Imiê: unr
Pomog³a: 3 razy
Do³±czy³a: 16 Lut 2012
Posty: 325
Sk±d: ZnikÄ…d

Wys³any: 2013-02-18, 14:37   

Raz mi się zdarzyło, może dwa. To był jakiś przypadek, niefortunne zrządzenie losu, skleroza, roztargnienie czy cokolwiek innego, co nie jest sprawą celową. Szkoda mi pieniędzy, żeby ryzykować ewentualnym mandatem, wolę kupić bilet i z czystym sumieniem, bez stresu sobie jechać.
_________________
Toż to absurd.
 
 
rozgadany87




Imiê: Krzysiek
Wiek: 36
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 85
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2014-04-25, 16:34   

Ja zamiast jeżdżenia na gapę zdecydowanie bardziej wolę jazdę na stopa :-) To drugie też nic nie kosztuje, a jest na pewno ciekawsze.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: