/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Igrzyska XXX Olimpiady
Autor Wiadomo¶æ
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-07-30, 02:17   

alram napisa³/a:
Szkoda, że Radwańska zawiodła w singlu.


No szkoda, szkoda. Oglądałem kawałek, nawet dobrze jej szło, no niestety nie dała rady. Zobaczymy jeszcze jak jej jeszcze pójdzie z siostrą w dwójkach. Może razem coś zdziałają.

alram napisa³/a:
Ale w siatkarzy wierzę całym sercem!


Nie ma co, dziś pokazali bardzo dobrą grę, mam nadzieje, że był to przedsmak tego co nas czeka! Włosi na kolanach - na ten widok czekałem od ostatnich igrzysk. Ja oczywiście muszę pochwalić mojego ulubieńca Krzysztofa Ignaczaka! Igła pokazał, dlaczego nie bez powodu został wybranym najlepszym libero w Sofii. Dodatkowo można było zauważyć, atmosfera w naszym zespole. Chłopaki walczyli o każdą piłkę, a gdy przegrali seta, trener zaraz zmotywował ich do wygrania kolejnego. Andrea Anastasi bardzo dobrze wykonał pracę, dobrał skład. Nie będę obijał w bawełnę, liczę na złoto! :crazy:
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2012-07-30, 10:03   

pioter0 napisa³/a:
Zobaczymy jeszcze jak jej jeszcze pójdzie z siostrą w dwójkach. Może razem coś zdziałają.

Mam nadzieje, że razem im lepiej pójdzie ;p

Co do siatkarzy fakt Å‚adnÄ… grÄ™ pokazali i oby tak dalej. ;d


A co do judoki Pawła Zagrodnika to moim zdanie trochę to nie fer ocenili nie wiem czy ktoś z was oglądał.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
alram




Imiê: Miriam
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 23 Lip 2012
Posty: 88
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2012-07-30, 19:42   

Ja oglądałam i to już nie pierwsza sytuacja tak samo było z Polką w szermierce w sobotę, ale nie pamiętam jak Ona się nazywała. Walczyła z Japonką, która dostała żółtą kartkę, ale sędziowie stolikowi zapisali ją Polce i dali punkt dla Japonki. Za chwilę kartkę wycofali i dali Japonce, ale punkt jej został, po chwilowym zamieszaniu stwierdzili, że oni nic nie mogą zrobić i przegrała ;/ Na tak wielkiej imprezie jak Olimpiada nie powinny się zdarzać takie sytuacje ...
_________________
"Pozostanę tu przy Tobie, dopóki przychodzić będziesz na brzeg tej rzeki. A gdy pójdziesz spać, ułożę się do snu u drzwi Twojego pokoju. A kiedy odjedziesz, podążę Twoim śladem. Aż powiesz mi: Zostaw mnie!, a wtedy odejdę. Ale do końca moich dni nie przestanę Cię kochać."
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-02, 15:03   

alram, Olimpiada nie jest wielką imprezą! W ogóle nie jest imprezą!

Trzymam dzisiaj mocno, mocno kciuki za Kamilka! ;) Już się doczekać nie mogę :crazy:
 
 
Miguela




Imiê: Michalina
Do³±czy³a: 18 Lut 2012
Posty: 156
Sk±d: R.

Wys³any: 2012-08-04, 14:43   

Oglądam, kibicuję, choć zazwyczaj chwilę przed startem wybieram swój własny numer jeden. :crazy:

Od małego zachwycam się pływaniem. Wiecie, pokolenie Ian'a Thorpe'a. :D Teraz Lochte, Phelps i Le Clos.

Oprócz tego, całym sercem jestem za siatkarzami. Nie wiem, który z nich jest moim ulubionym, wszystkich kocham równie mocno. :D
_________________
ZazdroszczÄ™ Ci.
W każdej chwili
możesz odejść ode mnie.

A ja od siebie
nie mogÄ™.
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2012-08-05, 08:23   

No to mamy dwa złota jedno srebro i brąz ;d
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: