/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadany
2009-08-06, 17:09
Saga zmierzchu
Autor Wiadomo¶æ
aniteczka




Imiê: anna
Wiek: 43
Do³±czy³a: 06 Cze 2011
Posty: 50
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-11-29, 15:50   

No wiesz co, chyba nie czytalaś i nie oglądałaś "Zmierzchu" :) Tam nie chodzi o dwóch chłopaków :)) Tam chodzi o to, że miłosc jest najważniejsza. Że mozna się kulturalnie rozstac i zyć w przyjaźni. Że włąsnie przyjaźń to też wartość. Że bycie kobieta to trudna sprawa. Że można poświęcić wszystko dla miłości. Że można poświęcić wszystko dla rodziny. Że można poświęcić wszystko dla dziecka. To są takie uniwersalne prawdy i wartosci i wcale nie sa banalne. Mimo, że tak lekko opowiedziane. Lubię "Zmierzch" za to, że pokazuje piekną bajke o zyciu, nie do końca łatwym i że jak się wierzy w wartości, to wszystko sie dobrze kończy :)) ))))) kto by nie chciał tak życ? ja bym chciała :)
_________________
Pozdrawiam :)
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-19, 15:53   

Czytałam sagę Zmierzchu oprócz II części. Jak dla mnie fatalne. Napisane tak prostym językiem, że czułam się jak idiotka czytając to. Mdłe, pozbawione smaczku, historyjki o śmiesznych nastolatkach zakochanych w wampirach. Postacie są wręcz bezbarwne, a książka nie ma żadnego konkretnego przekazu. Równie nudna jak brazylijskie telenowele.
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-02-19, 16:53   

Seventh Sign, to dlaczego nie poprzestałaś na pierwszej części?
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-19, 17:00   

Retro girl, Byłam ciekawa dalszych. Nie chciałam krytykować całej sagi znając jedynie jedną część.
 
 
Retro girl



Imiê: gfdf
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 19 Lut 2012
Posty: 400
Sk±d: dfsd

Wys³any: 2013-02-19, 18:31   

Seventh Sign napisa³/a:
Byłam ciekawa dalszych

czyli wcale nie takie najgorsze?
 
 
Michal080
Antagonist




Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 27
Do³±czy³: 05 Kwi 2012
Posty: 167
Sk±d: Z Krypty 34

Wys³any: 2013-02-19, 22:28   

Nie czytałem i nie zamierzam, ale koleżanka czytała i była na tym w kinach. Książka podobno sama w sobie nie jest taka zła, tylko film masakrycznie zekranizowali.
_________________
"Strach i przerażenie to zupełnie nie to samo. Strach popędza, zmusza do działania, tworzenia. Przerażenie paraliżuje ciało, blokuje myśli, pozbawia ludzi człowieczeństwa." - Metro 2034
 
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-19, 23:29   

Retro girl, Nie, nie w tym sensie. Byłam ciekawa dalszych, tj. liczyłam na to, że dalsze będą lepsze. W sumie przeliczyłam się, Zmierz mi się po porstu nie podoba.
 
 
Pyskata.



Imiê: Paulina
Do³±czy³a: 28 Kwi 2013
Posty: 24
Sk±d: SkÄ…dÅ›.

Wys³any: 2013-04-29, 20:09   

Przeczytałam wszystkie części, obejrzałam cały film. Pierwsza część książki jest bardzo nudna, nie wciąga, nie podobała mi się. Ale film namówił mnie do przeczytania dalszych losów Belli. No i nie żałuję. Wciąga, a zakazana miłość idealnie wszystko dopełnia. Bez sensu troszkę, że wampirów tak łagodnie przedstawiono, bo nie ukazuje to prawdy.
Najlepsza trzecia i ostatnia część. Do tego chętnie wracam, szczególnie do filmu.
_________________
Jeżeli jedna osoba cierpi na jakieś urojenie - nazywamy to chorobą psychiczną ale jeżeli grupa osób cierpi na to samo urojenie - nazywamy to religią.
 
 
Szehe




Imiê: Szehe
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 102
Sk±d: Å›wiÄ™tokrzyskie

Wys³any: 2013-04-29, 22:46   

Pyskata. napisa³/a:
Bez sensu troszkę, że wampirów tak łagodnie przedstawiono, bo nie ukazuje to prawdy.

Jakiej prawdy?


Nie czytałam, nie oglądałam. Nie żałuję.
_________________
I can't think about that right now. If I do, I'll go crazy. I'll think about that tomorrow.
 
 
Pyskata.



Imiê: Paulina
Do³±czy³a: 28 Kwi 2013
Posty: 24
Sk±d: SkÄ…dÅ›.

Wys³any: 2013-05-01, 10:59   

Szehe napisa³/a:
Pyskata. napisa³/a:
Bez sensu troszkę, że wampirów tak łagodnie przedstawiono, bo nie ukazuje to prawdy.

Jakiej prawdy?


Nie czytałam, nie oglądałam. Nie żałuję.


Wampiry to krwiożercze bestie bez serca, zabijają, a nie kochają.
_________________
Jeżeli jedna osoba cierpi na jakieś urojenie - nazywamy to chorobą psychiczną ale jeżeli grupa osób cierpi na to samo urojenie - nazywamy to religią.
 
 
Szkolnis_pl
[Usuniêty]



Wys³any: 2013-08-14, 13:50   

Dziewczynom bardziej się podoba saga o tych wampirach, bo najważniejszy dla nich jest wątek miłosny, więc nie każdy to musi zrozumieć :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: