/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Ostatnia przeczytana książka.
Autor Wiadomo¶æ
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2013-02-15, 19:46   

SMS, czyli słowa mają siłę.

Książka opisana stylem dziwnym, banalnym trochę. Niektórzy twierdzą, że mogła być to świetna książka, ale ten styl jej zaszkodził. Moim zdaniem jednak da się wyczuć o co tak naprawdę chodzi i książka nie utraciła aż tak na wartości - może z lepszym stylem nie byłaby taka autentyczna.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-04-12, 16:30   

Nurkowskiej czytałam "Nakarmić wilki", bardzo fajna książka. A teraz czekam na drugą część Reckless - Nieustraszonego, rzeczywiście jak niektórzy zauważyli autorka ma bardzo fajny stul, mam nadzieję że druga cześć będzie równie udana.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
Mowama




Imiê: Lucy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 113
Sk±d: Pruszków

Wys³any: 2013-04-16, 15:52   

Czytałam I tom Recklessa i bardzo dobrze wspominam, fajna narracja i ogólnie super się czyta... Z tego co widziałam to kolejny tom Nieustraszony już jutro w księgarniach tak? :)
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-04-29, 16:42   

Tak już jest, ja już kupiłam :) i czytam do majówki pewnie skończę bo druga część podobnie wciąga jak pierwsza. Mamy też dużo więcej czasu z książką ponieważ rozmiarami jest dużo grubsza o Kamiennego Ciała. Na pierwszych stronach mamy już postać lisicy, co mnie ucieszyła bo chyba najbardziej spodobała mi się ta bohaterka w pierwszej części.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
Pyskata.



Imiê: Paulina
Do³±czy³a: 28 Kwi 2013
Posty: 24
Sk±d: SkÄ…dÅ›.

Wys³any: 2013-04-29, 19:50   

Seks w wielkim mieście, tylko trzy czwarte książki. Nudna, nie było szału. A spodziewałam się czegoś o wiele lepszego.
_________________
Jeżeli jedna osoba cierpi na jakieś urojenie - nazywamy to chorobą psychiczną ale jeżeli grupa osób cierpi na to samo urojenie - nazywamy to religią.
 
 
wiedźmin




Imiê: boj
Do³±czy³: 21 Lut 2012
Posty: 83
Sk±d: land

Wys³any: 2013-04-30, 14:10   

O, ja bym chętnie tego Nieustraszonego przeczytał, słyszałem już, że dobre.
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają.
 
 
gonia9494



Imiê: Gosia
Do³±czy³a: 02 Maj 2013
Posty: 1
Sk±d: Olsztyn

Wys³any: 2013-05-03, 13:15   

Ja ostatnio przeczytałam książkę "Piąta fala pożądania". Jest to na prawdę bardzo ciekawa książka napisana luźnym, zabawnym językiem. Polecam: http://org-epost.com/book19783562.php
 
 
nieperfekcyjna
*angel from hell*




Imiê: J...
Do³±czy³a: 28 Lip 2012
Posty: 147
Sk±d: far away

Wys³any: 2013-05-03, 14:54   

"Dziwne, niepojęte autystyczne dziecko"
Bardzo fajnie się czytało. Bardzo dobra książka, jesli ktoś się tym interesuje
 
 
madzia1



Imiê: Wiki
Do³±czy³a: 11 Lip 2012
Posty: 36
Sk±d: kuj-pom

Wys³any: 2013-05-03, 16:55   

''I wciąż ją kocham'' Nicholas Sparks
_________________
"[...] Masz wolne serce. Miej odwagę iść zawsze za jego głosem [...]"
 
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-05-21, 16:11   

Ostatnio przeczytałem "Odmieńca" Philippy Gregory. Spodziewałem się, czegoś bardziej babskiego, mimo tego o czym zapewniała mnie znajoma. Naprawdę fajna intryga z...klaszatornym życiem w tle. :) Między innymi.
_________________
Mogilk
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-05-22, 13:56   

Też przeczytałam "Odmieńca", nie powiedziałabym, że to książka dla kobiet. Raczej dla wszystkich - bo to trochę kryminał osadzony w średniowiecznych czasach. Bardzo trzyma w napięciu i nie mogłam się od niej oderwać dopóki zagadka nie została rozwiązana. Książka pokazuje, że kobiety miały bardzo ciężko w średniowieczu. Mężczyznom zdecydowanie żyło się wtedy lepiej.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-05-22, 15:51   

"Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi" autorstwa Carnegie Dale...niesamowity poradnik o relacjach międzyludzkich, polecam każdemu kto chce jak w tytule zjednać sobie ludzi ;)
 
 
Mogik




Imiê: MichaÅ‚
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 22 Wrz 2011
Posty: 222
Sk±d: Wawa

Wys³any: 2013-05-23, 15:01   

rinoo napisa³/a:
Też przeczytałam "Odmieńca", nie powiedziałabym, że to książka dla kobiet. Raczej dla wszystkich - bo to trochę kryminał osadzony w średniowiecznych czasach. Bardzo trzyma w napięciu i nie mogłam się od niej oderwać dopóki zagadka nie została rozwiązana. Książka pokazuje, że kobiety miały bardzo ciężko w średniowieczu. Mężczyznom zdecydowanie żyło się wtedy lepiej.

Na pewno się żyło lepiej. Już patrząc na początek, gdy brat Izoldy pozbawił ją połowy należnego majątku po ojcu samymi słowami, "że zmienił zdanie na sam koniec". :/ Ale jeszcze Izolda się odkuje, jak napadnie na swojego brata z armią papiestwa. :P
_________________
Mogilk
 
 
LadyZgaga




Imiê: Anka
Do³±czy³a: 01 Wrz 2011
Posty: 353
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-05-27, 15:09   

Ja weekend skonczylam drugi tom Sagi księzycowej - Scarlet. Seria jest genialna, pierwszy tom Cinder byl wzorowany na baśni o kopciuszku, a Scarlet jest oparta na schemacie Czerwonego Kapturka. Wszystko dzieje sie jednak w przyszlości, w czasach po czwartej wojnie światowej, kiedy podróże kosmiczne są powszechne, a księżyc jest nazywany LUną i zamieszkują go lunarzy potomkowie osadników ziemskich, którzy w drodze ewolucji wykształcili umiejętności zwane potocznie magicznymi ;)
Teraz Luna zagraża Ziemii, a zadufana w sobie królowa Levana szuka tylko pretekstu, by zaatakować, pragnie zawładnać Unią ziemską (czyli całą ziemią). Cinder, okazuje się być zaginioną księżniczką Luny Seleną, prawowitą następczynią tronu, dlatego Levana zrobi wszystko by ją schwytać.
_________________
Jeśli masz zgagę, popij dużą ilością łódki Bols!
 
 
rinoo




Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 04 Lut 2013
Posty: 59
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-07-01, 14:54   

"Zasupłana historia" Agnieszki Tyszki. Książka opowiada o dziewczynie, która musi mierzyć się z przeciwnościami losu a pomagają jej w tym... bajki. Fabula jest pomieszana z nowoczesnymi wersjami bajek o Kopciuszki, Złotej rybce. Niby banalne historię ale przekazują bardzo dużo prawd i wartości.
_________________
Nie trać czasu :)
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: