/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Z jakim chłopakiem byś się nie umówiła
Autor Wiadomo
Maddeleine




Imi: Madzia
Doczya: 18 Lis 2012
Posty: 59
Skd: Chodzież

Wysany: 2012-11-25, 19:24   

nie umówiłabym się z facetem, który chciałby być ze mną tylko ze względu na kontakty fizyczne, z takim, który nigdy nie zastanawiał się nad swoim życiem, który nie ma jakichś swoich zasad moralnych albo celów, z takim, który ma tendencję do częstego zmieniania dziewczyny albo skoków w bok, a również z notorycznym kłamcą albo ćpunem :D
 
 
fantazja




Imi: Olimpia
Wiek: 28
Doczya: 25 Lis 2012
Posty: 80
Skd: tak?

Wysany: 2012-11-26, 23:19   

Z charakteru nie umówiłabym się z całkowitym bezradnym facetem, nieporadnym w życiu, słabym itd. po prostu nie znoszę takich i już. Co do wyglądu, nie z niski, żeby nie był gruby i nie miał zbyt dużo pryszczy i nie może mieć blond włosów (bo mam uraz).
_________________
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
                 
 
 
 
Red




Imi: Anka
Doczya: 23 Lis 2012
Posty: 127
Skd: J-no

Wysany: 2012-11-27, 01:07   

Nie porywają mnie mężczyźni, którzy nie są pewni siebie, mają problem z podejmowaniem decyzji, siedzą na garnuszku rodziców, nie myśląc nawet o tym, żeby tyłek ruszyć i zacząć działać. To chyba irytuje mnie od strzała najbardziej.
Do tego dochodzi jeszcze pociąg fizyczny. Jeśli nie czuję chemii, to nic z tego nie wyjdzie, choćbym miała najlepsze intencje. Takie iskrzenie czuć po kilku wymienionych słowach.
Nie lubię, gdy mężczyzna nie dba o wygląd. Nie chodzi mi o to, by spędzał w łazience więcej czasu niż ja, ale żeby zachował podstawowe zasady higieny.
Nie znoszę pychy, samolubstwa, kłamstwa i braku empatii. Nie toleruję ludzi, którzy nie potrafią pić i powiedzieć sobie stop w odpowiednim momencie, stanowcze nie dla wszelkich dragów.
Ponadto nie czułabym się dobrze, gdybym wiedziała, że ów pan znany jest na mieście jako casanova.
_________________
'O naszej własnej śmierci nie będziemy mieli nic do powiedzenia"
- Carlos Fuentes
 
 
lorenzo



Imi: Bart
Doczy: 26 Sty 2013
Posty: 3
Skd: kraków

Wysany: 2013-01-27, 12:42   

zapomnialyscie napisac ze nie umowily byscie z takim co nie ma kasy;p
 
 
jadziula



Imi: Jadzia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 54
Doczya: 22 Sty 2013
Posty: 36
Skd: Warszawa

Wysany: 2013-02-22, 10:45   

Z kolesiem, który mnie po prostu nie interesuje i chodzi w adidasach:p ze sznurówkami zawiązanymi na kokardy :P
 
 
Retro girl



Imi: gfdf
Pomg: 2 razy
Wiek: 34
Doczy: 19 Lut 2012
Posty: 400
Skd: dfsd

Wysany: 2013-02-22, 10:54   

Cytat:
chodzi w adidasach:p ze sznurówkami zawiązanymi na kokardy

dlaczego? :crazy:
 
 
Seventh Sign
.



Imi: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomoga: 1 raz
Doczya: 27 Sty 2013
Posty: 300
Skd: ---

Wysany: 2013-02-22, 12:36   

Nie umówiłabym się z chłopakiem, który jest marudą. Nie lubię wiecznego marudzenia i płakania na czym ten świat stoi, użalania się nad sobą, braku pewności siebie. Rozumiem, że można mieć problemy ale to nie powód by cały czas o nich nawijać :crazy: Nie lubię gdy facet dramatyzuje, panikuje. Gdy trzeba obchodzić się z nim jak z jajkiem, gdy jego najlepszą przyjaciółką jest matka (lubię gdy facet ma dobre kontakty z rodzicami ale są pewne granice, chodzi mi o te nieliczne przypadki mamisynków).
Hm.. A teraz ta druga strona - niesamowicie pewny siebie facet. Tacy również są irytujący jeżeli przy okazji uważają, że to oni zawsze mają rację i mogą mieć każdą dziewczynę. Faceci zbyt wielkim doświadczeniem seksualnym również nie są przeze mnie dobrze postrzegani. Jeżeli facet milczy, nie jest gentlemanem i traktuje mnie jak swojego kumpla również ma minus. Pewnie, niech mnie tak traktuje zwykły znajomy ale od faceta, który wyciąga mnie na kawę czy do kina wymagam nieco więcej. Ponadto musi dbać o higienę i wygląd. Nie znoszę przetłuszczonych włosów i bluzy, na której widać wczorajszą kolację, śniadanie i podwieczorek. Paznokcie również muszą być czyste, zadbane i obcinane. Te u stóp ciężko skontrolować, jednak podając mi rękę musi się jakoś prezentować.
Facet musi wyglądać jak facet. Jeżeli wychodzimy na piwo okej - ubierz luźny T-shirt i bluzę ale jeżeli jest to bardziej oficjalny wypad bądź randka postaraj się. Załóż ładne spodnie, może koszulę i pachnij jak facet.
 
 
jadziula



Imi: Jadzia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 54
Doczya: 22 Sty 2013
Posty: 36
Skd: Warszawa

Wysany: 2013-02-25, 12:48   

Retro girl napisa/a:
Cytat:
chodzi w adidasach:p ze sznurówkami zawiązanymi na kokardy

dlaczego? :crazy:



Nie wiem tak juz mam kazdy ma jakieś bziki ;)
 
 
Martikali



Imi: marta
Doczya: 22 Sty 2013
Posty: 32
Skd: wawa

Wysany: 2013-03-01, 12:33   

Nie umówiłabym się z chłopakiem który w ogóle nie dba o siebie.
 
 
atlantyda



Imi: Atlantyda
Pomoga: 1 raz
Doczya: 02 Mar 2013
Posty: 114
Skd: polska

Wysany: 2013-03-06, 08:54   

nie umówiłabym się z kimś kogo nie uznałabym za atrakcyjnego fizycznie i z kimś kto nie jest w moim mniemaniu inteligentny
 
 
sparkle




Imi: Michalina
Wiek: 28
Doczya: 08 Lut 2013
Posty: 54
Skd: Łódzkie

Wysany: 2013-03-10, 13:08   

Z podrywaczem,
z lalusiem,
z zaniedbanym,
z chamskim,
ze zbyt pewnym siebie, zapatrzonym na siebie,
z o wieleee starszym ode mnie.
_________________
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
 
 
gadula




Imi: Julia
Pomoga: 1 raz
Wiek: 44
Doczya: 03 Sty 2012
Posty: 339
Skd: Polska,Wiedeń

Wysany: 2013-03-10, 16:09   

Nigdy bym się nie umówiła - ze szpanerem, bez kultury, aroganckim i niestety,albo stety - brudasem.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Fallen
Wiedźma.




Imi: Ola
Doczya: 10 Sie 2013
Posty: 44
Skd: Hotel Alcatraz.

Wysany: 2013-10-31, 19:41   

Nigdy z gościem z gatunku szpanerów, koksików, raperów, dresików... Odrzuca mnie to. Bardzo.

A i do typowego lalusia w rureczkach i vansikach pewnie trudno byłoby mi się przekonać..
_________________
Przy ognisku rozłożymy się z gitarą -
posłuchamy co nam w duszy gra!
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: