/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Meble do jadalni
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-24, 13:09   Meble do jadalni

Hmm poszukuję jakiś ładnych małych mebli do jadalni chce sobie urządzić swoje mieszkanko i jakoś nie bardzo mam pomysłu na meble bo albo mi się nie podobają albo nie wiem jakie mam wybrać.. Może mi coś doradzicie ??
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Fragles




Imiê: Mirek
Do³±czy³: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wys³any: 2011-03-25, 12:21   

To zależy jaką masz tą jadalnie duża mniej więcej jakie byś chciała :)
_________________
;]
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-26, 09:14   

Noo to wiesz jaki to jest pokój ja się nie znam trzeba się zapytać ile ten pokój ma..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
karioka




Imiê: Karolina
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Mar 2011
Posty: 852
Sk±d: MiejscowoÅ›ci

Wys³any: 2011-03-26, 11:49   

Nie wiem jak Tobie, ale mi siÄ™ strasznie te podobajÄ….
i sama bym chciała mieć takie u siebie.
_________________
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-03-27, 11:34   

karioka, ooo te mi się podobają, ale jeżeli chodzi to są za duże.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Fragles




Imiê: Mirek
Do³±czy³: 04 Sty 2011
Posty: 1110
Sk±d: City

Wys³any: 2011-03-28, 10:31   

Mi siÄ™ te podobajÄ…:


_________________
;]
 
 
michalina




Imiê: Michalina
Do³±czy³a: 13 Cze 2011
Posty: 295
Sk±d: JesteÅ›

Wys³any: 2011-06-29, 18:55   

karioka, dala fajne przynajmniej mi sie podobaja
 
 
Myszorek



Imiê: Lidka
Do³±czy³a: 28 Cze 2013
Posty: 1
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2013-06-28, 15:45   

Ciekawe meble można znaleźć na xyz. Meble jakościowo bardzo dobrze wykonane o pięknych dekorach lub frezach( w zależność od kolekcji). Meble nie powtarzalne, idealne do stworzenia pięknego kąciku dla dziecka. ;)
 
 
atlantyda



Imiê: Atlantyda
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 02 Mar 2013
Posty: 114
Sk±d: polska

Wys³any: 2013-07-24, 11:03   

zawsze można też iść do najbliższego stolarza i poprosić, aby zrobił dla nas coś na specjalne zamówienie, wtedy na pewno dostaniemy to co na prawdę chcemy, a nie to co oferują nam sklepy
 
 
rozgadany333



Imiê: Przemek
Do³±czy³: 03 Wrz 2013
Posty: 1
Sk±d: Czarne

Wys³any: 2013-09-03, 13:40   

Ciekawe i ładne meble do jadalni można znaleźć na stronie internetowej sklepu ExtraPunkt.
https://www.extrapunkt.pl...e/0/46/list.htm Polecam.
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-09-04, 10:38   

Uważam podobnie jak i - atlantyda - najlepiej udać się do znajomego, czy najbliższego dobrego Zakładu Stolarskiego - meble nie będą tanie, ale wykonane solidnie i będą nam służyły lata. Bo jakie bywają meble w sklepach - wiemy. Kiedyś kupiłam szafę w IKEA,niestety jeszcze dobrze nie zaczęto jej składać, a już niektóre elementy połamały się Więc skoro mamy wydawać na buble, lepiej kupić raz , a porządne. A dobry stolarz zrobi takie jakie będziemy chcieli.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Laurita



Imiê: Aska
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 14
Sk±d: Krakow

Wys³any: 2013-09-10, 16:16   

Meble z Ikei wcale nie sa takie tanie, jesli dolączy sie koszt transportu i to ze trzeba samemu je składać to wychodzi nie wiele tanij niż u stolarza..dobry stolarz nie jest tani, ale trzeba pomyślec że bedzialo mialo sie reczną robote..a to zawsze kosztuje
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-09-17, 15:43   

No nie wiem, czy stolarze robią meble ręcznie, owszem obsługują maszyny ręcznie,ale nie robią ręcznie mebli,czasy siekiery i piły dawno minęły ;) za człowieka tę robotę wykonują profesjonalne maszyny choćby Hammera- jeśli to hobbista. I podejrzewam, że dobry fachowiec - stolarz takie odpowiednie maszyny w swoim Zakładzie Stolarskim posiada na mur. A meble z IKEA fakt nie sa tanie,ale za to buble, a skoro mam płacić za buble,wolę te same pieniądze przeznaczyć na meble od porządnego rzemieślnika.Zresztą znowu mebli nie zmieniamy co roku,warto więc w coś porządnego zainwestować.
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Laurita



Imiê: Aska
Do³±czy³a: 05 Sty 2012
Posty: 14
Sk±d: Krakow

Wys³any: 2013-09-23, 17:18   

nie bez powodu sie mówi ze dobrego fachowaca pozna sie po warsztacie ;) kiepski sprzet kiepskie wyroby tak to zazwyczaj wyglada a co do Ikeii może i buble to to nie są, ale wymagają duzo pracy zanim bedą wyglądac tak jak trzeba
 
 
gadula




Imiê: Julia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 44
Do³±czy³a: 03 Sty 2012
Posty: 339
Sk±d: Polska,WiedeÅ„

Wys³any: 2013-09-24, 07:55   

Oj niestety,niestety, na meblach z IKEA przejechalam się osobiście,dlatego lepiej wydać na solidnego,w miarę taniego stolarza,niż wyrzucać w błoto - kupując w sklepie meblowym Ale to prawda,że dobrego fachowca poznasz po jego warsztacie.mam znajomego który swój Zakład Stolarski ma super wyposażony,nie tak dawno kupił nową maszynę feldera, przyjął jeszcze dwóch pracowników i praca idzie pełną parą,a klienteli przybywa.A meble do jadalni? - bo taki temat - jakoś nie widzę tego jako zapchane pomieszczenie: stół,stołki,ze dwa regały, tyleż komód,jeden "komin" z tych szerszych na serwis obiadowy, coś do leżenia - typu szezląg, radio z kolumnami, obraz,zegar na ścianie. Tak to widzę.:)
_________________
Idź prostą drogą,a nigdy nie zbłądzisz
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: