/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Rozgadana
2009-08-06, 19:28
Szybka jazda
Autor Wiadomo
Rozgadany
Przyjaciel



Zaproszone osoby: 24
Doczy: 10 Cze 2009
Posty: 545
Skd: Środkowa Europa

Wysany: 2009-06-16, 15:08   Szybka jazda

Jak to jest z Wami? Macie ciężką nogę za kółkiem? Lubicie szybką jazdę? Co w niej Was tak kręci? Zapraszam do dyskusji.
 
 
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-16, 15:23   

A ja lubię szybka jazdę. Uwielbiam wręcz mówiąc więcej. Noge mam ciężką, ale wiem kiedy sfolgować, wszystko ma swoje granice. Rok temu rozwaliłem się autem przy 130 kilometrach na godzinę no i mam nauczke teraz.
_________________
Wypowiedz życzenie śmierci, a nadejdzie dzień szubienic...
 
 
Sweetaśna



Imi: N :D
Wiek: 34
Doczya: 12 Cze 2009
Posty: 232
Skd: Meksyk :D

Wysany: 2009-06-21, 22:07   

ja nie mam prawa jazdy, a szybka jazda mi nie przeszkadza... tylko mnie wkurza jak kierowca zapiernicza szybko, a nie zwraca uwagi na innych użytkowników dróg....
_________________
SANTA NO SOY Y NO SERE :p
 
 
 
Jogobella




Imi: Sylwia
Wiek: 30
Doczya: 19 Cze 2009
Posty: 302
Skd: ...

Wysany: 2009-06-21, 22:54   

Nie mam prawa jazdy, ale szybką jazdę lubię :D Fajnie mi się z bratem jeździ- doda gazu, muzyka na fula, basy i super jest xD
 
 
Myś




Imi: Myś :>
Wiek: 28
Doczya: 21 Cze 2009
Posty: 15
Skd: z myszolandu. :>

Wysany: 2009-06-22, 08:40   

Ja również nie mam prawa jazdy (; p), ale nie przepadam w przeciwieństwie do moich poprzedników za mega szybką jazdą. Co prawda nie lubię się też wlec - po prostu wszystko w granicach rozsądku. ;]
_________________
nikt nie daje już rady na moje napady... :>
 
 
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-22, 11:30   

Jest takie mądre powiedzenie. Nigdy nie jedź szybciej niż potrafisz myśleć.
_________________
Wypowiedz życzenie śmierci, a nadejdzie dzień szubienic...
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2009-06-23, 08:35   

Cheery napisa/a:
Nie mam prawa jazdy, ale szybką jazdę lubię :D Fajnie mi się z bratem jeździ- doda gazu, muzyka na fula, basy i super jest xD


hehe to ja mam tak samo kiedyś jak jeździłyśmy z kumplem super furkę ma i w ogóle w dzień potrafiliśmy 4 województwa objechać.. :D
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-23, 13:36   

Ja pamietam jak jechaliśmy kiedyś z kumplami z festynu, byłem już po kilku głębszych i wsiadłem za kierownicę. Jechałem z taką prędkością, że przy zakręcie jechaliśmy na dwóch kółkach :D Ale nie polecam tego nikomu.
_________________
Wypowiedz życzenie śmierci, a nadejdzie dzień szubienic...
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imi: Bramencja
Wiek: 31
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 875
Skd: Psycholandia

Wysany: 2009-06-23, 14:00   

Nie lubię. Wiadomo że wleczenie się też dobre nie jest. Ja wolę jechać z kimś kto nie przesadza z prędkością, no ale wolno też nie jedzie.
Mam złe wspomnienia związane z szybką jazdą.

Ale najbardziej mnie wkurza jak jest wąska droga, bez chodników i idę sobie poboczem a ktoś wyprzedza jakiś samochód, przejeżdżając milimetry ode mnie. To jest nienormalne, już kilka razy mi się to zdarzyło. Cholera, przejechałby mnie i nie zauważył.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
Ponury Grabarz
Łopatolog




Imi: Gerwazy
Wiek: 38
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 208
Skd: Cmentarz

Wysany: 2009-06-23, 14:04   

Bramka napisa/a:
Mam złe wspomnienia związane z szybką jazdą.

Tak się składa, że ja też. Z ogromną prędkością dobiłem do słupka na wysepce dla pieszych. Ludzie byli przekonani, że mnie zabiło na miejscu. Dobrze, ze sam jechałem bo jeszcze bym pozabijał pasażerów. Ale ważne, ze auto naprawione :D
_________________
Wypowiedz życzenie śmierci, a nadejdzie dzień szubienic...
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imi: Bramencja
Wiek: 31
Doczya: 14 Cze 2009
Posty: 875
Skd: Psycholandia

Wysany: 2009-06-23, 14:11   

Cytat:
Tak się składa, że ja też.

Ale wszyscy żyją. Mój znajomy nie żyje przez taką jazdę kierowcy. Ja tam nie mam takiej silnej psychiki i nie będę bardzo szybko jeździć czy to z kimś, czy sama w przyszłości.
 
 
konczynka220
crazy driver girl




Imi: Viktoria
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Doczya: 04 Sie 2009
Posty: 145
Skd: z daleka

Wysany: 2009-08-04, 16:54   

powiem tak po bocznych drogach a wiadomo jakie sa, jezdze z umiarem 80-90 no i w zabudowanym terenie zwalniam bo zdarzylo mi sie kiedys ze ni stąd ni z owad wyskoczyl chlopiec na droge gdybym miala 100 na liczniku rozwalilabym go a mialam 50 i tego sie trzymam w terenach gdzie znajduja sie zabudowania przy samej drodze, natomiast na rownej trasie dochodze do gora 120 i zaraz zdejmuje noge z gazu zeby paliwka zaoszczedzic:)nigy nie pcham sie na 3 i wkurzaja mnie kierowcy ktorzy tak robia, lubie to uczucie gdy auto przyspiesza ale panuje nad soba rozsadek przede wszystkim.pozdrawiam
_________________
Viki
 
 
Abarth
Terror. :D




Imi: Radek
Doczy: 26 Lip 2009
Posty: 368
Skd: Żywiec

Wysany: 2009-08-05, 09:50   

Jeszcze i może nie mam prawa jazdy, to już próbowałem jeździć i nogę mam ciężką.

Najbardziej lubię jeździć z kimś szybko np: Brat, Szwagier.

Ale jest jedno powiedzenie śpiesz się powoli.

Szybko ale z głową lubię jeździć. :)
_________________
Nadzieje dał mi Bóg, Matka miłość, Ojciec siłę to nie czekam na cud w kolejce po zasiłek.
 
 
Fragles




Imi: Mirek
Doczy: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Skd: City

Wysany: 2011-02-04, 11:52   

Rozgadany napisa/a:
Macie ciężką nogę za kółkiem? Lubicie szybką jazdę? Co w niej Was tak kręci?

Lubię jeździć szybko jak większość z osób, ale tak jak napisał Radek szybko ale z głową. :)
_________________
;]
 
 
zraniona




Imi: Daria
Wiek: 31
Doczya: 27 Sty 2013
Posty: 55
Skd: Kępno

Wysany: 2013-01-28, 22:30   

Jeśli jadę sama to jak to mówi mój tata 'cegła na gazie' :D i mam to po nim, oj mój tata szybko jeździł, jak wariat :) ale kiedy urodziłam się ja i moje rodzeństwo to zwolnił :) a co do mojej szybkiej jazdy, to uwielbiam to, choć może moim autkiem aż tak szybko jakbym chciała jeździć się nie da to mimo to wiele razy przekraczam wszelkie ograniczenia :D co mnie w tym kręci? tak naprawdę nie wiem, sama prędkość jest sama w sobie mega kręcąca :D
_________________
nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
zabiłeś tę miłość, zabiłeś Nas.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: