/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Dinal
2009-08-06, 17:20
Gotowanie
Autor Wiadomo
Patryś




Imi: Patryk
Doczy: 23 Lis 2010
Posty: 263
Skd: Podkarpacie

Wysany: 2010-11-24, 20:00   

A niestety nie potrafię gotować dobrze wiadomo coś ugotować dałbym radę :)
ale za to jeść dużo potrafię :D
 
 
czikita17




Imi: Marek
Doczy: 15 Wrz 2010
Posty: 372
Skd: Kraków

Wysany: 2010-11-24, 23:01   

heheh to ja mam tak jak patyk tylko ze az tyle to ja nie jem ;d
 
 
karlA




Imi: Karolina
Doczya: 21 Lis 2010
Posty: 102
Skd: z bardzo daleka...

Wysany: 2010-11-25, 12:11   

Uwielbiam Gotować.
_________________
"W pogoni za tym, czego szukamy, już błądzę. Nowy świat, nowe pokolenia, nowe żądze, których nikt nie docenia, masz coś do powiedzenia?
Przestań się bać i wyjdź z tego cienia, poczuj to flow, bardziej efektowne niż amerykańskie show out of control."
 
 
Namida.
Szalenie zakochana.




Imi: Carolajna.
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Doczya: 25 Lut 2011
Posty: 508
Skd: 41-208.

Wysany: 2011-03-03, 14:01   

Gotowanie nie jest moją mocną stroną. Nie umiem, ale się uczę powoli.
_________________
Dawniej - Caramella.
 
 
Nielegalna
Przyjaciel
Sex to religia.




Imi: Galna
Zaproszone osoby: 2
Wiek: 33
Doczya: 17 Lip 2009
Posty: 5030
Skd: München

Wysany: 2011-03-03, 17:03   

Raz gotuję ja, raz mąż.. Zależy jak z czasem u nas. Jednak częściej jakieś wypady w restaurację:) żeby się nie otruć :)
_________________
Chciałabym nie czuć...
 
 
Pastelowa




Imi: Eliza
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Doczya: 20 Wrz 2009
Posty: 827
Skd: :P

Wysany: 2011-03-03, 18:37   

Ja nie umiem gotować jak robiłam raz jajecznice to się przypaliła xD Chłopak gotuje on umie ;P
_________________
Gdy zło przestaje nas przerażać, zaczyna kusić.
 
 
aniołek




Imi: Sara
Doczya: 14 Lis 2009
Posty: 457
Skd: z nieba

Wysany: 2011-03-04, 00:10   Re: Gotowanie

Rozgadany napisa/a:
Gotujecie? Potraficie gotować? Jak często gotujecie? Jakie potrawy potraficie przyrządzić? Zapraszam do dyskusji.


gotuję codziennie, raczej potrafię bo nikt nie narzeka choć czasami jak robię coś nowego to bywa bardzo źle ;)
jakie potrawy myślę, że dałbym radę znaczną część upichcić.. bo jak jest dobry przepis to wyjdzie..
choć jestem leniwa trochę i pracochłonne dania sobie odpuszczam :)
 
 
dż.



Imi: Olga
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Skd: Kleve

Wysany: 2012-03-03, 13:04   

Gotuję praktycznie codziennie. Lubię to robić, nie jest to jakiś przymus dla mnie, kocham eksperymentować i poznawać nowe smaki. Uwielbiam coś modzić. :crazy:
Najczęściej jakieś większe obiady robię, kiedy Luby do mnie przyjeżdża, bo jest po całym dniu pracy i generalnie zmęczony i głodny :crazy: Jeśli jestem w domu, to też coś gotuję, żeby rodzice i siostra mieli już obiad, kiedy wrócą zmęczeni z pracy.

W zasadzie zawsze gotuję na wyczucie. To pasuje do tego, to jest takie a takie, a wydaje mi się, że powinno być inne, to ten stan osiągnę tym a tym :crazy: Moja kuchnia to jeden, wielki eksperyment i zawsze się stresuję, że mi coś nie wyjdzie :P Jeśli czegoś nie umiem zrobić, to staram się dotąd próbować, aż mi się uda. :P Na szczęście Luby cierpliwy :crazy:
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Miśka




Imi: Dominika
Pomoga: 1 raz
Wiek: 31
Doczya: 24 Lut 2012
Posty: 438
Skd: Elbląg/Gdańsk

Wysany: 2012-03-17, 14:49   

Umiem i lubię. Czasami coś mi nie wyjdzie, to jasne, ale na ogół nawet jak robię coś pierwszy raz to wychodzi całkiem smacznie. Mój chłopak jest strasznie wybredny więc skoro akceptuje moje gotowanie i nawet chwali że dobre to znaczy, że tak jest :crazy: Czasami tylko mam problem z solą, bo ja lubię posiłki mało słone, on bardzo słone, ciężko jest osiągnąć kompromis i często zdarza się przesada w jedną lub w drugą stronę.

Na szczęście, On też lubi i umie gotować, więc jak mam długo zajęcia, albo źle się czuję to i tak dobry, ciepły obiadek będzie na mnie czekał.

W przeciwieństwie do ho, ja robię prawie wszystko wg. przepisów, ale może dzięki temu większość rzeczy mi wychodzi. Na pewno dzięki temu robię dobre ciasta bo tam jak się za dużo własnej inwencji włoży to na pewno coś nie wyjdzie ;)
_________________
Posłuchaj, Em.
Gdybym miał podarować ci w życiu tylko jedną rzecz, wiesz, co by to było?
Pewność siebie.
— One Day
 
 
Ktoś



Imi: Ktoś
Doczya: 29 Maj 2012
Posty: 84
Skd: nieważne

Wysany: 2012-07-20, 14:51   

Lubię gotować, chociaż strasznie często tego nie robię. Najczęściej gotuje mamusia, ale są dni, przeważnie w wakacje, kiedy to ja zrobię obiad lub kolację.
 
 
wiki.p



Imi: Wiktoria
Doczya: 20 Lip 2012
Posty: 14
Skd: Skierniewice

Wysany: 2012-07-21, 18:02   

Ja umiem w miarę gotować. Ale jak to w moim wieku - gotują rodzice. Na szczęście pozwalają mi rozwijać się kulinarnie i nauczyłam się ostatnio nowego przepisu na babeczki czekoladowe. To mój pierwszy przepis który wykonałam CAŁKOWICIE SAMA więc jestem z siebie dumna. Jakby ktoś chciał przepis to proszę pisać na pw. Przepis prosty tylko trzeba mieć chociażby foremki papierowe.
 
 
jelczurr




Imi: ъ
Wiek: 50
Doczya: 20 Lut 2012
Posty: 417
Skd: ug

Wysany: 2012-07-22, 12:51   

Nie cierpię stać przy garach, a eksperymenty toczę na polu przypraw.
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imi: Krzysztof
Wiek: 30
Doczy: 20 Mar 2013
Posty: 152
Skd: z Tortugi

Wysany: 2013-04-13, 11:17   

Ugotuję coś czasem (jeśli jest taka potrzeba), ale z reguły do kuchni mam wstęp wzbroniony, ale gotować lubię. Z racji, że niedługo idę na studia, to wygląda na to, że muszę poduczyć się jakichś prostych, szybkich przepisów na jakieś w miarę zdrowe dania, bo choroba nie pozwala nawet na pizzę (a może to i lepiej?)

Ogólnie mój specjał to fasolka po bretońsku i owsianka. Może niezbyt skomplikowane potrawy, ale za to jakie smaczne (: No i nawet ładnie wychodzi mi pieczony łosoś.
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
samba_mamba



Imi: Anka
Doczya: 24 Sty 2013
Posty: 79
Skd: Warszawa

Wysany: 2013-10-14, 13:15   

Ja uwielbiam gotować i chętnie to robię przy każdej okazji. Ostatnio jednak doszłam do wniosku, że przydałyby się nam jakieś lepsze garnki, bo te które mamy to jednak.. nakrócej mówiąc - nie to. Przywiązujecie wagę do takich rzeczy? Jakie gary macie?
 
 
Tytanka




Imi: Magda
Doczya: 07 Wrz 2013
Posty: 46
Skd: Płock

Wysany: 2013-10-17, 13:29   

Uwielbiam gotować, myślałam nawet kiedyś że stanie się to moim zawodem, skończyłam szkołę gastronomiczną ale jednak wolę robić to tylko w domu :) Dla siebie, znajomych, faceta :P Najczęściej nie trzymam się ścisło przepisów, lubię sama dodawać coś od siebie, ulepszać, poprawiać i generalnie bawić się :P A w kuchni lubię mieć wszystko pod ręką, wszystkie potrzebne sprzęty, garnki, miski itp.
_________________
"Nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!"
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: