/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
wykończenie
Autor Wiadomo¶æ
tośka




Imiê: ToÅ›ka
Wiek: 42
Do³±czy³a: 04 Maj 2010
Posty: 43
Sk±d: poznaÅ„/ warszawa

Wys³any: 2012-11-22, 22:01   wykoÅ„czenie

Jestem na etapie budowy domu. Mam problem z wykończeniem. Rynek nasz jest naprawdę bardzo bogaty w takie produkty. I tu największy problem.Bo to nie sztuka wydać kasę , a za dwa lata remont robić. Szukam porad co do kafli, może jakiś gres, mozaika. Jeśli macie coś wypróbowanego to będę wdzięczna za podpowiedzi.
 
 
emako



Imiê: Emako
Do³±czy³a: 08 Lut 2013
Posty: 1
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2013-02-08, 12:03   

Najlepiej jest poszperać w internecie. Z doświadczenia wiem, że czasami to co jest w sklepie kosztuje dużo więcej niż np. kafle z internetu (te same) z przesyłą i transportem do domu. A na dodatek masz większy wybór. No i nie trzeba wychodzić z domu. To także działa przecież w drugą stronę - czyli jak sobie coś wybierzesz, zadzwoń do sklepów i zapytaj czy mają to na stanie i czy możesz obejrzeć, a kup w necie;)
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-05-28, 15:32   

faktycznie czasami kupowanie przez internet dużo bardziej się opłaca, pomimo dodatkowych kosztów transportu i warto takie coś wziąć pod uwagę
 
 
kirke



Imiê: Kaja
Do³±czy³a: 03 Wrz 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-03, 12:52   

Tośka, jak poznasz jakie są teraz trendy w urządzaniu łazienki to nie będzie potem problemów - łazienka długo będzie świetnie wyglądać (szczególnie jeśli wybierzesz materiały wysokiej jakości).
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-09-04, 09:07   

Mówi się, że nie jest sztuką wybudować domu, tylko sztuką jest go wykończyć - to prawda
Ale ponieważ to jest Twój wymarzony, musisz wykończyć go po swojemu, bo to Ty tam będziesz mieszkała i to Tobie ma się podobać i żyć wygodnie i przyjemnie. Jeśli zamówisz fachowca, on z całą pewnością doradzi Ci co będzie najlepsze, zawsze możesz z nim uzgodnić,przekazać mu swoją wizję. Gres odradzam, z czasem łuszczy się, widziałam tak obłożony dół domu u innych,a po jakimś czasie niestety odpada, najlepsze są kafelki - jeśli mowa np o łazience.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
mackk




Imiê: Mariusz
Do³±czy³: 23 Wrz 2013
Posty: 6
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-09-26, 14:16   

Moim zdaniem nie warto się w to bawić samemu. Szkoda czasu i nerwów. Wiele jest firm, które urządzają mieszkania pod klucz i uwierz - opłaca się to również finansowo. Nie wiem skąd jesteś, ale w Wawie największą renomę ma chyba http://urzadzamypodklucz.pl/
_________________
"Nie należy mylić prawdy z opiniÄ… wiÄ™kszoÅ›ci.”
 
 
dwukropek



Imiê: Ewela
Do³±czy³a: 21 Gru 2012
Posty: 162
Sk±d: ZewszÄ…d

Wys³any: 2013-11-19, 09:48   

Zgodzę się ze stwierdzeniem, że sztuką jest urządzić dom, najgorsze jest to, że te wszystkie drobne materiały wykończeniowe mają swoją cenę i okazuje się, że urządzenie domu to finansowa studnia bez dna :P
 
 
milena0660



Imiê: Milena
Wiek: 35
Do³±czy³a: 11 Lut 2014
Posty: 4
Sk±d: wwa

Wys³any: 2014-02-12, 14:31   

Zgodzę się z wami, że sztuką jest wykończyć dom, tylko jeśli zlecimy to odpowiednim fachowcom, którzy bardzo dobrze położą płytki np. paradyż candy i ogólnie dobrze wykonają swoją pracę. Jeśli fachowiec nas posłucha i przedstawimy mu swoją wizję wykończenia domu to myślę, że będziemy zadowoleni z efektu jego pracy a przy tym nie będziemy się stresować, że coś nam nie wychodzi oraz możemy zaoszczędzić trochę grosza i nie trzeba będzie robić kolejnego remontu po dwóch latach. W domu ma się mieszkać przyjemnie i komfortowo.
 
 
Torres1




Imiê: Tomek
Wiek: 37
Do³±czy³: 28 Lut 2014
Posty: 1
Sk±d: Karpacz

Wys³any: 2014-02-28, 13:27   

Polecam Gres. Ja swój kupowałem jako włoski po ok. 130zł/m, a jak przyszło po kilku miesiącach dokupić trochę to był taki sam chiński po ok. 85zł/m. Oba identyczne, widac Włosi dawali tylko swoją markę.
_________________
kliknij tutaj operat szacunkowy wrocław
 
 
Tomasz21



Imiê: Tomek
Wiek: 33
Do³±czy³: 05 Mar 2014
Posty: 1
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2014-03-06, 10:34   

mackk napisa³/a:
Moim zdaniem nie warto się w to bawić samemu. Szkoda czasu i nerwów. Wiele jest firm, które urządzają mieszkania pod klucz i uwierz - opłaca się to również finansowo. Nie wiem skąd jesteś, ale w Wawie największą renomę ma chyba http://urzadzamypodklucz.pl/


Całkowita racja jeśli oczywiście sami nie jesteśmy budowlańcami ;)
Ja znam osoby co nawet nie potrafili sobie dać rady z zaprawą.
Wiecie jak powinna wyglądać dobra "mieszanka"?
Zobacz zaprawa do klinkieru jaka powinna być :)

-do klinieru NIE MOŻNA używać tradycyjnego wapna-będą wykwity
-używa się specjalnych płynów zastepujących wapno(ZAPAMIĘTAĆ)
-można też użyć specjanej gotowej zaprawy(zalecam)
WAŻNE w przypadku robienia kominka!
-NIGDy nie owijaj kominka szczelnie folia.Para wodna skropli sie i beda zacieki.Najlepiej postaw nad kominkiem pawilon ogrodowy
 
 
babestworzylbog



Imiê: Wiola
Do³±czy³a: 11 Lut 2013
Posty: 120
Sk±d: katowice

Wys³any: 2014-05-05, 04:54   

Też myślę, że najlepiej byłoby gdyby Tośka poszperała w internecie lub magazynach wnętrzarskich. To największe źródło inspiracji jakie znam. Dzięki temu zobaczy co jej się podoba i jakie rozwiązania stosują inni ludzie. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci homebook.pl :-) Znajdziesz tam naprawdę sporo pomysłów dotyczących wnętrz i produktów różnych firm. Nic tylko wybierać, do wyboru do koloru.
 
 
PomocnyDawid



Imiê: Dawid
Wiek: 38
Do³±czy³: 05 Maj 2014
Posty: 6
Sk±d: daleko

Wys³any: 2014-05-05, 14:45   

Witajcie, znalazłem świetną stronkę, gdzie doładowałem sobie konto w telefonie, a zresztą.. sprawdźcie sami :) http://goo.gl/0nWTYP
 
 
rozgadany87




Imiê: Krzysiek
Wiek: 36
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 85
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2014-06-18, 12:38   

To ja jeszcze polecam poszukać sobie promocji w różnych marketach budowlanych. Praktycznie przez cały rok są różne akcje, okazje itd. Najwygodniej jest po prostu śledzić te pojawiające się gazetki na tej stronie: http://okazjum.pl/gazetki...dom-i-ogrod,24/ bo dzięki temu wszystkie oferty większych sklepów są w jednym miejscu.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: