/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: Dinal
2009-08-06, 17:55
Ulubiony Sport
Autor Wiadomo
Toony




Imi: Radek
Wiek: 28
Doczy: 20 Sie 2012
Posty: 52
Skd: mazowieckie

Wysany: 2012-08-20, 17:22   

futbol, siatkówka oraz tenis (męski)! Sharapova v Azarenka - tego nie da się oglądać, a co dopiero słuchać. :)
_________________

 
 
lenkaa77




Imi: Magda
Wiek: 28
Doczya: 20 Sie 2012
Posty: 50
Skd: Ostrowiec Św.

Wysany: 2012-08-20, 17:26   

Siatkówka, ale tylko męska (jeśli chodzi o oglądanie)
Sama sobie troszkę pogrywam w klubie ;p
 
 
Toony




Imi: Radek
Wiek: 28
Doczy: 20 Sie 2012
Posty: 52
Skd: mazowieckie

Wysany: 2012-08-20, 21:22   

Ja też sobie pogrywam. Masz jakąś swoją pozycję? atakująca, przyjmująca, czy tak różnie? Ja zdecydowanie preferuje grę jako środkowy, ale narazie bez sukcesów. :)
_________________

 
 
szymoniks



Imi: Szymon
Wiek: 26
Doczy: 09 Sie 2012
Posty: 220
Skd: dolnośląskie

Wysany: 2012-08-20, 21:32   

Lubię w siatkówkę zagrać, choć nie bardzo umiem (serwowanie "byle przebić"), ale nie ma z kim zagrać na poważnie, bo nikt nie jest lepszy ode mnie :/
 
 
lenkaa77




Imi: Magda
Wiek: 28
Doczya: 20 Sie 2012
Posty: 50
Skd: Ostrowiec Św.

Wysany: 2012-08-20, 21:45   

Toony napisa/a:
Ja też sobie pogrywam. Masz jakąś swoją pozycję? atakująca, przyjmująca, czy tak różnie? Ja zdecydowanie preferuje grę jako środkowy, ale narazie bez sukcesów. :)


A i owszem;) Gram sobie na przyjęciu :) Jeśli sukcesem można nazwać 3 miejsce w tak małym woj, akim jest swietokrzyskie to cos tam mam na koncie ;)
 
 
Toony




Imi: Radek
Wiek: 28
Doczy: 20 Sie 2012
Posty: 52
Skd: mazowieckie

Wysany: 2012-08-20, 22:02   

No to gratulacje. Ja, jak już wspomniałem nie mogę się pochwalić żadnym osiągnięciem, a niedługo zamierzam skończyć z siatkówką i poświęcić się nożnej. Trzeba ustąpić miejsca młodszym.
_________________

 
 
lenkaa77




Imi: Magda
Wiek: 28
Doczya: 20 Sie 2012
Posty: 50
Skd: Ostrowiec Św.

Wysany: 2012-08-20, 22:17   

A jak tam osiągi w piłce wyglądają ;) ?
 
 
Toony




Imi: Radek
Wiek: 28
Doczy: 20 Sie 2012
Posty: 52
Skd: mazowieckie

Wysany: 2012-08-20, 22:29   

nieskromnie przyznam, że raz byłem królem strzelców większego turnieju i również mogę się pochwalić 4. lokatą na zawodach na etapie woj. :) ale niestety, żaden klub się po mnie nie zgłosił. :)
_________________

 
 
Jula




Imi: Julia
Doczya: 16 Lip 2012
Posty: 64
Skd: Grudziądz

Wysany: 2012-08-20, 22:36   

Ładnie, ładnie ; D Ale myślałam, że grasz w lidze jakiejś czy okręgówce czy czymś tam ; D
 
 
pioter0




Imi: Piotr
Pomg: 3 razy
Wiek: 31
Doczy: 24 Maj 2012
Posty: 322
Skd: Poznań

Wysany: 2012-08-20, 23:51   

Popatrz jak się chwalą! To ja też się pochwalę. :crazy:
Co prawda nie jest to osiągnięcie, ale zaszczyt równie wysoki.
Grałem na pozycji libero w siatkówkę ( już chyba o tym pisałem ), byłem na zgrupowaniu kadry Polski w Rzeszowie, tam przyjmowałem piłki od naszych Reprezentantów Polski w siatkówkę! Mieliśmy takie jedno wejście na ich trening, żeby nas zmotywować. Od tego momentu jestem zakochany w Krzysztofie Ignaczaku, nie jestem gejem, ale ten człowiek jest niesamowity i pod względem charakteru jak i gry. <3 love forever. Hah :D
 
 
nika.



Imi: po co mi się
Wiek: 38
Doczya: 24 Lip 2012
Posty: 165
Skd: :)

Wysany: 2012-08-21, 00:00   

Fanką sportu nie jestem. Przynajmniej nie czynnego :D . Lubię oglądać mecze piłki nożnej i siatkówki, czasem inne sporty obejrzę. Czasem lubię pograć w siatkę, o ile to można grą nazwać.
 
 
lenkaa77




Imi: Magda
Wiek: 28
Doczya: 20 Sie 2012
Posty: 50
Skd: Ostrowiec Św.

Wysany: 2012-08-21, 10:04   

Toony.
No jest się czym pochwalić ;p !



pioter0 napisa/a:
Popatrz jak się chwalą! To ja też się pochwalę. :crazy:
Co prawda nie jest to osiągnięcie, ale zaszczyt równie wysoki.
Grałem na pozycji libero w siatkówkę ( już chyba o tym pisałem ), byłem na zgrupowaniu kadry Polski w Rzeszowie, tam przyjmowałem piłki od naszych Reprezentantów Polski w siatkówkę! Mieliśmy takie jedno wejście na ich trening, żeby nas zmotywować. Od tego momentu jestem zakochany w Krzysztofie Ignaczaku, nie jestem gejem, ale ten człowiek jest niesamowity i pod względem charakteru jak i gry. <3 love forever. Hah :D


Ja niestety dotarłam tylko do zgrupowania wojewódzkiego ;p A i również jestem ogromną fanką Ignaczaka <33 Za to na przykład nie szczególną miłością darzę pana Kurka >.< (teraz pewnie dziewczyny mnie zlinczują XD ) Chciałabym sobie może pogrywać kiedyś w jakimś klubie akademickim ;D
 
 
Toony




Imi: Radek
Wiek: 28
Doczy: 20 Sie 2012
Posty: 52
Skd: mazowieckie

Wysany: 2012-08-21, 15:24   

Ja bardzo cenię Winiarskiego i Ruciaka. Dodatkowo jestem pod wrażeniem poziomem jaki prezentuje/prezentował Guma (Zagumny) i do dziś pamiętam kapitalne Mistrzostwa Świata w 2006 roku gdzie dopiero w finale gładko nas rozgromili Brazylijczycy. Nie przepadam za to za Łukaszem Żygadło :D
_________________

 
 
szymoniks



Imi: Szymon
Wiek: 26
Doczy: 09 Sie 2012
Posty: 220
Skd: dolnośląskie

Wysany: 2012-08-21, 21:00   

Toony napisa/a:
Ja bardzo cenię Winiarskiego i Ruciaka. Dodatkowo jestem pod wrażeniem poziomem jaki prezentuje/prezentował Guma (Zagumny) i do dziś pamiętam kapitalne Mistrzostwa Świata w 2006 roku gdzie dopiero w finale gładko nas rozgromili Brazylijczycy. Nie przepadam za to za Łukaszem Żygadło :D


Bo Żygadło jakoś dziwnie wygląda, przynajmniej ja mam takie wrażenie :D Ale nie żebym coś miał do chłopaka ;)

Teraz cenię Bartmana, bo on jedyny naprawdę cieszy się ze zdobywanych punktów, a kiedy przegrywamy to dalej walczy i nie jest tak załamany jak reszta :)

A w przeszłości to Gruszka :D
 
 
alram




Imi: Miriam
Pomoga: 1 raz
Doczya: 23 Lip 2012
Posty: 88
Skd: z daleka

Wysany: 2012-08-22, 00:29   

Też nie przepadam za Łukaszem Żygadło, wg. mnie jego gra jest taka przewidywalna zawsze, jest taki sztywny.
Kurek jak dla mnie też nie jest jakimś wyjątkowym zjawiskiem.
Co do Krzysztofa Ignaczaka to też Go uwielbiam (chociaż Go nigdy nie poznałam) ale oglądając Igłą Szyte czy patrząc na Jego grę. Jak On odbiera te piłki, mmm. Pierwsze co mi się nasuwa, gdy myślę o Nim to poświęcenie w grze.
A Zibi jak On ostatnio ładnie kończył te piłki. Wg. mnie zawsze gra do końca.

Ale lubię ich jako drużynę wszystkich :)

Ale to tylko moje skromne zdanie, nigdy nie grałam w żadnym zespole, więc nie mogę się znać. <bezradny>
_________________
"Pozostanę tu przy Tobie, dopóki przychodzić będziesz na brzeg tej rzeki. A gdy pójdziesz spać, ułożę się do snu u drzwi Twojego pokoju. A kiedy odjedziesz, podążę Twoim śladem. Aż powiesz mi: Zostaw mnie!, a wtedy odejdę. Ale do końca moich dni nie przestanę Cię kochać."
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: