/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Åšrodki transportu
Autor Wiadomo¶æ
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-25, 17:14   

Meliso, jeżeli jest miejsce dla wózka, okej. Wtedy niech jedzie, krzyczy, płacze, je, cokolwiek, bo to dziecko. Można je usprawiedliwić, bo jest małe. Ale dla rodzica, który pcha się wózkiem sam wręcz stojąc na zewnątrz, bo jest taki tłok.. cóż, nie ma usprawiedliwienia. Pewnie, że czasem musi jakoś jechać, ale ja nie mieszkam na wsi, gdzie jeździ jeden autobus, więc myślę, że poczekanie kilku minut jest lepszym wyjściem niż pchanie się do środka.
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-03-07, 14:16   

Pewnie dlatego mamy odrobinę inne spojrzenie na sprawę - bo ja mieszkam na wsi, gdzie jedzie jeden autobus na godzinę i wszyscy chcą jechać ;-)
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-03-14, 09:20   

ja akurat mam to szczęście, że jeżdżę samochodem, ale przez długi czas też jeździłam autobusami i muszę przyznać, ze ten transport średnio mi się podobał, zawsze masa ludzi, jeden na drugim jak sardynki w puszce, a w dodatku kierowcy autobusów jakby co najmniej na rajdzie byli i jeżdżą jak szaleni
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-05-24, 08:28   

Co do tych kierowców to się zgodzę, jak jeszcze jeździłam do liceum, to był jeden taki długowłosy kierowca, do którego nikt nie chciał wsiadać :P Bo facet jechał, jakby wiózł worki z ziemniakami, a nie ludzi i chyba w ogóle nie stosował się do sygnalizacji świetlnej i znaków drogowych!
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2013-05-24, 11:03   

Też mieszkam na wsi, ale na brak autobusów to nie mogę narzekać bo co jak co , ale dużo u mnie jeździ a zapełnione autobusy to raczej spotyka się na rozpoczęciu i zakończeniu roku szkolnego i dlatego jest podstawiony zawsze drugi :) Ja tam uwielbiam jeździć autobusami, ale w taką dłuższą trasę ;)
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2013-11-12, 14:08   

Ja uwielbiam transport i jego wszelakie środki, bo podróżowanie mnie po prostu uspokaja. Szczególnie kocham tramwaje i pociągi-ten stukot jest relaksujący. Mogłabym zostać logistykiem, ale tylko w zakresie tych dwóch rzeczy :D albo motorniczą!
 
 
DeJaVu




Imiê: Atreju
Do³±czy³: 12 Wrz 2012
Posty: 34
Sk±d: Thorshavn

Wys³any: 2013-12-18, 20:22   

Chcąc nie chcąc pieprzonym zatłoczonymi żółto-zielonymi tramwajami no chyba że czasem jest jakaś awaria to podstawią jakiegoś starego gruchota. Kilka razy w miesiącu nic nie lepszym PKP.
_________________
Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia.
To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli.
 
 
CarteR
RMC Driver




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 31
Do³±czy³: 11 Cze 2012
Posty: 110
Sk±d: Psary

Wys³any: 2013-12-24, 01:56   

Oczywiscie moje bmw wszędzie dojade :p
 
 
 
świeżak




Imiê: Krzysztof
Wiek: 35
Do³±czy³: 11 Mar 2014
Posty: 1
Sk±d: Polska

Wys³any: 2014-03-11, 14:21   

Sądząc po avatarze to wątpię, żebyś jeździł BMW, raczej żółtym renault megane po "tuningu optycznym" A tak na poważnie to ja jeżdżę samochodem, skuterem oraz rowerem. Zależy od pogody. Skuterem po mieście jest o wiele szybciej niż samochodem. Autem właśnie jeżdżę raczej wieczorami lub do pracy czasem. Rower to praktycznie najczęściej używam. Praca, miasto czasem nad jezioro jak jest ciepło i zrobić jakąś trasę rowerową, bo kondycja jest dla mnie ważna ;)
_________________
EASY Surf Center kursy i szkoła kitesurfingu na Helu
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2014-03-14, 12:41   

Najlepszym środkiem lokomocji są własne nogi - bezpiecznie i zdrowo. Na dalsze trasy wybieram autobus miejski, a jeszcze dalsze pociąg lub samolot.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
janiołek



Imiê: Maciek
Do³±czy³: 22 Sty 2014
Posty: 41
Sk±d: stÄ…d

Wys³any: 2014-04-16, 13:07   

Do niedawna zmuszony byłem podróżować komunikacją miejską lub okazjonalnie autem. Z powodu często spotykanych korków w centrum, które zawsze opóźniały moją podróż postanowiłem, że zdobędę prawo jazdy kategorii A1 i zakupie sobie motocykl. Po długim poszukiwaniu, znalazłem bardzo atrakcyjną ofertę kupna modelu derbi gpr 50. Nie żałuję mojej decyzji, ponieważ teraz bezproblemowo przejeżdżam obok stojących w szeregu samochodów i ich wściekłych właścicieli. Mogę również później wychodzić z domu widząc, że zdążę dotrzeć do wyznaczonego miejsca na czas.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: