/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
drogerie Rossmann
Autor Wiadomo
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-04-25, 21:36   

Lubię Rossmanna, właściwie ląduję tam za każdym razem jak czegoś potrzebuję.

A co do wątku z Sephorą to mam takie same odczucia jak Apo, czuję się tam jak odmieniec. Wszyscy patrzą na Ciebie wzrokiem 'Nie masz tu czego szukać'. Nie lubię wybierać czegoś w takiej atmosferze i poddałam się po kilku próbach.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Ploaie



Imi: Ammit
Pomoga: 4 razy
Doczya: 17 Lut 2012
Posty: 429
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-04-25, 22:59   

Lubię rossmanna. Kupuję tam głównie farby do włosów i eyelinery. Plusem tych drogerii są w miarę atrakcyjne ceny przy jednocześnie szerokiej ofercie. W przeciwieństwie do drogerii typu sephora czy douglas nie czuję wzroku ekspedientek na plecach i nikt po przekroczeniu przeze mnie progu drogerii nie podbiega do mnie z pytaniem "czy może mi w czymś pomóc?" (w ogóle te instrukcje są idiotyczne, nawet się nie rozejrzałam, a już ktoś mnie wyrywa z transu, jak będę chciała to sama podejdę!).
 
 
mloda90



Imi: Kaśka
Pomoga: 3 razy
Wiek: 33
Doczya: 12 Kwi 2012
Posty: 36
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-04-28, 18:29   

cygaretka napisa/a:
Wszyscy patrzą na Ciebie wzrokiem 'Nie masz tu czego szukać'.

ty tak myślisz. Sądzimy ludzie wg. siebie. Jeśli uważasz: co ja tu robię i tak mnie na to nie stać, to sądzisz że wszyscy tak myślą. To jak z oczkiem na rajstopach, jak wiesz że je masz to wydaje Ci się że wszyscy je widzą, a tak nie jest :)
Lubie rossmanna, ale też fajnie czuję się w sephorze.
Z podniesionym czołem, pewna siebie i można zaglądać wcześniej. Bez zastanawiania się co inni myślą. Naprawdę nieczęsto tak jest jak nam się wydaje :)
_________________
lovefactory.pl tutaj znalazłam swoją miłość
 
 
Youkali



Imi: xyz
Doczya: 19 Lut 2012
Posty: 186
Skd: xyz

Wysany: 2012-04-28, 20:01   

Najczęściej wybieram Rossmana, bo jest najpopularniejszy, ma dużo sklepów i szeroki asortyment. Ale nie przywiązuję się jakoś szczególnie, jeśli czegoś potrzebuję i natykam się na inną drogerię, to kupuję w innej. Nie czerpię też jakiejś szczególnej przyjemności z bycia w tym sklepie.
Nie mam ulubionych produktów, żel pod prysznic i szampon wybieram po zapachu, krem po promocjach, a całą resztę kupuję na tyle rzadko, że nie mam żadnego klucza.
 
 
Alicja




Imi: Ala
Wiek: 28
Doczya: 02 Sie 2012
Posty: 102
Skd: w-ce

Wysany: 2012-08-03, 21:44   

Często tam zaglądam, głownie dlatego że mam blisko ze szkoły i często są promocje. Denerwuje mnie jednak facet z ochrony który chamsko patrzy mi do koszyka ;p
_________________
Za zakochiwanie się w idiotach odpowiada ta część głowy, w której nie ma mózgu.
 
 
Fallen
Wiedźma.




Imi: Ola
Doczya: 10 Sie 2013
Posty: 44
Skd: Hotel Alcatraz.

Wysany: 2013-10-31, 19:57   

Lepiej mnie tam nie wpuszczać.. Ostatnio wpadłam na chwilę i przepuściłam stówę.
Zasadniczo to nie lubię tam kupować, ale z drugiej strony tam znajdę totalnie wszystko, po prostu wiem po co idę.
_________________
Przy ognisku rozłożymy się z gitarą -
posłuchamy co nam w duszy gra!
 
 
Jarzebina



Imi: Iza
Doczya: 14 Pa 2013
Posty: 14
Skd: stolica

Wysany: 2013-11-13, 19:24   

Do rossmana wchodzę tylko jak muszę. Tam często przeceniają mój podkład lierene, kupuję karmę dla kota i mydło dettol do rąk, który tam bez problemu zawsze znajduję.
 
 
Aisha




Imi: Ewa
Wiek: 31
Doczya: 06 Wrz 2011
Posty: 87
Skd: Warszawa

Wysany: 2013-11-13, 23:12   

A że tak głupio zapytam, co ma Rossmann do spraw damsko-męskich!? <hahaha>
 
 
irka



Imi: Olga
Doczya: 14 Pa 2013
Posty: 19
Skd: Warszawa

Wysany: 2013-11-15, 10:55   

Chyba nie za dużo :D ale temat fajny! Ja jestem uzależniona od kupowania kosmetyków także w Rossmanie jestem regularnie :)
 
 
CutiePie




Imi: Ag.
Wiek: 35
Doczya: 08 Pa 2013
Posty: 44
Skd: :)

Wysany: 2013-11-22, 15:03   

Jak idę do drogerii to w 90% jest to właśnie Rossmann. :) Zawsze znajdę tam coś dla siebie, podoba mi się to, że mają zarówno droższe kosmetyki jak i te niskobudżetowe. ;)
 
 
atlantyda



Imi: Atlantyda
Pomoga: 1 raz
Doczya: 02 Mar 2013
Posty: 114
Skd: polska

Wysany: 2014-01-08, 14:34   

czasami w takich sieciówkach można znaleźć fajne promocje. Najlepiej jest kupować w okresie poświątecznych, wtedy sa największe promocje :)
 
 
Juki



Imi: Beata
Wiek: 28
Doczya: 22 Sty 2014
Posty: 46
Skd: Wrocław

Wysany: 2014-01-23, 09:24   

Ja uwielbiam krem do rąk Synergen. Jest bardzo tani i dobrze nawilża, a dodatkowo ma świetny zapach :)
 
 
finka



Imi: finka
Doczy: 20 Maj 2014
Posty: 1
Skd: Wrocław

Wysany: 2014-05-20, 15:07   

Bardzo często chodze do tej drogerii :) Mają sporo promocji :)
_________________
Wrocław gotowe mieszkania Polecam!.
 
 
engine.1992



Imi: fdnggf
Doczy: 22 Maj 2014
Posty: 2
Skd: wawa

Wysany: 2014-05-22, 14:55   

Zawsze jak zachodzę do Rossmanna ( a bywam tam często ) to coś fajnego sobie kupię. Oryginalne kosmetyki, ale i Isany rossmannowej, chyba jestem uzalezniona :D
_________________
dvbtinfo.pl
 
 
kitek



Imi: ola
Doczya: 24 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Łódź

Wysany: 2014-05-24, 21:02   

perfumy też są zwykle w niezłych cenach :)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: