/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Chce kupić sobie auto !
Autor Wiadomo¶æ
Banke



Imiê: Bartosz
Do³±czy³: 21 Wrz 2011
Posty: 3
Sk±d: Szczecin

Wys³any: 2011-10-25, 11:48   Chce kupić sobie auto !

Witam
W zeszłym tyg. zdałem prawko ! Zastanawiam się nad kupnem auta , znalazłem sobie takie : Toyota Lecz mam obawy czy to nie za drogie auto jak na świeżego kierowce ?
Co o tym sÄ…dzicie ? Pozdrawiam
 
 
kubas




Imiê: Kuba
Do³±czy³: 20 Pa¼ 2011
Posty: 173
Sk±d: Lublin

Wys³any: 2011-10-28, 07:51   

Pracujesz gdzies albo coÅ› ?
bo ja bym patrzył też na to ile auto pali czy dam rade je utrzymać z własnej kasy itp..
a sam wiesz, że paliwo drogie moim zdaniem fajny jest fiat bravo mi się przynajmniej podoba no ale to już zalezy od Ciebie.
_________________

 
 
Rozmowny




Imiê: Sebastian
Wiek: 32
Do³±czy³: 07 Lis 2011
Posty: 86
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2011-11-08, 15:27   

Toyota No nie wiem troszkę palii owszem . ja bym ci polecił z własnego doświadczenia Golfa lll/Vl Lub Hondę Civic V/Vl
często używane dla świeżych upieczonych kierowców :)
 
 
mix



Imiê: magda
Do³±czy³a: 06 Kwi 2010
Posty: 7
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2011-12-31, 16:44   

polecam Ci modele mitsubishi, ja od lat mam colta, kupionego w mtcarze w warszwie. Używany, ale na prawdę godny polecenia
 
 
gdzieswemgle




Imiê: Agnieszka
Do³±czy³a: 19 Wrz 2012
Posty: 24
Sk±d: Katowice

Wys³any: 2012-09-27, 12:23   

opel corsa, dobry wybór :)
_________________
nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości, jak Ty.
 
 
volken1991



Imiê: Krzysztof
Wiek: 32
Do³±czy³: 15 Lis 2012
Posty: 45
Sk±d: Kraków SYTY

Wys³any: 2012-11-15, 00:34   

Ja z kolei polecam Opla Astrę I, którym jeżdżę od jakiegoś czasu i który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, poza tym bardzo dobrze znosi zasilanie LPG. Największą bolączką przy samochodzie (poza niespodziewanymi naprawami) jest OC, które dla młodych kierowców jest naprawdę wysokie (ok. 1000-2000 zł), dlatego właśnie na pierwszy samochód najlepiej wybrać auto klasy średniej niższej, o jak najmniejszej pojemności silnika, żeby ubezpieczenie było jak najniższe (no chyba że masz spoko rodziców, którzy pozwolą Ci skorzystać ze swoich zniżek :D ). LPG można lubić albo nie, ale przy horrendalnie wysokich cenach benzyny naprawdę się opłaca ;) .
_________________
Niektórzy skurwiele zawsze żeglują pod wiatr
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-10-24, 11:28   ...

Też mi się wydaje, że ten model będzie dla Ciebie odpowiedni. Jak teraz tak przeglądam ogłoszenia opel astra to nawet muszę przyznać, że nawet cenowo ten samochód chyba jest najbardziej przystępny. Na początek wystarczy, a jak się dorobisz to kupisz sobie jakieś BMW :D .
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: