/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Odbiliście koledze dziewczynę/koleżance chłopaka?
Autor Wiadomo¶æ
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-05-20, 15:01   OdbiliÅ›cie koledze dziewczynÄ™/koleżance chÅ‚opaka?

Jak to z Wami jest, zdarzylo siÄ™? ;>
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
krakusik77



Imiê: Muszee...;/
Do³±czy³: 20 Maj 2013
Posty: 4
Sk±d: Krk.!

Wys³any: 2013-05-20, 18:20   

Może nie "odbiłem", ale byłem przez krótki okres czasu z dziewczyną kolegi (zaraz po ich zerwaniu).Na początku było super. Ona bardzo ładna,miła,urocza momentami słodka...i co warte uwagi niewymagająca xD!. I tak dopiero po okresie 6 miesięcy dotarło do mnie, że tak naprawdę my do siebie wgl. nie pasujemy...dwa różne światy. Ona we mnie zakochana lecz we mnie z biegem czasu uczucie wygasło ;] . Po zerwaniu odczułem jakby trochę lekki nie smak tej całej sytuacji...bądź co bądź byłem z dziewczyną na której kiedyś zależało mojemu koledze. Wiem jedno, że nie warto robić czegoś takiego swoim znajomym. U mnie realcja z kolegą nie była najgorsza podczas trwania tego związku...no ale nigdy więcej! ;>
 
 
lastrada



Imiê: magda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 16 Sty 2012
Posty: 220
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2013-05-20, 19:59   

Tak, ale w wieku 15 lat więc można powiedzieć że się nie liczy, glupi wiek.
_________________
zobacz chłopie co zrobiłeś, życie babie obrzydziłeś
!!
 
 
iblue



Imiê: marcin
Do³±czy³: 22 Sty 2013
Posty: 76
Sk±d: bydgoszcz

Wys³any: 2013-05-21, 07:07   

Niepisane prawo mówi coś w stylu "kumpel nigdy nie odbije kumplowi dziewczyny". To jest nieetyczne i nie fair w stosunku do wszystkich kumpli. Kiedyś po LO, kumpel spotykał się z dziewczyną (młoda siksa), która zostawiła go dla mnie, w sensie ja nic nie chciałem ale ona stwierdziła że będę lepszy. Później wyszło na to że nie miałem przez chwilę kumpla i dziewczyny bo nie byłem nią zainteresowany :P
 
 
Bellis_




Imiê: Paulina
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 13 Maj 2012
Posty: 131
Sk±d: Tarnów

Wys³any: 2013-05-21, 11:01   

były między nami takie głupie konkurencję.. Ale tak żeby rozbijać czyjś związek to nie, nigdy
_________________
Dlaczego kochamy najmocniej wtedy , gdy

miłość umiera ?
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-05-22, 14:33   

ja przejęłam chłopaka po koleżance, ale byłyśmy wtedy bardzo młode i to się nie liczy, tak mi się przynajmniej wydaje, teraz już mam taką zasadę wśród znajomych, że były i obecny chłopak jest nietykalny
 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2013-05-24, 15:57   

Zależy w jakich jestem stosunkach z tą koleżanką :crazy: Nie no, nie widzę takiej potrzeby. Mało to wolnych facetów lata? Po co brać się za zajętego, jeszcze koleżanki.
 
 
7tomas7



Imiê: Tomasz
Do³±czy³: 25 Maj 2013
Posty: 5
Sk±d: Iwkowa

Wys³any: 2013-05-25, 10:21   

Ja ogólnie nie miałem nigdy dziewczyny. Więc nie odbiłem. Nie zrobiłbym tego koledze, choć kolegów też nie mam. Jest dużo osób, czemu brać komuś?
_________________
http://www.hotele.pl/
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-05-31, 10:30   

Oni nie byli w związku, ale powiedzmy,że mocno bajerowali... Ja się wcięłam na trzeciego, spędziłam z nim miły wieczór i tyle.
Czy żałuję? Trochę na pewno, ale jakoś nie stosowałam samobiczowania i nie rozpaczałam nad tym,że taka zła jestem ;d
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Lorein



Imiê: Jacek
Do³±czy³: 08 Cze 2013
Posty: 2
Sk±d: Polska

Wys³any: 2013-06-08, 13:55   

Ja jestem w odwrotnej sytuacji. Dziewczyna powiedziała, że uczucie zgasło i po 2 dniach "zaprzyjaźniła" się z innymi kolega. Czyli jak gdyby on mi to zrobił.
 
 
nieperfekcyjna
*angel from hell*




Imiê: J...
Do³±czy³a: 28 Lip 2012
Posty: 147
Sk±d: far away

Wys³any: 2013-06-08, 18:05   

Nie... Nie interere mnie zajęci faceci.
 
 
beethoven
nierzeczywisty




Imiê: Krzysztof
Wiek: 30
Do³±czy³: 20 Mar 2013
Posty: 152
Sk±d: z Tortugi

Wys³any: 2013-06-09, 16:20   

Nie. Jeśli dla mnie odeszłaby od kolegi, to znaczy, że ode mnie też dla innego odejdzie. A na takie dziewczyny szkoda marnować kolegów.
_________________
Czy nie lepiej byłoby szerzyć dobro zamiast tępić zło?
 
 
 
magda17



Imiê: Madzik;)
Wiek: 30
Do³±czy³a: 22 Sie 2012
Posty: 82
Sk±d: tu i tam

Wys³any: 2013-06-12, 13:30   

Uważam tak jak beethoven, jeśli chłopak rzuci dziewczynę dla mnie to równie dobrze może rzucić mnie dla innej. I generalnie wyznaję zasadę, że nie interesują mnie byli/niedoszli/obecni moich koleżanek. :)
_________________
Błąd jest przywilejem mądrych, tylko głupi nie mylą się nigdy...
 
 
Arhol




Imiê: SÅ‚awek
Do³±czy³: 13 Lis 2012
Posty: 17
Sk±d: East

Wys³any: 2013-06-12, 16:48   

Nieno,nie miałbym sumienia, każdy powinien mieć zasadę że nie wpier....ala się między wódkę a zakąskę i tak samo ze związkami,w to się człowiek wtryniać nie powinien....zaś jeśli związek kolegi się rozpadł i dziewczyna jest wolna to nie widzę powodu by w takowy związek nie wejść (jeśli oczywiście ktoś chcę i jest okazja...)
 
 
Zatori




Imiê: Zatori
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Lis 2011
Posty: 275
Sk±d: z gór

Wys³any: 2013-06-13, 12:40   

Mi się tak zdarzyło, ale nie musiałam go odbija. Sam do mnie przyszedł, a już wiedziałam że ich związek sypie się od jakiegoś czasu...
_________________
Blog na każdy temat
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: