/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-05, 10:28
Odchudzanie
Autor Wiadomo¶æ
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-04, 18:24   

Nigdy nie uważałam się za grubą, bo to byłoby trochę niedorzeczne. Kiedyś wręcz byłam za chuda.
Jem co chcę i kiedy chcę. I nigdy nie ograniczałam sobie jedzienia, niczego sobie nie żałowałam i uważam, że to jest zdrowe. Oczywiście w granicach rozsądku, bo obżeranie się, to już na pewno nie. Ćwiczę, ale dla lepszej kondycji czy figury.
Z figury jestem zadowolona i nie mam na co narzekać. W ogóle mam obsesje na punkcie ładnej, zgrabnej sylwetki i zdaję sobie z tego sprawe :crazy:
Nie wyobrażam sobie tego, żeby mi fałdy tłuszczu się wylewały ze spodni, czy żebym miała wystający brzuch. A najgorzej jak jeszcze zakładają takie dziewczyny obcisłe spodnie czy bluzki, okropność.
 
 
gat



Imiê: szymon
Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010
Posty: 48
Sk±d: pl

Wys³any: 2013-09-25, 13:26   

Poczytajcie o wpływie zielonej kawy - http://ezielonakawa.pl/artykuly.php
Pozytywnie wpływa nie tylko na odchudzanie, ale również na ogólny stan zdrowia. W Polsce mnóstwo lasek twierdzi, że własnie tak straciło nadwagę, ale dbając również o dietę. Testowałyście to?
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-09-26, 14:30   

Mam kumpla który przeszedł teraz na dietę. Nie wiadomo po co, bo jest szczupły, ale twierdzi, że to oczyszczająca. I tak już jakiś tydzień biega do toalety. Na szczęscie mu się to kończy, ale do teraz nie wiem, po cholore sobię fundowac takie rozrywki.
_________________
Mogilk
 
 
SabinaJOSZKO



Imiê: Sabina
Wiek: 27
Do³±czy³a: 22 Wrz 2013
Posty: 1
Sk±d: PoznaÅ„

  Wys³any: 2013-10-07, 21:47   OCZYWIÅšCIE. *****

Monia* napisa³/a:
A najgorzej jak jeszcze zakładają takie dziewczyny obcisłe spodnie czy bluzki, okropność.

___________
<brawo> ♥♥♥♥♥

___________

301.549. 15,6 KB. Dieta zero w lustrze... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA... INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU....JPG
15,69

_________________
GLUKOZA NATURALNA.
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-10-08, 12:32   

Jedno jest pewne - w młodym wieku nie należy się odchudzać,ani stosować jakichkolwiek diet- organizm w tym wieku domaga się swego. Należy jedynie mądrze się odżywiać,jadać zdrowo i 5 x dziennie, wypijając co najmniej do 3 litrów wody mineralnej.Oczywiście o słodyczach nie może być mowy,bo są osoby które objadają się nimi jak bułeczkami.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2013-11-19, 16:54   

Ja obecnie spotykam się na przykład z czymś takim, że tycie właśnie może być skutkiem złogów w jelitach. Generalnie chodzi o to, że w jelicie grubym gromadzą nam się kamienie kałowe, które spowalniają przemianę materii. Jak usunąć złogi ? Wystarczy skorzystać z hydrokolonoterapii, czyli płukania jelita grubego. Pocztą pantoflową dowiedziałam się, że jest to bardzo bezpieczny zabieg i ponoć naprawdę odnosi efekty.
W każdym razie sądzę, że jeżeli ktoś serio ma kłopoty z nadwagą, to warto tego spróbować. Może w taki sposób uda się osiągnąć efekt płaskiego brzucha :) ?
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-11-20, 18:48   

Złogi złogami, do nich nigdy nie dojdzie jeśli będziemy przestrzegać tego co jemy.Zdrowe odżywianie się wpływa i dobrze na organizm i na naszą budowę czyli tuszę. Odchudzanie się czy ingerencja czegokolwiek w nasze ciało - jest raczej niebezpieczna.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
gat



Imiê: szymon
Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010
Posty: 48
Sk±d: pl

Wys³any: 2014-01-08, 11:26   

Kilka sensownych rad od blogerka, laska opisała cały swój proces odchudzania:
http://zmaganiazodchudzaniem.blogspot.co.at/
To prawda - schudnąć nie jest łatwo, ale przy odpowiednim zaangażowaniu, naprawdę wiele można dokonać.
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2014-01-15, 09:31   

Taka radykalna utrata wagi nie jest korzystna dla organizmu. Może zaburzyć gospodarkę hormonalna organizmu, w konsekwencji mogą się pojawić duże problemy zdrowotne.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: